SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hanba Ftáčnikovi, kričali slovanisti na bratislavskom mestskom zastupiteľstve (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Pre vymletých fanušikov a ten náš smiešny futbal stačia aj Pasienky.
 

tak nech sa Kmotríkovi zložia

fanúšikovia, nestačí, že už prispeje aj štát, aj mesto musí?
 

Kmotrík je zločinec a Slovan je

súkromná firma. Ak chce súkromná firma niečo, nech stavia za vlastné. Fanúšikovia,ktorí boli na MZ -zložte sa svojmu vajda zločincovi ... Belasí lumpi a nie šlachta! Nevidím dnes najmenší důvod prispievat na súkromný fotbal. Áno na fotbal pre mládež a tam to končí... Kde sú ,ale peniaze ,ktoré sú na túto podporu určené? Defraudované! Nie je najmenší důvod podporovat Slovan a nie FC Čaptavá noha z Devínskej. Pri návštevách okolo 1000 ludí na zápas ligy- dodnes nebol nikdo za Slovan potrestaný za delobuchy! A pri úrovni SK fotbalu niekde okolo 50 miesta v ratingu skorunpovanej FIFA ... o to viac... a k tomu policajné manévre , platené zo štátneho...
Favorit pekne píšeš...Pre vymletých fanušikov a ten náš smiešny futbal stačia aj Pasienky... áno pasienky na HOLIACH TATIER. Druhá vec je, že ZASTUPITELSTVU A MAGISTRÁTU BRADAVICE SA NEDÁ VERIŤ ANI TO, ŽE VEDIA ČÍTAŤ...
Zažil som mentálnu retardáciu v priamom prenose pri sledovaní zastupitelstva vo štvrtok... tolko nezmyslov apod... treba si to pozriet... BVS vydala za posledné roky už 40 mil.E na infromačný systém a teraz dalších na 8.5 mil. E za další a bez výberového konania ... a vrabce mi čvirikajú, že Kmotrík je ten, čo tam varí....
U nás doma už aspon naháňajú zločincov, na SK ovčan za to h..no od lumpov ešte podakuje...
Treba porovnat tram zastávku Lazarská u nás doma a DU Radlinského BA - zasa zbytočne neefektívne minuté peniaze... a prajem nehodu čím skor , aby sa zistilo , aký je to nezmysel...
 

slováci majú smolu...

90% z nich nevystrčí nos z dediny a tí čo vystrčia, tí sa ani za boha nevrátia... s komentárom "do takej žumpy kto by sa vracal". Treba si pozrieť Lazarskú, treba si pozrieť Viedeň, treba si pozrieť porovnateľné mestá veľkosťou i rozpočtom - a zistíme len to, ako šialene sa u nás kradne a ako desivo je to ľuďom jedno.
 

FC Čaptavá noha

presne si to opísal. Veď už aj ten Vittek zase chodí o barlách.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Len malé upresnenie k článku: Poslanci Mestského zastupiteľstva nič na september neodložili, práve naopak, chceli to vyriešiť teraz na zastupiteľstve. Na september to nechal odložiť primátor Ftáčnik.
 
Hodnoť

 

" Na Tehelnom poli chce stavať podnikateľ Ivan Kmotrík blízky Smeru. Prispeje mu na to štát dotáciou 27 miliónov eur."
akurát, že štát na to ne"prispeje", ale tých 27 miliónov je cena celého štadióna, takže štát (my) si zaplatí celý štadión a malý kmotor si "za svoje" postaví biznis centrá na pozemkoch "za babku"... radosť podnikať, keď je človek tímový hráč a nahráva a kope správnym smerom...
 
Hodnoť

Fanusikovia chcu hotel!

