SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Protest Gorila má sprevádzať aj prvú schôdzu národnej rady (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Odkaz na najblizsie protesty

Tento piatok Výročie sviečkovej manifestácie: http://www.facebook.com/events...
Sreda 4.4.2012 Open party NR SR: http://www.facebook.com/events...
 
Hodnoť

Vazena redakia SME

ked takto klamete a vymyslate aj o Irane, Iraku, Afganistane a pod ... tak pan boh nas ochranuj
 
Hodnoť

SME klame!

Ani na zverejnenom policajnom videu nie sú žiadne lietajúce kocky!!!
Definícia tzv. "Lipšicových lietajúcich kociek": doletia 2-3 x ďalej ako bežné dlažobné kocky, nikdy netrafia húfy policajtov, sú neviditeľné, na videách ich vidí len Lipšic a lietavajú spolu s tehlami.
Zhromaždenie bolo brutálne rozprášené a odôvodňované protizákonnou výzvou: "Vaše zhromaždenie nie je OZNÁMENÉ ani POVOLENÉ! Ak neuposlúchnete výzvu, proti vám budú použité donucovacie prostriedky!"
Neohlásenie zhromaždenia je len priestupok, za ktorý hrozí jeho organizátorovi pokuta do výšky 1 000 Sk (mohli by si to už aktualizovať na stránke ministerstva). Nesplnenie tejto povinnosti ale nie je podľa zákona dôvod na jeho ukončenie. Absurdne vyznieva výzva na rozpustenie zhromaždenia, lebo nie je POVOLENÉ. Ústava SR, článok 28: Zhromaždenie sa nesmie podmieňovať povolením orgánu verejnej správy. Žiadny iný zákon povolenie/nepovolenie zhromaždenia neupravuje.
Ak tam robil niekto výtržnosti, podľa zákona o zhromažďovaní mal byť riešený osobitne, a nie podľa Lipšicovej fašistickej logiky, že vymláti desiatky ľudí vrátane mladistvých, žien, dôchodcov, náhodných čumilov, reportérov a občanov spútaných na zemi!
 
Hodnoť

 

no cau Slovaci.Strucne - zelam nadludsku silu,aby ste naozaj mohli hadzat kocky/ zatial skuste praky,zapalne flase ako inde v Europe!/ a adekvatnost zasahov nasich "tazkodenych"si chodte predebatovat k nim domov otretej a tiez 3 na jedneho
 


Najčítanejšie na SME Bratislava