SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V centre Bratislavy orezali konáre. Hovoria, že prečnievali a boli suché (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

škoda,

že nemám zachytenú fotodokumentáciu o nekompromisnom orezávaní konárov o priemeru 25-30 cm na stromoch v celom severnom Londíne. Neviem či sa na tom tam niekto pozastavuje. Tam sa stromy orezávajú každú jar nekompromisnejšie. Asi novinár nenašiel tému, pozrel von oknom a napadlo ho jedine toto. A ty hlúpi čitateľ čítaj.
 

 

ako "hlupi čitateľ" musím končatovať že podlťa zákona sa v zimnom období môžu orezávať konáre stromov s priemerom 5 cm. Tak ako píšu orezy väčších konárov by mohli spôsobiť poškodenie stromu. Magistrát a jeho slávne oddelenie ŽP, ktoré má zrejme neinformovaných odborných pracovníkov mal myslieť na tieto orezy do októbta. Čo môžeme čakať od iných keď samospráva samotná nedodržuje zákon a potom sa jej suché a neošetrené stromy sypú na hlavu a zdravé poškodzuje.
 
Hodnoť

Orezavajú stromky , zbierajú špačky,

samé dobré správy pre Slovensko ! Konečne sa niečo deje aj u nás .....aj tie špačky likvidujú nehumánným spôsobom . Čo naši ekofašisti na to ?
 
Hodnoť

 

Celkove to obmedzovanie rezania stromov je hlúposť. Však keď je na mojom dvore tak si s ním urobím čo uznám za vhodné. Však som ho sám sadil alebo moji predkovia. Takže aj Blava si na svojom území robí čo chce. Prečo by to mal nejaký zákon obmedzovať?
 
Hodnoť

Štefániková ?

S pravopisom si asi problémy nerobíte
 


Najčítanejšie na SME Bratislava