SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na bratislavskej križovatke sa zrazili dve autá, dodávku odhodilo do autobusu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

no viacej opatrnosti treba, mám pocit, že aj vodiči čo majú dlho papiere nedávajú vôbec pozor!
 

 

Tá dodávka bola policajná, jej vodič prichádzajúci od Zimného štadiónu, na červenú, vysokou rýchlosťou vpálil do križovatky Trnavská-Bajkalská, kde došlo k k stretu s iným autom, idúcim z voľného smeru. Následkom v podstate malého nárazu, dodávku balans otočil o 180 stupňov a takto zadkom letela ďalej v pôvodnom smere jazdy a zadkom vletela do zadnej časti autobusu MHD, ktorý stál na zastávke a po náraze zadkami zostali vklinení do seba.

Tá policajná dodávka bola biela, tónované sklá na oknách, a nemala majáky, inak svedkovia usudzovali, že asi patrí kukláčom, či inej zložke, ktorá s tým autom robí utajované akcie.
Nejaký policajný idiot usúdil, že veľké, dobre viditeľné majáky netreba, stačia nejaké dva drobné, modré blikače, mala ich dobre zašité v prednej maske chladiča, dobre nízko, tak aby ich vodiči iných áut ani náhodou nevideli, asi ich nevidel ani vodič auta idúceho z voľného smeru, takto nízko zašité majáky sú výborne zakryté autami premávajúcimi v susedných pruhoch, či chodcami a inými objektmi pri ceste.

Pán policajt teda hrdinsky vpálil do križovatky a dodávku, kúpenú z verejných zdrojov, úspešne poslal na odpis, dúfam, že škodu nahradí.

Havarované, do seba zaklínené vozidlá som videl z idúceho trolejbusu. Zhodou náhôd, išiel tade aj môj syn a na tej zastávke prestupoval, tam od svedkov nehody získal hore uvedené informácie, dúfam, že sú objektívne...
 


Najčítanejšie na SME Bratislava