SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nesrovnalovým šéfom magistrátu bude Dzurindov exhovorca (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Maruska?

tymto pre mna Nesrovnal skoncil
 

Hovorca...

...je nejaká významná politická funkcia?
Primátor ešte ani nezačal - a pre vás už skončil? :O
 

nie je hovorca

ale sef magistratu. a viem, co robil ako veduci sluzobneho uradu na MZV.
 

 

Mohli by ste prosím napísať nejaké podrobnosti. Mne to meno nič nehovorí, a tak by som sa rád dozvedel bližšie informácie. Kľudne aj cez správu.
 

 

clanok je nutne citat aby sme videli blaboly o tom ako vymenil ludi lebo svojim veri a ma spolah na nich?
jednoducho tento argument je neprestrielny vecne
 

 

Hovorca má len tlmočiť názory magistrátu=primátora a dať ich do peknej formy...nevidím v tom nejaký problém, či?
 

 

On nebude hovorcom ale šéfom magistrátu.

Očividne nie ste schopný pochopiť písaný text.
 

 

Áno pomýlil som sa, moja chyba....
 
Hodnoť

I. Nesrovnal=trójsky kôň SDKÚ

No, hlavne že mu kopec Bratislavčanov uverilo že je nezávislý. Bačovala nám tu (v BA) pravica takmer 20 rokov a aby sme boli spravodliví, takmer štvrťstoročie (pretože bez súhlasu pravice v mestskom parlamente si mohol Ftáčnik pískať), tak uvidíme.

Zásadné zmeny nečakám, opäť politické a nie odborné nominácie v mestských podnikoch, opäť tunelovanie. Vďaka ovce:-(
PS: Kiež by som sa mýlila.
 

 

Nezávislý kandidát Ivánuška Nesrofnal, hehehehehehehehehehehehehehehehe. Gratulujem paštikári
 

 

Chod si radsej tu pastiku natriet na chleba, zabalit do alobalu alebo servitky a priniest na desiatu do roboty v Bratislave :)
 

sme12345,

musíš si uvedomiť jednu zásadnú vec. Demokracia nie je iba o tom, že raz za štyri roky pôjdeme voliť a potom máme celé volebné obdobie voľno.
Práve naopak, voľby môžeš dokonca aj vynechať, ale potom musíš celé volebné obdobie tvrdo pracovať. Teda bez ohľadu na to, či v úrade je tvoj, alebo iný kandidát, vždy, rozumieš, vždy ho musíš denne kontrolovať, brať na zodpovednosť, požadovať po ňom skladanie účtov.
Teda treba mu denne dávať podnety, úlohy a žiadať od neho informácie o fungovaní magistrátu. A ak nebudeš s ním spokojná, tak môžeš na príslušné úrady podávať rôzne sťažnosti, podnety atď. V ČR je situácia napr. taká, že občania denne podávajú na poslancov, primátorov a starostov trestné oznámenia na polícii, prokuratúre a pod týmto kontrolným tlakom volení zástupcovia potom konajú eticky, zákonne v prospech občanov a obce.
Teda máme Nesrovnala, ak urobí chybný krok, tak nie je problém jeho činy hoc aj kriminalizovať. A nezabúdaj ani na to, že pred Paškovým domom bolo cca 1000 ľudí a ten pán v parlamente skončil. Nesrovnalovú adresu iste ľahko zistíme a potom rovnako ho môžeme dotlačiť k odstúpeniu.

Ale v prvom rade dajme mu nejakú šancu, a nikdy nie je na škodu byť aj iniciatívny, komunikovať s ním a dávať mu vlastné podnety a úlohy, potom nebude mať čas na lumpárne.

Nesrovnal bol do augusta 2014 členom SDKÚ, neodišiel zo strany po nejakom konflikte, tak je logické, že má v batohu nejaké dedičstvo SDKÚ. A zákonite berie si aj kolegov z tohto prostredia. Teda počkajme čo bude, ponúknime mu spoluprácu, ale ak bude lumpom, tak potom bez váhania podajme trestné oznámenie na polícii, následne sa stretnime pred jeho domom aspoň v počte 1000 osôb a možno už v lete 2015 budeme voliť nového primátora miesto odstúpeného Nesrovnala. Aj o tom je demokracia a kontrola volených zástupcov.
 

 

touto fintou Dzurinda pracuje a vy barani/ovce sú údajne ficovci/ste na to naleteli,a také vysoké IQ ktorým sa chválite ostalo v hambe.
 

Tiež som mu zrejme naletel*,

a vraj nezávislý? Ešte si len na krk zavesil reťaz a už oznámil, že úrad obsadí svojimi kamarátmi. Vraj tým (naj)viac dôveruje. Aj ja som mu dôverovať! I keď som sa domnieval, že predsa len, je iný, ako "tí ostatní"! Nie je - už som pochopil ... Politik je vždy podliak - závislý, ako aj nezávislý. Vlastne nezávislý na kom/čom?
Pán (kolega) Nesrovnal mi cez médiá oznámil, že je podvodník a potvrdil, že zostal podliakom, akým bol v SDKÚ ... Má však šancu - 4 roky - dokázať, že som mu krivdil ... Potom sa mu verejne ospravedlním ...

°°°°°°°°
*mýliť sa je ľudské - iba to ma môže ospravedlňovať
 
Hodnoť

musí byť zachovaná kontinuita....

a preto túto kontinuitu naozaj zabezpečí v rámci nejakých "nezrovnalostí" nezávislý Nesrovnal - ten to srovná
 
Hodnoť

On to asi

nebude jediný preznečkovaný stranícky kandidát pred voľbami na nestraníckeho a po voľbách zas prebehne proces rebrandingu na tichého straníckeho primátora, starostu, či poslanca. Bratislava je tradične do prava, aj keď Magduš si teda nanútiť nedali, tak teraz prišla taktika nestraníckeho kandidáta a ako prišla, tak aj vyšla. Len dúfam, že sa dianie v hlavnom meste nevráti do starých ďurkovského koľají. A tiež dúfam, že ak už nič, tak sa za nového primátora začne vo veľkom riešiť statická a dynamická doprava v meste. Na okolie primátor asi veľký vplyv nemá, no a župan už nemá vplyv asi na nič.
 
Hodnoť

 

Áno, duch Mikuláša Dzurindu stále žije. Len on môže postaviť Slovensko opäť na nohy.
 

majklk

Nevyťahuj zbytočne Dzurindu, je to politická mŕtvola, lepšie povedané politický samovrah. A o mŕtvych len dobre!
 

majklk

Nevyťahuj zbytočne Dzurindu, je to politická mŕtvola, lepšie povedané politický samovrah. A o mŕtvych len dobre!
 
Hodnoť

Konečne

dostanem nový a vlastný byt. Tato sa o to postará. Tato sa vyzná. Tato je poslanec. Aj ja som volil pána Nesrovnala. Idem sa od radosti opiť.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Bratislava