SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Podľa aktivistov rezort výstavby stále pracuje na novom vodnom diele na Dunaji (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

účelové utajovanie pred občanmi

Mňa najviac štve, ako sa tu všetko pred verejnosťou utajuje. najnovšie stavajú oproti ZŠ v Devíne na ramene Dunaja v časti Slovanský ostrov (významný zdroj pitnej vody, chránená oblasť) betónové monštrum-vyzerá to ako priehrada, až z vyveseného banneru sme sa na prechádzke dozvedeli, že ide o výstavbu studne (zrejme megastudňa).

Pýtam sa, tento zámer nebol zverejnený ani prediskutovaný verejnosťou v mestskej časti Devín, zjavne ide o rozhodnutie úzkeho vedenia BVS, tak načo sa tu hráme? Na demokraciu? Transparetnosť?

MČ starostuje predstaviteľka pravice (KDH+SDKÚ) Ľ. Kolková, ktorej slovo transparetnosť a efektivota zrejme nehovorí nič, webová stránka Devína je paródiou na webovú stránku 21.storočia, všetky zákazky pravidelne vyhráva jej brat Alfa Stav, záhrady pri zástavkach MHD "vyžrebovaním" vyhrávajú kamaráti, s ktorými chodí na dovolenky (to utajené žrebovanie by som chcela vidieť)....

Nuž, koho ste si zvolili, máte a len sa pozrite ako táto MČ vyzerá, p. starostka "opravila" kus cesty pri cintoríne tak, že to vyzerá ako stavenisko (dala tam naviesť škváru), bordel kam sa pozrieš, vlastne, keď sa nad tým zamyslím, vlastne len pokračuje "v zabehaných koľajách" Bratislavy. Aj tu je bordel, zlodejna a utajovanie na dennom poriadku.
 

 

Sorry ale teraz si mimo... Dobre, ze BVS kope na Sedlackovom ostrove novu studnu. Prave Sedlackov ostrov je vodny zdroj, ktory zasobuje pitnou vodou Devin, Devinsku takze tichucko. To, ze ty si o tom nevedela nemusi byt hned netransparentne... Myslis, ze kopanie kvalitnej studne je to, ze lopatkov zabrnes do zeme?

Prosim ta ake uzke vedenie BVS? Vies kolko naozaj kvalitnych ludi z BVS maka natom aby Bratislava a BSK malo naozaj kvalitne zdroje pitnej vody..... BVS sa da kritizovat za mnoho veci a chyb.... Ale kritizovat ich zato, ze kopu studnu??? Wtf??? Co to je za logiku? Vlastne taka Slovenska....
 


Najčítanejšie na SME Bratislava