SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pri Sovom lese má byť betonárka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

áno, treba zničiť každý kus prírody,

netreba nič nechať na náhodu. Len mi nie je jasné, prečo tú stavbu neposunú niekde ďalej, napríklad Sihoť je ideálne miesto ... ani za Klepáčom by to nebolo zlé, nech sa páči, môžete sa pridať ...
 
Hodnoť

Je to zúfalé

to čo sa deje v tomto meste a na Slovensku vôbec, nedá sa nazvať nijak iba totálna neschopnosť uchrániť pre mesto tú trochu prírody čo nám od "Nežnej revolúcie" ostala. Neschopné vedenie mesta, neschopné sa vymaniť z pazúrov developerov a lobistov, možno im to robí dobre. Ale nemôžeme žiť a konať spôsobom "po nás potopa".
Asi bude treba naozaj urobiť Zelenú revolúciu, tak ako sa predpovedalo pre rokmi.
 
Hodnoť

 

toto je uz naozaj na pogrcanie. jedna betorka uz je hned za starym mostom po lavej strane tak neviem naco este dalsia v tom priestore.
 
Hodnoť

hádam nemyslia vážne.

ako tam môžu chcieť stavať a beytonárku dočasne. a potom čo. si myslia, že sa to potom zrevitalizuje a budú tam opäť stromy? však je tam rezervácia hoci aj v najnižšom stupni ochrany, ro za chvíľu di povedia, že ani koníky na Slávii nemusia byť ale mohlo by sa to zastavať. ved parádna plocha alebo dostihovka, a načo je tam toľko stromov. som radikálne proti... a h..o..mi to pomôže. .
 


Najčítanejšie na SME Bratislava