SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kráľovu horu zamenia podľa pôvodného posudku, rozhodol primátor (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

18 milionov a 8 milionov je veľmi veľký rozdiel v znaleckom posudku za cenu pozemku.Kedy už konečne niekto začne robiť poriadky so znalcami? Alebo sa to zase prejde mlčaním? Nenájde sa nikto na Magistráte, alebo niekto z radov poslancov Mestského zastupiteľstva, aby sa toto posudzovanie tzv. znalcami robilo od buka do buka na úkor nás všetkých? A čo na to prokuratúra?
 

Problematika znalcov

Dobrý deň,

na magistráte sa problematikou znalcov zaoberám od apríla 2012 (poslancom som od marca 2012). Keďže som poslancom veľmi krátko a som jeden z najmladších poslancov, tak ani primátor, ani ostatní kolegovia poslanci zo začiatku nebrali moje výhrady voči znalcom vážne. Veľka krát som si vypočul (najmä od poslanca Hanulíka - SMER-SD), že znalci robia svoju prácu dobre, len ja mám stále nejaký problém (konkrétne prepisy nájdete na stránke www.bratislava.sk v zápisniciach http://www.bratislava.sk/vismo...). Postupne sa mi spolu s kolegom Igorom Bendíkom podarilo preukázať niektoré obrovské nezrovnalosti. Bližšie informácie nájdete na mojom blogu http://janohrcka.blog.sme.sk (Dlhoprstý Široký a Krátkozraký).
Už sa našla časť poslancov, ktorí neberú moje názory na znalecké posudky na ľahkú váhu, ale bohužiaľ ich to stále menšina. A keďže väčšina voličov nevolí podľa skutkov, ale podľa toho kto je nominantom ktorej strany alebo koalície, tak ani nemusia počúvať. Veď opätovne budú zvolení, aj keď sa správajú nelogicky a nezmyselne.
 
Hodnoť

 

Dúfajme, že takých aktívnych poslancov ako vy alebo pán Bendík bude čoraz viac. Držím Vám palce!!!
 

:)

Vďaka. Mňa by len zaujmalo, odkiaľ Vy máte informácie :) (http://bratislava.sme.sk/disku...)
 

 

Viete Bratislava je malá, moja osoba nie najmladšia, takže poznám veľa rôznych ľudí (politikov, podnikateľov, novinárov...) a tí občas porozprávajú zaujímavé príbehy o ľuďoch, ktorých keď potom vidím na obrazovke tváriacich sa akí sú najčestnejší, neúplatní, ako im ide iba o naše dobro, tak mi proste nedá nepodeliť sa o časť týchto príbehov. A vy ste mi sympatický, lebo poukazujete na ich podvody, pokrytectvo, malosť a smiešnosť. Tak sa držte a dúfam, že Vám to vydrží!
 
Hodnoť

Znalec Michal Holík ?

Má niečo podobné so subjektom MH Consulting?
 

Michal Holík je syn znalca

V článku je napísané:
"Syn znalca Holíka Michal ...", čiže syn sa volá Michal Holík a znalec (otec) sa volá Dušan Holík ;).
 


Najčítanejšie na SME Bratislava