SME
Nedeľa, 15. december, 2019 | Meniny má Ivica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Najväčšie obmedzenia počas predsedníctva budú v okolí Reduty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Žiadam redakciu SME aby NEKLAMALO čitateľov článkov a zverej§ovalo aktuálne fotografie.

Takto spotvorili cennú historickú budovy Reduty naši politici kvôli predsedníctvu a naši pos*atí komunálnici im to odsúhlasili!

http://bratislava.dnes24.sk/sk...
 
Hodnoť

Ivo

Ivo najprv tvdil, ze nebude ziadna vyluka, potom ze mesiac, teraz su z toho dva... Mal by si to asi najprv zrovnat v hlave, kym nieco take vypusti. Takto by si niekto mohol mysliet, ze ani netusi, co sa v meste deje, alebo ze mu to je nebodaj jedno, ved on elektrickou nechodi. Reduta bol velmi nestasny vyber, co uz Rozin nie je kamos?
 
Hodnoť

 

to co spravili s redutou, je hnus!
 
Hodnoť

 

Síce je potešujúce že sa aspoň prekrývajú najhoršie miesta Bratislavy kvôli predsedníctvu, prečo sa to ale nerobí kvalitne?

Tak začali meniť dlažbu na nástupištiach pod Mostom SNP, myslíte že použili kasselské obrubníky, ktoré umožňujú prisunúť vozidlá MHD bližšie k nástupišťu, čo uľahčuje nástup najmä imobilným? DPB má už dávno prijaté tieto zásady budovania zástavok MHD, samo ich ale nedodržuje (rovnako nástupište na opačnej strane pri Dunaji)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rovnako na nástupišti 28 a 95 je v strede nástupišť skrinky elektrorozvodov, sú preto pravidelne polepované a posprejované. Prečo ich v rámci tejto rekonštrukcie neposunuli k pylónom mosta?

Tiež sa samozrejme neopravujú betónové kvetináče s vysadenými rododendronmi, ktoré tvoria prirodzenú bariéru k prechodom pre chodcov? Bolo by vhodné ich opraviť a predĺžiť až k posunutému prechodu spod mosta k hotelu Danube (teraz tam na jednom kúsku je zábradlie, na tej časti chýba kvetináč).
https://www.odkazprestarostu.s...

Neviem ako vy, ale ja keď niečo robím, tak sa ti snažím robiť poriadne, kvalitne a komplexne, čo keby ste takto robili aj vy komunálnici?
 

 

Ak to už rekonštruujete za drahé peniaze, mali by ste z každej strany nainsštalovať bezp. kamery s napojením na MsP. Sme také bohatí, aby sme to o pár dní nechali posprejovať?

Rovnako na nástupišti linky 28 a 95, keďže je z iopačnej strany nástupišťa ako ostatné nástupištia pod Mostom SNP by bolo vhodné ešte pred umiestnením dlažby osadiť elektronickú tabuľu. Tú by sa zišlo osadiť aj na nástupište busov pri Dunaji.

A čo tak spojiť elektronickú tabuľu s označníkom ako to majú v Košiciach? Ušetrili by sa peniaze za označníky (mimochodom nevkusné), stzačilo by už len tie el. tabule doplniť odpadkovým košom (s väčším obsahom ako terajšie, stále prekytujúce v rovnakej farbe ako info tabula).
http://i.sme.sk/cdata/2/80/802...
http://ulice.tyden.cz/obrazek/...
 
Hodnoť

 

Co nespravi mesto kvoli delegacii?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Bratislava