SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matku utýranej Lucie čaká ďalší súd (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Bývať roky v jednom byte s mŕtvym dieťaťom, brať na neho prídavky, mať s vrahom vlastného dieťaťa ďalšie dieťa a celý čas sa tváriť, že je všetko v poriadku - to hlúpučké teórie o tom, že mlčala lebo sa bála neobstojí. Plus ďalších cca desať detí po všelijakých decákoch Je to rovnaká cynická obluda ako ten jej zdrogovaný asociál. Dal by som doživotie aj jej rovnako ako tej vraždiacej svini keby sa dalo, ale vďaka našim prehumanizovaným zákonom sa to nedá a čoskoro ich máme opäť na slobode. Obidvoch..
 
Hodnoť

 

A budú plodiť ďalšie nešťastné deti. Sterilizova5!
 
Hodnoť

Obeť či obvinená!!!

Matka Lucie je dnes obeťou. Koho však? Ak je taká blbučká, že nevedela, ako sa robia deti a ak jej IQ nedokázalo našepkať, že tie deti treba aj chovať, potom je potrebné potrestať pracovníkov štátnej správy, že ... nechali takúto rodinu bez kontroly. Určite. Ak nie za tie deti, tak za smrť Lucky áno. Aj pracovníkov samosprávy, ev. aj lekárku, ktorá ju mala v obvode. Mala ju vyzvať, aby prišla s dieťaťom na kontrolu, aby ... Nemala sa spoliehať na to, že to nie je jej povinnosť. Takže, potrestaní by mali byť viacerí a matku by som zbavili svojprávnosti - čo len vychádzať z uzavretých priestorov bez dozoru. Nekecám! Viem, čo je to zbaviť človeka svojprávnosti a viem, prečo by som tak konala.
Určite by som ju sterilizovala. Nech je to ako trest daný súdom za Luckinu smrť. Aspoň by viac nerodila.
Ale ...

Ktohovie, či by Luckina smrť toľko bolela nás nezainteresovaných, keby nebolo médii. Dobre! Svetu dali najavo, že skutok sa stal. Aj za akých okolností, aj to by som ešte brala v rámci novinárskej etiky. Ale, to, čo sa dialo okolo Luckineho pohrebu, to nedokážem "stráviť" do dnešného dňa. Mediálna prostitúcia! A obeťou sa stala malá Lucka. Bohužial, už druhý raz. Prečo sa tí ľudia neozývali hneď, nemali záujem o to, kde spočinú a za akých podmienok Luckine ostatky? To muselo byť toľko kriku, keď sa začali hrnúť "sponzori" - kamenári, tí, čo jej pripravili oblečenie, kvety, pohreb, atď ... Nemohlo to bez kamier a slávy zariadiť MARIANUM Bratislava? Prečo sa nezoval hneď Mns. Bezák, že ju pochová. Veď jemu zakázali iba rozprávať, nie pochovávať. Lebo inak by ju pochovať nemohol. ... atď ... skrátka MEDIÁLNA PROSTITÚCIA!!! Čím horšie pre človeka, tým lepšie pre média a pánov sponzorov.
A Luckina matka: Obeť či obvinená? Ak má byť obeťou, potom nech sú obvinení otcovia jej detí, ktoré sú umiestnené v ústavoch, že sexuálne zneužili "bezbrannú" osobu, na ktorú sa dnes prihliada ako na bezprávnu.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava