SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na odstránení nedostatkov integrovaného dopravného systému sa pracuje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

kedy sa dozviem....

ze za zbabrany IDS niesol osbnu zodpovovednost clovek XY, zaplatil skody zo svojho majetku v sume YZmilionov€, alebo si za to odpracoval XY rokov verejnoprospesnych prac??????
 
Hodnoť

 

Ak oddialenie spustenia neprinasa ziadne ekonomicke negativa, tak jeho spustenie neprinesie ziadne ekonomicke pozitiva.

Preco ho potom robime?
 

 

Nie, oni sa len zabudli zmienit o tej skupine ktorej prinesie ekonomicke pozitiva (cestujuci) ;)
 

 

,,neprináša žiadne ekonomické negatíva, ani stratu pre Bratislavskú integrovanú dopravu (BID), ani jej zazmluvnených dopravcov,,

Presne ako hovoríš, poškodený sú jedine platiaci cestujúci, no a to je každému aj pani hovorkyni na BSK úplne ale úplne ukradnuté!!!! Príklad moje cestovné , Rovinka-AS Nivy 0,75€x21x2= 31,50€ mesačne a po zavedení IDS-BK Rovinka-AS Nivy (platím len po Nemocnica Pod. Biskupice) 0,45x21x2=18,90€ čiže moja strata 12,60€ za každý mesiac zdržovania. A takých ako ja sú v BSK tisíce!!!!
 

ešte dolním

Pre obyvateľa Ivánky pri Dunaji je mesačná úspora až 18,90€ čo poriadna pálka
 

ako komu :D

istym ludom, to prinesie ekonomicke pozitiva :D:D:D
 
Hodnoť

oficiálne vyhlásenie BID a dopravcov.

Nemajte strach. Včas(december 2013) sa dozvieme, že celý projekt stroskotal na bližšie nešpecifikovanom probléme, ktorý sa vyskytol u bližšie nešpecifikovaného dopravcu v bližšie nešpecifikovanom časovom období. Myslím si, že takto formulované zdôvodnenie, prečo celí systém nefunguje, bude cestujúcim stačiť. Veď dopravcom nevznikli žiadne škody, a cestujúci sa nedozvie kam odtiekli milióniky z eurofondov a dotácii. Ako sa hovorí: vlk je nažratý(dopravcovia) a koza zostala celá(cestujúci).
 


Najčítanejšie na SME Bratislava