SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nesrovnal sa stal prezidentom podunajských miest a regiónov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Nezvláda ani primátorskú funkciu, už si pribral ďaliu? Bezmocne sa vzdal právomoci riadiť mestskú politiku centrálne a odovzdal to mestským častiam, výsledok vidíme všetci: nič neriešiace dieľčie parkovacie politiky, v ktorých ide o jediné, nabaliť sa a výsledok uvidíme všetci, stále plnšie ulice.

A tento namyslený "menežér" si berie ďalšiu funkciu? Nič horšie ako vysoké ego a neschopnosť. Dôchodcov nad 70-rokov teraz buzerujú vybavením čipovej karty pre MHD, aby mohli cestovať zadarmo, osobne som zvedavá ako chce kontrolovať rozlohy nehnuteľností (hoci proti tomu nič nemám), ale fakticky sa to nijak inak nedá len cez kúpnu zmluvu, takže opäť raz cez médiá bu-bu-bu, "poriešil" ZŤP zvýšením cestovného, odpustil dodávateľovi výstavby Starého mosta 3,7 milióna eur-však Bratislaváci "zatiahnu" na daniach, obsadil si mestské podniky vlstnými "koňami" však kampaň treba splatiť.....

Ivo, najprv si srovnaj poriadok v Bratislave, potom si ber ďalšiu funkciu, zatiaľ je to veliká bieda, čo predvádzaš.
PS: Zabudla som, ešte predvádzaš trápne výhovorky: ja nič, nevedel som, to iný....
 
Hodnoť

 

pockajte ked v celom podunajsku zvysi dane o 100%
 
Hodnoť

 

Žeby Bratislave predsa len svitlo na dobré časy a náš " dunajský prezident " dá do poriadku všetky protipovodňové ochrany ako sa na hlavné mesto Slovenska patrí, alebo to bude zase len taká funkcia aby sa nepovedalo.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava