SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Telefónne búdky v Starom Meste nahradia informačné terminály (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ďalší reklamný smog "na obzore"

Komu sa zase nacpali vrecká????
1. Veľmi mi tento prenájom zbytočných a zavadzajúcich telefónnych búdiek na propagáciu a ostatné nezmysly pripomína "úspešnú" a "prospešnú" službu rozhlas na zástavkach MHD, o ktorú nik nestojí. Pod marketingovými a spoločenskými názvami v podstate tieto služby slúžia čisto len na reklamné aktivity reklamných agentúr a ako hlasná trúba komunálnych politikov.

2. V čase, keď je mobilný a ostatný net dostupný doslaova všade, nevidím žiadny dôvod prečo "propagovať" niečo z reklamných búdkach!!!!!!

3. Tie búdky len obmedzujú chodcov v plynulom prechode na chodníkoch, nestačí že máme reklamné stojany na každom kroku??? Navrhujem, čo keby sme dali reklamné pútače aj na cestu, každých 100 metrov a nech jazdia autá slalom, potom zrejme budete spokojní s počtom reklamy v Bratislave.

Ak sa vám terajší stav zdá uspokojivý, tak neviem či ste zdravého ducha alebo obyčajní korupčníci, naši politici!!!!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Je neskutocne ako sa mesto zahlcuje reklamou...a podporuje to starostka a poslanci. Ako vazne namiesto odstranenia budok chceme dalsie reklamne nosice? Pani poslanci ste normalni?
 

 

Oni nie sú normálni, sú to rôzni prisťahovalci, ktorým sa podarilo získať bratislavské bydlisko a zrazu sú Bratislaváci, ale vzťah k mestu žiadny nemajú, inak by sa nemohli takto správať. Ten reklamný smog je nenormálny-reklama na každom metri štvrocovom, dopkonca už aj v mestkej doprave, na zástavkách, už len čakám kedy každý dostaneme reklamný snímač do zadku, len aby si niekto ten gágor riadne nacpal výnosom z reklamy, lebo im je stále málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Najčítanejšie na SME Bratislava