SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

KDH postavilo do boja o kreslo starostu Petržalky Vieru Kimerlingovú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Olympic

Olympic spieva:?Ja ja jenom ja" a tak mi pripada KDH v celej BA.
Aj ked ich myslienky su najblizsie k Smeru, len sa to boja povedat. S nimi by isli (napr. v Dubravke su jedna ruka).
 

No, ja nie som ...

... zrovna naladený ako KDH pozitiv, ale Kimerlingová je seriózna osoba. A predsa chceme, aby kandidovali práve seriózne osoby. A je mi jedno, že je za KDH.

Čo myslíš, nebola by lepšia ako komunista kam vítr tam plášť Doc. RNDr. Milan Ftáčnik, CSc. ?
 
Hodnoť

 

Napriek tomu môžeme pripomenúť niektoré vystúpenia z diskusie. Napríklad Anna Dyttertová (KDH) sa vyjadrila, že zachovanie účelu využitia areálu nie je agendou zelených, ale potrebou Petržalčanov, Eduard Filo (SDKÚ-DS) upozornil na dokončenie likvidácie petržalských športovísk a Stanislav Fiala (KDH) zopakoval argumenty o možnom ohrození Sadu J. Kráľa. Juraj Plechlo (nezávislý, pôvodne ANO) naopak použil neprimerané porovnanie petržalských a newyorských rozmerov argumentáciou o vežiakoch pri Central Parku, bez ohľadu na to, že newyorský Central Park od vežiakov oddeľuje avenue taká široká, ako je celý sad. Jeho argumentáciu však podporila aj námestníčka primátora Tatiana Mikušová. Za likvidáciu ligového štadióna sa okrem iných postavili aj Eugen Lexmann (KDH) a Michal Baranovič (SDKÚ-DS), aj úradujúca zástupkyňa Viera Kimerlingová (KDH). Za výstavbu je aj poslanec Oliver Kríž (KDH), podľa neho totiž štadión Artmedie nemá pre mestskú časť žiadny úžitok.


dakujeme nepotrebujeme pani Kimerlingova a pan Kriz. Dufam, ze vam to ludia spocitaju
 

o.kríž - bojovník proti salónu v parku ?

a nevadí mu komerčná výstavba namiesto štadiónu ? zdá sa, celkom konzistentný tribún za tých občanov ktorí nemajú čas (ani myslieť).... Dať mu mandát, škoda pomyslieť !
 
Hodnoť

Pani Kimerlingova, odstupte!

Vazena pani Viera Kimerlingova,

v mene obyvatelov sidliska Dvory IV vas vyzyvame, aby ste sa vzdali kandidatury na kreslo starostu MC Bratislava - Petrzalka. To, co ste urobili v Petrzalke za ulpynulych 8 rokov stacilo. Ako zastupujuca starostka Petrzalky ste podpisali zmluvu na prenajom pozemku pod Vista Tower. Trvalo nam 2 roky, aby sme tuto nezmyselnu a ohyzdnu stavbu zastavili. Na zhromadeniach poslancov MZ Bratislava Petrzalka ste hlasovali raz za, inokedy prosi vystavbe parkoviska na odtiahnute auta na Macharovej ulici. Na verejnom zhromazdeni obcanov ste na na otazku, ako ste hlasovali odpovedali: „nespominam si“. Viete, pani Kimerlingova, poslanec bez nazoru je ako politik bez chrbtice. Pre obcanov nepotrebny a zbytocny. Preto vas v mene obyvatelov sidliska Dvory IV vyzyvame, aby ste stiahli svoju kandidaturu na kreslo starostu MC Bratislava - Petrzalka, ako aj na poslanca mestskeho zastupitelstva. Nezelame si, aby ste nas zastupovali v mestskom parlamente. Vratte sa, odkial ste prisli. Ale nie do politiky.

Obyvatelia sidliska Dvory IV
 


Najčítanejšie na SME Bratislava