SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nesrovnal stratil najviac. V boji o primátora Bratislavy vedie Mika (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Vallo má oproti ostatným výhodu, že najlepšie z nich rozumie spôsobom regulácie rozvoja mesta - nie len procesne ale aj odborne. Či bude mať aj potrebný charakter, to ukáže iba čas. A má podstatne väčšie šance, že do zastupiteľstva sa dostane za poslancov aj veľa ľudí z jeho tímu. Najdôležitejšie u neho však je, že ukázal, že je schopný sa poučiť, svoje návrhy vylepšovať a prijať aj zmenu ! Neviem, kedy nabudúce bude mať Bratislava takého kandidáta. Ak by teraz neuspel, na veľa ďalších rokov sa utopíme na úrovni ivovšetkozrovnala a manekýna miku. A to by bola tragédia. Pre mesto ale aj pre nás, obyvateľov.
AquaViva2
<< < 1 2 3 4 5

 

Vallo je sice architekt, ale s červeným suknom pred očami.. jeho nesuhlas so všetkým a všetkými bude katastrofa pre mesto... príklad - príde investor/developer a ukaze projekt, uzemny plan v pohode, zavazne stanoviska v pohode a primator nepodpise územko - čo potom?... odborne zdatný profik (co asi Vallo je) neznamena ze ked sa dostane na "druhu stranu" bude tiez dobrý už politik... bude to taka schiza pre Valla že za niečo bojoval a teraz to bude musiet strpiet...
co sa týka je tímu a poslancov je podla mna slabý vývar a tiež bozk od PS bývalých silných komunistov je katastrofa...kto dá hlas Progresivnemu slovensku?
 

RE: BilboB

Neviem, či to červené súkno, nemá skôr príliš ty ?

Nebolo by na škodu sa s tým Vallom osobne porozprávať a zažiť ho a až potom vynášať závery a posúdenia.
Samozrejme, aj Vallo sa môže v politike "zlomiť". Ale to nemáme na 99.9% istotu u žiadneho z akýchkoľvek kandidátov.
Aj ďurkovský, ktorého som poznal osobne, za éry starostovania v Starom Meste, bol vcelku rozumný človek. Ale ako primátor BA z neho bola nakoniec tragédia a katastrofa dokopy. Hoci neskôr sa ukázalo, že aj na Starom Meste už robil prešľapy ...
Človek si nevyberie a istotu mať nikdy nebude.

Že má nezávislý Vallo podporu PS a SPOLU. No, v komunálnej politike nejaké ideologické vplyvy sú dosť nezmyselné. Takže v toto až tak tragicky nevidím.
Dôležité sú skôr charaktery a odbornosť ľudí, ktorí s Vallom kandidujú (a budú aj zvolení) za poslancov (mestských, či do jednotlivých mestských častí).
Lebo primátor, či starosta, bez podpory poslancov toho veľa nezmôže.
A v jeho tíme kandidátov je veľa čestných a odborne zdatných ľudí. Aj takých, čo už v komunálnej politike pôsobia ( = nevolíš mačku vo vreci) a sú to najlepšie, čo sa tam dá nájsť!

A na záver, (celkovo) porovnaj "ponuku" Valla (a jeho tím) s ponukou ostatných kandidátov (a ich poslancov).
Ja tam medzi jeho konkurenciou nevidím nikoho voliteľného.
Ešte Mrva by možno prichádzal do úvahy (v krajnej núdzi), ale on má bohužiaľ slabú podporu (verejnosti, či politických strán ... - je taký bezprízorný) a na primátora BA sa moc nehodí.
 
Hodnoť

Ved tam

nič v tej Bratislave nefunguje
 
Hodnoť

 

Držím palce kandidátovi demokratickéj koalície Jankovi Mrvovi na primatora Bratislavy &#128077;
 
Hodnoť

 

Za mna urcite Vallo, to je niekto, kto pre bratislavu nieco robi...
 

<< < 1 2 3 4 5

Najčítanejšie na SME Bratislava