SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ftáčnik nebude kandidovať za primátora (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

pravicova Bratislava!
Bratislava ešte nedorástla do moderného 21. storočia a pán Vtáčnik si uvedomuje že ako lavičiar nemá v Bratislave šancu, v Bratislave je lavičiarstvo taká niché záležitosť, všetky moderne mestá na svete sú lavicovo orientované či Londyn, New York, Rím, Los Angeles, Berlín, Paris, atd Všade tam vyhrava lavica a na vidieku vyhráva pravica. Bratislavčania sú zaostalí pretože tam vyhráva pravica = konzervatívna, zaostala, bigotna, xenofóbna, homofobna, atd. tu na slovensku sú skôr dedičania a občania menších mestečiek pokrokovejší než Bratislavčania lebo volia lavicu = liberana, pokrokova, pro LGBTI prava, pro menšinove práva, pro robotnícke prava.
majster_KAT
< 1 2

 

nebol uz ftacnik primator? ci vtedy bol katolik?
 

 

Milý maciciak. Všetko, čo si tu napísal, je v poriadku. Prešli sme tým skoro všetci.

"Keď má človek 20 rokov a nie je ľavičiar, nemá srdce. Keď má človek 30 rokov a ešte je ľavičiar, nemá rozum". (W. Churchill)

Držím palce!
 
Hodnoť

 

Nech je pre mňa-za mňa aj multicolor, hlavne aby za ním bolo vidieť vysledky. Pravicoví primátori za účinnej spolupráce s pravicovým zastupiteľstvom nám už predviedli ako vyzerá komunálna rabovačka, nedá sa ale ani príliš šetriť lebo potom nedostatok investícií do mesta ľudia primátorovi spočívajú tiež (Ftáčnik).

Ilúzie v primátora nemám, stačí ak porieši základ-zakázať parkovanie na chodníkoch (podľa mňa musia.mat turisti šok že to tolerujeme), veď toto si nedovolia ani v "rozvojovej" Ázii a začne postupne rekonštruovať cesty vr. chodníkov.

V tomto sa mi páči Števčík, ktorý postupne kus za kúskom obnovuje ulice, chodníky a parky v Starom meste. Ľudia sú ale bohužiaľ ovce, príde kandidát pravice "spasitel" a budú voliť jeho. Nuž máme politikov alych si zaslúžime.
 

keby ine mestske casti

mali smerackeho starostu a vlada by im darovala 3 mil eur. tak by urcite s radostou opravovali cesty
 
Hodnoť

 

Nech sa dá dokopy s Nesrovnalom, spoločne teraz môžu ukázať, ako im na Bratislave záleží - nielen hovoriť o neschopnosti toho druhého. Ak mám záujem o nejaký post, tak si musím dopredu zistiť, do čoho idem a keď ho získam, potom občanom, pre ktorých mám pracovať žiadne sťažnosti nepomôžu. Ľudia chcú vidieť, že sa problémy riešia a fakt nemusia počúvať ponosy typu "zobral si mi kýblik, s tebou sa už hrať nebudem". Je to detinské a túto prácu nerobia zadarmo. A veď o to ide ...
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Bratislava