SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Komisia odporučí do každej firmy jedného kandidáta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Vyberova komisia

Nech presne odovodni svoj vyber, co sa im pacilo ma vitazovi a preco podla nich nepostupili ini kandidati. Ku kazdemu menu, nech to zdovodni kazdy clen komisie, preco vybral tohto a co mu vadilo na tychto. Ku kazdemu kandidatovi vyjadrenie a verejne. Inak je to fraska 11 ludi, ktori sa fohodli systemo ja tebe- ty mne. Obzvlast ked boli zastupene vsetky politicke kluby
 
Hodnoť

presne tak - fraska!!!

a najväčšia fraška bola včerajšie prezentovanie "odborníkov" do funkcií. To bola iná hanba, len mi trošku chýbajú niektoré perličky, čo tam zazneli. Napríklad bývalý generálny riaditeľ dopravného podniku v Košiciach netuší, koľko stojí cestovný lístok v BA ani v KE a arogantne povedal, že on už dlho jazdí autom, nie MHD a ani ho ceny lístkov nezaujímajú. NIKTO z kandidátov nevedel, okrem pána Urbana, o ktorom médiá písali, že sú v príbuzenskom vzťahu. Veľmi zaujímavé bolo jeho vysvetlenie, keď sa na to pýtala komisia: Všimol som si, že sa plánujú konkurzy do mestských podnikov, tak som požiadal o návštevu pána primátora, ktorý ma prijal a zvažovali sme, či je pre mňa možnosť prihlásilť sa do konkurzu a spýtal som sa ho, či som dostatočne kvalifikovaný. Potom sa asi zhodli, že je kvalifikovaný, záhada však je, že prečo prijal pán primátor človeka z ulice, s ktorým sa NEPOZNAJÚ. Čiže každého človeka, ktorý požiada o stretnutie prijme a preberajú, či sa má prihlásiť do funkcie??? Tak to už je totálne divadlo - a za všetkým je čistý podvod. Do druhého kola posunuli štyroch ľudí, ktorí sa prezentovali ako trapkovia. AK by tam posunuli Belfiho, ten by ich ako profik zotrel... A to predsa primator nemohol dopustit, vsakze???
 

 

milá Nataly, dá sa aj súhlasiť s Vaším názorom, len drobnosť, smerák Belfi bol dosadený onehdy do DPB tiež ako (Ivo)manažér ktorý o BA doľave vedel akurát veľké.. to, že niečo také existuje ;)
 

tiez drobnost

Schraml - kto ho dosadil??? A za koho kope??? Ale no. to je v zásade jedno. Nie je to žiadne transparentné apolitické výberové konanie!!! A je doslova smiesne co vyvádza s auditom.... hlavne ze: nech sa páči vyjadrenie pani Skokanovej: Inštitút pre rozvoj Bratislavského kraja dostal zo sekretariát zástupcu riaditeľa magistrátu pre úsek finančný odpoveď, že „správa je určená výlučne pre potreby vedenia HM BA a nemôže byť zverejnená. V úvode správy je priamo uvedené: “Predkladaná Správa je určená výlučne pre použitie HM BA pre účely uvedené v zmluve. Správa ani žiadna jej časť nemôže byť bez predchádzajúceho súhlasu Deloitte použitá zo strany HM BA na iné účely, najmä v súvislosti s obchodným rozhodnutím tretej strany alebo na propagačné účely, alebo sprístupnená žiadnej tretej strane alebo ďalej použitá na referenciu alebo citáciu”. V kópii odpovede pre inštitút bola aj riaditeľka kancelárie primátora Petra Greksová, Radoslav Kasander zástupca riaditeľa pre financie a úradníčka z úseku sťažností magistrátu. No. Nič v zlom. Ale potom pán primátor si volajako odporuje. Najprv povedal, že audit dá poslancom, až potom s ním oboznámi podniky. Podľa mňa týmito výrokmi len zakrýva to, že sa ukazuje, že konkurzy sú netransparentné a jednoducho ide o dohodu medzi poslancami, presne ako povedal Budaj pre dennik N.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava