SME
Streda, 21. august, 2019 | Meniny má Jana

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na opravu promenády podľa Čahojovej chýbajú povolenia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Doteraz mi bola tá Čahojová sympatická, ale myslím, že sa pletie do vecí, ktoré spadajú pod Staré mesto. Buď nech sa vyjadruje ako občianka, alebo vôbec. Či teraz bude komentovať z pozície starostky jednej zo 17 mestkých častí dianie po celej Bratislavy? Takto to presne vyzerá, keď sa niekto začne opájať vlastnou mocou. (Bokom ide argument, že verejnosť by mala poznať dopredu project revitalizácie verejných priestorov, to jej dávam za pravdu. Ale spôsob, že to robí ústami svojho hovorcu z pozície starostky inej MČ, sa mi nepáči).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Omyl, skôr mi z toho vychádza, že celá obnova promenády bola "šitá horúcou ihlou", manekýn sa rozhodol zo dňa na deň podpísať zmluvu s J&T a poslancov donútil v jeden deň hlasovať. Žiadne zverejnenie zámeru ako má premáda vyzerať, kadiaľ budú viesť trasy chodcov, cyklistov, detské plochy, zeleň, len narýchlo zubúchané.

Chyba je aj na strane mestských poslancov, ktorí pristúpili na manekýnovu hru, mali ho poslať do r**** a žiadať šnadardné postupy.
http://www.teraz.sk/regiony/br...
Dlhodobo mám v tejto kauze podozrenie na korupciu, inak by manekýn tak netlačil na poslancov.

PS: To opojenie z moci má skôr manekýn, niečo ako spolupráca mu nič nehovorí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prosím Vás, a viete mi povedať, čo nebolo v Bratislave šité horúcou ihlou? Ja si nespomínam. Či už išlo o prestavbu Zimného štadiónu, rekonštrukciu Starého mosta či práve prebiehajúcu revitalizáciu v centre mesta.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RE: Roman Martinec

Stačilo by čítať text v článku a logicky by si pochopil, že sa p.Čahojová k problému primárne vyjadruje ako poslankyňa mestského zastupiteľstva Bratislavy !
Že je to v článku potom trochu aj pomotané, za to Čahojová asi nemôže. Je to agentúrny článok SITA (takže úroveň zodpovedajúca zdroju).

-------------------------------------
"Revital izácia promenády pri Dunaji v Bratislave, na ktorej sa pracuje od začiatku marca, nie je podľa niektorých bratislavských poslancov celkom v poriadku.
...

Upozornila na to pri minulotýždňovom podávaní podnetu na protest proti uzneseniu o predaji budov Parku kultúry a oddychu (PKO) v Bratislave starostka Karlovej Vsi a bratislavská MESTSKÁ POSLANKYŇA Dana Čahojová."
-------------------------------------------------- r
Tak si myslím, že vyjadrenia p.Čahojovej sú OK.

(NepiJano! 1/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Paráda, koľko funkcií ešte stíha?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Koľko

To je úplne nepodstatné.

(NepiJano! 2/3)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemáte pravdu. V članku sa cituje hovorca úradu MČ Karlova Ves B. Heldeš, takže sa vyjadrovala ako starostka MČ. Pretože ak by sa vyjadrovala ako metská poslankyňa, tak by to mal médiám tlmočiť hovorca MČ.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

RE: Roman Martinec

Hoď sa aspoň 2x o zem, možno sa ti uľaví.
:-)
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Bratislava