SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Architekti nesúhlasia s negatívnym dopadom električky pri SND (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

 

Stale si meliete svoje.Kde sa pýtať 500000 občanov ísť do Prahy na Strahov?Ked ste chcel spolurozhodovať mal ste skúsiť za poslanca.Vašou obsesiou sa ani netajíte.Vztočil vás jeho plat.Vyklikajte si koľko zarábaju iní primátori a starostovia.Už nemá zmysel na vás reagovať.
 

 

Pozitívne ale je, že na mňa reagujete, teda čítate moje príspevky. A ani jeden môj argument ste nevyvrátili argumentom lepším.

Nemôžem byť ešte aj poslancom, venujem sa iným veciam. Ale poslancov, vrátane primátora tu máme preto, aby sme im my, voliči dávali úlohy.

Plný súhlas, netreba ani ten referendum. Medzi rovným variantom a krivým za divadlom podľa Vallovej prezentácie je rozdiel 290 metrov, slovom dvestodevädesiat! Na to referendum nemusí ani len byť. Stačí istá veľkorysosť a takt zo strany Valla, a dá divadlu a pľacu pred ním pokoj. Jednoducho vezme do úvahy to, že istá časť Slovákov, vrátane hercov a architektov pred svätostánkom slovenskej divadelnej kultúry si neželá električku. Nepadne mu glória z hlavy, ak to urobí.

Odkloní ju podľa variantu "slučka", upokojí situáciu a vyhne sa nepríjemnostiam typu, že niekto to napadne petíciou, či počas konania EIA, či inak a na roky to stopne, než úrady rozhodnú.

Je to takto primitívne jednoduché. A ak už sa toľko opiera o cudzinu, tak miesto "kradnutia" obrázkov z internetu, nech sa v cudzine najprv naučí to, ako viesť korektný dialóg s občanom, ako občana zatiahnuť do participácie, aby aj občan sa cítil víťazom, a spolutvorcom projektov.

A jak som už povedal, ja som v tejto veci bol neutrálny, ale podvod na odporcoch projektu nestrpím! Teraz im vyrobil nekorektnú prezentáciu, inokedy, keď budem mať viac vyhranený názor v nejakej veci, tak aj mne podsunie nekorektnú prezentáciu, či práve vám?

Bola tá čudná prezentácia, potom to čudné zvyšovanie platu, čo príde ešte?

A čo bolo v minulosti? Prezentácia o férovom parkovaní bola férová, alebo neférová?

Sľuboval aj MHD cez Mlynské Nivy už na leto 2019, či hotovú rekonštrukciu trate v Karlovej Vsi už v septembri. Neklamal už náhodou aj vtedy a iba účelovo sa vyhovára na iných?

Medzi dôverou a nedôverou k politikovi je veľmi malá medzera...
 
Hodnoť

 

Prosím všetkých, ktorí budú rozhodovať o trase električký pred novou budovou SND, aby navštívili zopár konvertov v Slovenskej filharmónii a spočítali, koĺkokrát sa im zatrasie podlaha pod nohami počas koncertov, aj napriek poslednej rekonštrukcii tejto nádhernej budovy. To isté aj v historickej budove SND. Je mi ĺúto nepoučiteĺnosti nášho národa, stále riešime všetko v úplne opačnom poradí.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Bratislava