SME
Streda, 13. november, 2019 | Meniny má Stanislav

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Učiteľ kritizoval riaditeľku, musel odísť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

tak toto je sila
Áno, zaregistrovala som sa len dnes, ale mam 34 rokov a volám sa Jana, takže ak si radšej vymyslite, že sa obhajuje sama, len aby ste sa na to pozreli aj z druhej strany, je mi Vás ľúto. A presne pre toto som sa sem ani skôr nechcela zaregistroval, len som vždy krútila hlavou nad všetkými tými zvláštnymi (neurazte sa, ale zvyčajne dosť plytkými a "primitívnymi") reakciami. Mam doma dve malé deti a problematika školstva ma zaujíma, kedže ide o budúcnosť mojich vecí. Ale nech ide o hocičo, veľmi ma hnevajú predčasné sudy a hlavne, a čo by som bola za človeka, keby som sa nevyjadrila, keď mám iné informácie ako sú v článku. A kľudne ma ukameňujte.
lentakneverim
<< < 1 2 3 4 5

Hodnoť:   mínus indicator plus

Vážená novoregistrovaná,

ak ste článok čítali, mohli by ste sa vyjadriť ku správe kontrolórov? To nie sú nespokojní podriadení, ani diskutujúci s "dosť plytkými a primitívnymi reakciami", či?

Mne osobne sa mimoriadne páčil fór, keď p. riaditeľka vedela 2 roky vopred, že sa zmení, a na čo sa zmení názov banky. Aký máte na to názor?

Očakávam, že ako slušnej diskutujúcej sa mi dostane odpovede. Prajem pekný víkend.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nnóó...

No Barborka skúste tak skritizovať aj vášho šéfredaktora, že dokedy sa budete v SME presmŕdať. Myslím, že viac ako 8 hodín aj s formalitami by to netrvalo.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

RE: "Učiteľ kritizoval riaditeľku, musel odísť."

- Zatiaľ sa "len" vyhadzuje. Stále je to lepšie ako verejné obesenie na výstrahu. Asi treba ešte vydržať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je potrebna zmena

Treba vymenit kontrolora a je to OK.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pes napadol pri Leviciach dve ženy

(diskusia nepovolena)
Hlavne najprv vystrielajme medvede.....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

takých škol su stovky. Tiež mám za sebou presne také isté skúsenosti. Ale len sa píše, píše, píše, dokonca v "mienkotvorných" médiách a všetko je v pohode, učitelia vyhodení na úradoch práce a HO. v. ADA na riaditelských stoličkách sa rehocú až sa za pupky chytajú. A že demokracia a právny štát :-DDDDDDD
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

ako mohla taká osoba prejsť výberom na riaditeľa? alebo má správnu legitimáciu?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Môj názor

Keďže som na tejto škole študoval od prvej triedy až do 9. ročníka, dovoľujem si opísať situáciu mojimi očami.
Začnem pozitívami, keďže ich je menej. Táto škola sa zúčastňuje mnohých zaujímavých súťaží, mnohých z nich som sa zúčastnil. Zo škôl ktoré som vďaka účastiam na súťažiach z rôznych predmetov navštívil má rozhodne najkrajšie WC, má rovnaký počet učební s projektorom ako školy s mnohonásobne vyšším počtom žiakov a personál školy je veľmi priateľský.
Mnoho negatív bolo spomenutých už pánom učiteľom v článku. Osobne ho poznám, patril som medzi to málo ľudí ktoré stihol na tejto škole učiť. Sympatický človek, slušný, spravodlivý a rozhodne skvelý učiteľ. Ani v zborovni ani medzi žiakmi nepoznám nikoho s kým by nevychádzal.
Podobne to bolo s mnohými učiteľmi, ktorí neučili na Vývojovej ani rok. Jednu pani učiteľku, ktorá sa nehanbila vyjadriť svoj názor ani pred nami žiakmi, som minulý rok stretol na súťaži. Na otázku ako sa má odpovedala ak sa dobre pamätám "Lepšie ako u vás (v Rusovciach)".
Škola má enormnú spotrebu učiteľov angličtiny. Väčšinou 1 ročne. S učiteľmi slovenského jazyka to tiež nie je nič moc. Bol som v šoku keď som sa dozvedel, že pani učiteľku slovenčiny ktorá nás previedla monitorom a na ktorú ešte dlho budem spomínať, vyhodili akurát keď sa trieda ktorej bola aj triednou učiteľkou mala začať pripravovať na Testovanie 9. Boli sme s ňou aj na školskom výlete a ten sa podaril skvele.
A pani riaditeľka s pani zástupkyňou sú podarená dvojica. To si všimne každý, či už rodič, učiteľ alebo žiak. Kto s nimi mal dočinenia, pochopí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dj46

Esej?
Polopravdy a somariny v jednom článku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ano?

Nehovor. No daj, konkretne, ake polopravdy? Alebo len kecas.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto je v každej škole

kde su zabetonované stare štruktury už 30 rokov.Nikto s nimi nepohne iba obmedziť dlžku riaditelovania max na dve obdobia.Tieto tzv riaditelky to je ako v zlom sne,jasne donašanie sa hodnoti,kto sa ozve toho zvoziť,len niake novoty"takto to išlo 40 rokov prečo to meniť,likvidovať učitelky ktore tie stare vyhorena monštra možu ohroziť,To sa nezmeni lebo aj rada školy a rodičia su priposraní..a tak tieto stare vyhoreniny bačuju ako v sa im zachce.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V Prešove 12300,-EUR pre zástupcu šk.!

V Prešove 12300,-EUR !
Na Prešov to nemá, tu riaditeľ základnej školy vyplatil svojmu zástupcovi 12300,-€ jednorázovo. Hlavný kontrolór ? Vrátiť ich nemusí, veď škola je samo rozpočtová organizácia.
http://www.korupcia.sk/odmeny-...

A tak si škola hospodári ďalej, berie povinné darovacie poplatky od rodičov, mesto platí a riaditeľ sa všetkým smeje.
http://www.korupcia.sk/

Aj tak raz tú školu dostanem do súkromných rúk.
http://www.korupcia.sk/senzaci...

Všetko k tomu smeruje, všetko v tichosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

skola rusovce
no konečne prišlo vyuctovanie pre pani riaditelku. Preboha čo ste okolo všetci slepí????? už len kolko učitelov sa vymenilo za posledne roky predsa nie je normalne, ja som tiež posobila na škole a kvôli pani riaditelke som odisla, lebo sa mi z nej chcelo "zvracat" - nebonzovala som, nedonašala som, nevysedávala som po vyučovaní u nej riaditelni a to bola chyba, len so si poriadne robila svoju pracu a preto som "musela" odísť........viac je to bez komentar.....:-((((
 

<< < 1 2 3 4 5

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Bratislava