SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nesrovnalove pôžičky zaplatí Vallo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

RE: sme12345
Opäť len táraš. Ako obyčajne. Čo asi Budaj (sám), ako OPOZIČNÝ poslanec NR SR môže presadiť? Veď sa aspoň skús zamyslieť, kým napíšeš takúto perlu ! Pritom, to, čo on vyčítal Nesrovnalovi, za čo si ho v reakcii vyššie kritizovala, JE PRAVDA a nie drísty, ako si vypisovala! Nesrovnal, sa pred voľbami vystavoval, ako pôjde rokovať do Vlády SR o zmene financovania Bratislavy a dosiahne systémovú zmenu. MrfoBA ti tam dal na to link. Keď sa stal primátorom, žiadnu systémovú zmenu vo financovaní za celé funkčné obdobie nedosiahol, ale len vyžobronil od SMERu - za čo asi ? (aj Fico ho teraz pred voľbami pochválil, ako dobre fungoval = dal mu za to dobré fungovanie toxický bozk od SMERu) nesystémové (!) viazané (!) dotácie na asfaltovanie povrchov hlavných komunikácií - najprv, keď mala Bratislava zvládnuť to predsedníctvo EU a potom pred týmito voľbami. To je všetko, čo Nesrovnal s financovaním Bratislavy, ako primátor, dosiahol. Nič systémové, len pochybné-netransparentné účelové financie na asfaltovanie ... Tak, čo tu toľko táraš ? Aktívne sa vyjadruješ snáď ku každému článku o Bratislave, s tým, ako sleduješ a rozumieš komunálnej politike, ale často len jalovo táraš a potom urážaš politikov (že Budaj je "haj*** a smr*d" a "dlhoročný príživník"), či iných diskutérov (ako na MrfoBA, že je ovca a potom aj troll) ... Pritom jediný, kto tu v diskusii zdatne tára a "mudruje", si ty ! Tak už radšej prestaň smradiť a urážať iných v diskusiách.
Aqua Viva
<< < 1 2 3

Aqua Viva

Aqua viva-ale o tomto tu presne hovorím. Ako môže primátor donútiť vládu na zmenu financovania hlavného mesta? nemá prakticky žiadnu prácomoc, je len v pozícii prosebníka. To taký Budaj má právo predložiť návrh zákona a potom lobovať v parlamente o jeho podpore. Takže kto má väčšie šance na presadenie zákona? A čo urobil Budaj? Navrhol ho? Nie.

A čo sa týka diskutovania, veď nečítaj, nenútim ťa. Máme demokraciu.

PS: MrfoBA-doteraz nedodal žiadny dôkaz, link k spolupráci smerákov s Nesrovnalom. V podstate mi je tá téma šuma-fuk, ale ak to tak zásadne tvrdí, nech mi pošle aspoň jeden link, zatiaľ nedodal nič. Tak čo je to iné ako troll (troll je ten čo zavádza verejnosť, my sa tu aspoň bavíme o reálnych možnostiach politikov).
 
Hodnoť

 

Otazka je ako by Bratislava a Slovensko vyzeralo bez eurofondov? Asi ako Ukrajina.
 
Hodnoť

 

Daňoví poplatníci to zaplatia !!!
 
Hodnoť

Nefandil by som Vallovi ale

to že Nesrovnal odchádza a čo je najlepšia správa pre občanov, že ide preč aj šedá eminencia zo strany Goríl asi nejaká rodina s UKR radcami, a takisto §merácko -nes§merácky Vtáčik ... Ona napchala svojich kam sa dalo. Vtáčikove aféry z pozemkami opísal na blogu čo bolo aj na SME... Podarí sa jeden z najväčších podvodov s pozemkami v Bratislave?
7.9.2017 o 20:40 | (upravené 8.9.2017 o 10:59) Karma článku: 10,98 | Prečítané: 14007x
Pri zmenách územného plánu Bratislavy sme už zažili všeličo. Zdá sa, že snaha developera naviazaného na J&T má možnosť preraziť ďalšie dno. Zmena územia pod lesom vo viniciach na stavebné lukratívne pozemky ...

Bývalý starosta Petrž. Bravček : novým vydavateľom Petržalských novín spoločnosť NIVEL PLUS s. r. o. z portfólia JOJ Media House, a. s., patriacej finančnej skupine J&T. Táto spoločnosť nahradila v pozícii vydavateľa mestskú časť Petržalka, ktorá vydávala Petržalské noviny viac ako 20 rokov.
Zároveň starosta bez vedomia poslancov odregistroval mestskú časť ako vydavateľa Petržalských novín, čím umožnil vydávať noviny novému subjektu ... naozaj strarostlivý človek pre seba a svoju rodinu ...
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie na SME Bratislava