SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rusovské jazero a lužné lesy sú vraj v ohrození (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

v čom je problém??
aj budúca nová vláda má za cieľ odštátňovanie, privatizáciu, liberalizáciu, podporu podnikateľov (= aj "developerov")... žiadajte do článku vyjadrenie Sulíka!! alebo sa rodí ďalšia bašta korporátneho socializmu?
ďalej: kto naplánoval územie na výstavbu? nebolo to magistrát vedený betonárom Ďurkovským (KDH)!? koľkí ste volili len týchto dvoch trpákov!?
 

aký milý eufemizmus:

že "trpákov" ;D
 
Hodnoť

ELiška,

ešte toho nebolo od Lúčok dosť?
KEby tam nebolo Tvoje meno, tak ani neuverím :(
toto je ešte stále možné :(

nie je Jakubec ten, čo už od Bystríka kresťansky vyčendžoval celé Líščie údolie???
prsty má už aj v Lužnej!

ako môžu povedať, že sa im zvýši rozloha, keď prídu o rusoveckú perlu????
to chce vyšetrenie u odborníka!

čo sa ešte dá urobiť? daj si ma do zoznamu, pls
 
Hodnoť

 

Na Slovensku vyhodna vymena, v zahranici zlodejstvo a korupcia
 
Hodnoť

 

ani jazero, ani lesy nie sú v žiadnom ohrození. Veď predsa nezaniknú a ostanú tam, kde sú , navždy... V ohrození sú záujmy environmentálnych mimovládnych organizácií, lebo tie stratia na to jazero a tú časť lužného lesa svoj vplyv. Veď predsa aj vzácne kultúrne pamiatky sa predávajú do súkromnných rúk a nezanikajú. Jednoducho, nový majiteľ si je vedomý, že sa o ne musí špeciálne starať.
Nechápem iba, načo je potrebné ešte okolo toho niektorým nešťastníkom magoriť hlavy. Nepostrehli ste, že voľby už skončili ?
 
Hodnoť

PODPORTE OBČIANSKU PETICIU:

Hodnoť

 

Poukázala, že táto výmena by bola pre štátny podnik zisková, keďže Lesy SR by takto zväčšili štátny majetok o vyše 85.000 m2. "Finančný rozdiel stanovený dvoma nezávislými znalcami na 8503,43 eura prenechá žiadateľ Lesom SR ako čistý zisk."
Čítajte viac: http://bratislava.sme.sk/c/543...

No comment. Zaviedol by som pre zamestnancov statnej spravy povinnost predavat za rovnaku cenu komukolvek kto o to poziada, samozrejme zo svojho a neobmedzenemu poctu kupcov. Hovorkyna, dvaja znalci aj ten co to podpisal. A najprv by sa zverejnila ponuka a kazdy by mal moznost to prebit.

8500 eur, za to sa neda kupit stavebny pozemok hoci len 400 m2 velmi daleko od bratislavy (resp. vacsich miest) a nie hektare.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava