SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na zastávkach MHD pribudli nové elektronické informačné tabule (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

a čo ešte tak na Patrónke aspoň v smere von z centra zrušiť (resp. premiestniť) ten nešťastný "drevený" automat na mliečne výrobky? takto sa tam aj vďaka krčme nedá poriadne ani vystúpiť v dopravnej špičke z autobusu a nieto ešte prebiehať ak tam zastane viac spojov....
 
Hodnoť

 

Zatiaľ som iba raz zachytila informáciu na el. tabuli o výluke. Ak majú byť zmysluplné, treba čo najviac využívať možnosť zasielania aktuálnych informácií o výlukách v MHD na tieto tabule. Inak je to predražená hračka.

PS: Nepochopila som prečo sú nové koše inej farby ako tieto tabule. To magistrát alebo DPB nemá ani dizajnmanuál svojo mobiliáru? Ako sa postupne zjednocuje farba vozidiel MHD, treba zjednostiť aj mestský komunálny mobiliár.
 
Hodnoť

NÁSLEDNÝ INTERVAL 10 MINÚT

A súčasne k týmto predraženým tabuliam pribudla na ďalších stovkách zastávok featura "Následný interval 10 minút" ktorý asi niekto odkukal z Viedne. Akurát páni zabudli na jeden veľmi zásadný detail, že toto sa používa pri cestovných poriadkoch liniek ktoré chodia každé 2-3-4 minúty s tým, že by sa jednotlivé odchody nezmestili do tlačiva CP. Plus mamičky s kočíkmi a vozíčkari určite ocenia, že už sa nedozvedia, ktoré odchody sú nízkopodlažné. Ivo to opäť raz SROVNAL.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava