SME
Sobota, 15. august, 2020 | Meniny má MarcelaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Proti zvyšovaniu daní z nehnuteľností spustili petíciu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

rovno petíciu za odvolanie Nesrovnala

A čo tak miesto petície proti zvyšovaniu daní za nehnuteľnosti rovno petíciu za odvolanie tohto arogantného šmejda? Keď sľuboval život ako vo Viedni, tým myslel výšku daní? Tak nech nám dá ten šmejd rovnaké platy!

Čo z tohto sľúbil?
http://krajsiabratislava.sk/wp...
http://u.smedata.sk/blog/artic...
http://www.ivonesrovnal.sk/wp-...
http://t3.aimg.sk/magaziny/IFj...

Predvolebné sluby toho h*jzla, čo z toho splnil ten namyslený pravicový táraj?
http://www.ivonesrovnal.sk/co-...
 
Hodnoť

 

Nieje pravdou, že Devín odmietol pôvodný plán.
Poslanci na čele so starostkou Devína na poslednom zastupiteľstve v Uznesení č. 42/2015 odporúčajú MZ hl. m SR Bratislavy schváliť navýšenie dane z nehnuteľností o 50%.
 

 

Frigo, čo keby sme navrhli zvýšenie daní pre starostku Devína o 50% a výnos nech ide do kasy Devína? Rovnako ako poslanci MČ Devín, však to myslia dobre, tak nech to preukážu vlastnou kasou. Detto Nesrovnal, ten smrad si dal navýšiť plat o 40% a teraz kričí že je kasa prázdna?!
 

 

Ako protiopatrenie si ona necha schvalit navysene odmeny.
 
Hodnoť

Ludia POVSTANTE

Ĺudia je to celkom jednoduché ako sa obrniť proti vysokým daniam- JEDNODUCHO všetko čo k životu potrebujete chodte si nakúpiť do susedného Rakúska, alebo Maďarska. Neminte na území mesta ani cent. Na dopravu používajte vylúčte svoje vozidlá, nepoužívajte MHD! Chodte akokoľvek, len nie MHD.! Ak sa budete riadiť mojou radou, budete mať dane podľa svojho želania.
 

Nekupovať

MHD sa myslí, aby ste si nekupovali predplatné električenky a ani lístky. Nedajte mestu zarobiť ani cent.!!!!! V jednote je sila..!! Teraz ste samy strojcami svojho osudu....
 
Hodnoť

Povstante inak, rozumnejšie

Kým by sa prejavila škoda, ktorá by bola v nekupovaní a nechodení MHD, skončil by mandát tohto primátora. Lepšie je prísť na mestské zastupiteľstvo už teraz 19.11.2015. Tam ho môžeme vypískať a vykričať (verte mi, pomáha to. Aj Bajan zmäkol v parkovacej politike, poslanci sa boja). Ja tam určite idem a zavolám všetkých svojich známych.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava