SME
Sobota, 14. december, 2019 | Meniny má Branislava, Bronislava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Najväčšie kauzy Nesrovnala: PKO, OLO, hazard, Siemens, šikana (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Hanba

Ak je pravdou to, čo sa píše v článku, potom je Nesrovnal súčasťou chobotnice a požíva najvyššiu ochranu, keďže je trestnoprávne nedotknuteľný. Ale to boli ak ini. Dockaj času jak hus klasu...
Už chápem, že on vlastne kandidovať musel. Aj napriek tomu, že možno sám nechcel...
 

Tej pravdy je podstatne viacej

Žasnem, nad aroganciou IvaN, ktorý po tomto všetkom mal sedieť niekde inde a nie drzo kandidovať na primátora. Áno, bačoval a šafáril za aktívnej podpory vládneho zlepenca a hlavne partičky smeru, ktorý sa zrazu stávajú nezávislými. Keďže na východe už nič nie je, na rad prišla Bratislava. Za tieto škody značného rozsahu musí byť vyvodená tresnoprávna zodpovednoť, pretože sú si istí, že sa im nič nestane, lebo si pripravili zákony, kde sú neodvolateľní a nepostihnuteľní. Toto nebolo ani za hlbokej totality, čo tu produkujú títo politickí oligarchovia. Všetky audity, predražená zimná údržba a nohé iné kauzy kauzy musia byť zosobnené tak, ako sú na občanov vydávané exekúcie. Ak nezaplatia, treba im zexekuovať ich majetky a starnícke centrály. Jednoznačnetreba zastaviť financovanie politických strán z daní nás všetkých a nech sa živia vlastnými hlavami.
 

Napriek tomu

skončil vo voľbách tretí. Po tom všetkom, čo čítam, šokujúce. Reklama je proste navoňaná zdochlina, ako už ktosi povedal.
 
Hodnoť

 

Bratislava potrebuje ZMENU !!! Držím palce kandidátovi demokratickej opozície Jankovi Mrvovi na primatora Bratislavy 👍👍👍
 
Hodnoť

 

Po Ďurkovskom druhý najväčší lúzer. A to som si myslel, že Ďurkovský nastavil takú vysokú laťku oj.bu, že bude dlho trvať kým sa mu niekto vyrovná - ajhľa IVO mu dýcha na chrbát.
 

 

Bohužiaľ, s tým hodnotením, máš úplnú pravdu.

Bratislava už ďalšieho takéhoto ŠMEJDa neprežije. Ľudia, zamyslite sa, koho budete voliť. Ďalší manekýn s nejasným pozadím a cieľmi, Bratislavu nezrevitalizuje! A nechať Bratislavu drancovať ďalším developerským "ivom", čo im za 1 euro predá "pko", snáď už nikdy NECHCEME.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Bratislava