Hehe mohli aj plagat s hotoleom rozprestriet ;)
 
Hodnoť

Bratislava na čele s Ftáčníkom

sa zachovala proti Kmotríkovi poriadne chrapúnsky! Kmotrík je taký istý radový a čestný protežant Smeru akým bol a je Široký. Teda ak Bratislava pri Zimnom štadióne za výhodných podmienok postupne dopriala Širokému hotel, k nemu pozemky, dodatočnú legalizáciu čiernej stavby a ešte aj podzemnú garáž, ktorá bola postavená ako príslušenstvo štadióna za verejné financie, tak aj Kmotrík, rovnaký radový protežant strany Smer má právo na rovnaké výhody!
Tak Ftáčník, primátor za podpory strany Smer nech sa nevykrúca a nech vyhovie Kmotríkovi vo všetkých požiadavkách! Má na tie výhody predsa právo! V krajinách s vysokou kultúrou nesmie byť nikto iba preto diskriminovaný, lebo si zle načasoval svoje požiadavky a vtedy si pýta výhody, keď to komunálnym politikom je nepohodlné ohľadom na blízke voľby! To má chudák Kmotrík teraz čakať do Vianoc, až Ftáčník po vzore svojho predchodcu Ďurkovského až po uzatvorení hlasovacích miestností popodpisuje všetko to, čo ohľadom na komunálne voľby teraz považuje za nepohodlné riešiť?
Čo ak sa aj Kmotrík bude inšpirovať investorom Ballom a tiež bude žalovať mesto za ušlé zisky pre neskoré začatie výstavby hotela? Zaplatia to Ftáčník a poslanci z vlastného? Asi sotva, opäť to zaplatíme my z našich daní a zas nebudú prachy na údržbu a zveľaďovanie mesta.

Ja dôverujem Ftáčníkovi že sa tak nestane a nepríde rad na mesto a jeho obyvateľov ničiaci súdni spor a tak ako pomocou DPB našiel cestu k tomu, aby finančne neschopného investora Ballu napokon udržal v hre v boji o pozemky pred Hlavnou stanicou a tak, ako obetavo zachránil trolejbusový kšeft pre JaT, tak nájde do septembra aj tu nejaké riešenie a práva Kmotríka na výhodný obchod nebudú ohrozené!
Iste bolo unáhlené priamo do mestského parlamentu posielať 30 bitkárov, Ftáčník doteraz predsa vždy zabral správnym smerom a okrem voličov ešte nikdy nikoho v tom správnom Smere nesklamal a nezradil. Tak čo tá panika? Alebo to bolo iba zinscenované divadielko, aby alibista mal pred voličmi alibi?
 
Hodnoť

 

Nech sa na tie pozemky zložia z vlastného. Samozrejme za trhovú cenu. Blbečkovia.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

HANBA FTACNIKOVI ???

Hanbou je, ze sudruh Ftacnik bol zvoleny v demokratickych volbach za primatora Bratislavy! Ten bacil bolsevika je naozaj este stale rozsireny na moje prekvapenie v tej vychodnej Europe. Zial, musim povedat aj to, ze si to ZASLUZITE! Ked sa stal primatorom Petrzalky, ani prstom nepohol aby dal zmenit hanebne menovane - Namestie hraniciarov. Na pamiatku pohranicnikov, ktori za komunizmu strielai na kazdeho kto chcel ujst do Rakuska, zit slobodne. Ak vam, obyvatelstvu taketo veci nevadia, tak si slobodu nezasluzite, nevazite si ju. Teraz uz chapem, preco vys.postaveni komunisti a riadiaci pracovnici StB neboli postaveni pred sud po 1989. Fuj!
 
Hodnoť

Nebezpecenstvo

Bohuzial vacsina ludi sa vie len stazovat na facebookuna v diskusiach. Toto je realna sila, ktora ovplyvnuje.
Najvacsim nebezpecenstvom sucasnosti je nasa necinnost. To, ze sme tam neprisli obhajit nase zaujmy ako Bratislavcania je nase zlyhanie a v tomto sa tazko mozeme vyhovorit na niekoho ineho kto ma hajit nase zaujmy. (poslanci, sdku, smer....)
 


Najčítanejšie na SME Bratislava