SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Demonštrovali za rodinu a proti homosexualite (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

boh neexistuje

prestan sem vnasat tieto ideologicke *****
 
Hodnoť

bez hriechu

kto je bez hriechu, nech hodi do nich kamenom
 
Hodnoť

Joj ale toto je už aké zlé

článok priam na titulku, a oni ho dajú sem, kam sa preklikne človek len cez Bratislavu...
Nič proti kresťanom, ale nie je trochu obmedzené, ak sa na to pozerajú ako na čisto slovenský problém? čo iné štáty, kde sú adopcie/spolužitia právne povolené? to si naozaj naivne myslia, že je to amorálne a zlé?
Biblia hovorí, Leviticus 18:22, že muž má spať zo ženou, nie s mužom, a tým to končí. Pochybujem, že pôvodná verzia Biblie tam použila slovo detestable. Ďalej by som rád podotkol, že celý Leviticus sa týka incestov, nevery a táto "teplá problematika" je spomenutá v jedej vete. To mám veriť, že kresťania si Bibliu vykladajú vetu po vete?
 

Sú to d€menti a nie kresťania

Tieto rôzne tupé združenia sú HANBA SLOVENSKA a nie kresťania. Podľa mňa sú tiež všetci do jedného sexuálne neukojení, keď chcú iným odopierať ich sexualitu.
 
Hodnoť

 

vazeni krestania. a co tak si zamiest pred vlastnym prahom?
 
Hodnoť

"homosexualita je pred Bohom ohavnosťou"

mejlik z internetu na tuto temu:
Dr. Laura Schlesingerova je rozhlasovou moderátorkou v USA a poslucháčom, ktorí jej zatelefonujú , udeľuje rady. Pred nedávnom prehlásila, že sa ako presvedčená kresťanka nemôže za žiadnych okolností stavať priaznivo k homosexualite, pretože je to podľa Tretej knihy Mojžišovej (Levitikus 18:22 ) ohavnosť.
Jeden občan USA sa ozval na toto vyhlásenie OTVORENÝM LISTOM:
Drahá pani doktorka! Zo srdca Vám ďakujem . že vykonávate toľko obetavého úsilia, aby ste ľuďom priblížili Božie zákony. Naučil som sa vďaka Vášmu vysielaniu mnohým veciam Teda ak sa niekto pokúsi obhajovať svoje homosexuálne zameranie pripomeniem mu jednoducho Tretiu knihu Mojžišovu , kde je to jasne napísané, že je to ohavnosť - a tým to hasne!
Potrebujem sa však poradiť s Vami aj o niekoľkých ďalších zákonoch a o spôsobe ako ich dodržiavať:
Za prvé: Keď u oltára obetujem býka ako zápalnú obeť, viem, že je to vôňa PRÍJEMNÁ pre Hospodina ( Levitikus 1:9). Avšak problémom sú moji susedkovia. Tvrdia, že pre nich je tá vôňa odporná. Mám ich skántriť?
Za druhé: Rád by som predal svoju dcéru do otroctva, ako to dovoľuje Druhá kniha Mojžišova (Exodus 21:7) Akú primeranú cenu by som mal za ňu žiadať podľa pokynov Slova Božieho?
Za tretie: Viem, že sa nesmiem dotknúť žiadnej ženy ak je v stave menštruačnej nečistoty (Levitikus 15:19-24). Mám problém ako sa to dozviem. Pokúšal som sa opýtať sa na to každej ženy s ktorou som sa stretol, alebo prišiel do priameho kontaktu, ale väčšina z nich reagovala na to veľmi podráždene
Za štvrté: Levitikus 24:44 stanoví, že môžem vlastniť otrokov, a to tak mužských ako aj ženských, ak ich získam zo susedného národa. Jeden môj priateľ mi vravel, že sa to vzťahuje iba na Mexičanov, ale už nie na Kanaďanov. Prečo nesmiem vlastniť Kanaďanov ako otrokov?
Za piate: Mám suseda, ktorý každú sobotu pracuje. Exodus 35:2 jasne stanoví, že musí zomrieť. Znamená to pre mňa morálny záväzok, že ho musím usmrtiť?
Za šieste: Jeden môj priateľ si myslí, že hoci pojedanie všetkého čo nemá plutve a šupiny - teda morských mušlí , krabov rakov je opovrhnutia hodné (Levitikus 11:10), predsa je to menšia ohavnosť ako homosexualita. Ja si však v tom neviem rady. Môžete mi poradiť?
Za siedme: Levitikus 21: 20 stanoví, že sa nesmiem priblížiť k Hospodinovmu oltáru ak sú moje oči postihnuté nejakou chorobou. Priznávam sa, že nosím okuliare na čítanie . Musí byť môj zrak naozaj dokonalý, alebo jestvuje na to nejaký trik ako to obísť?
Za ôsme : Väčšina mojich mužských priateľov si dáva strihať vlasy a tiež pristrihovať fúzy - a to všetko napriek tomu, že to Levitikus zakazuje. Akou smrťou sa majú zlikvidovať?- Stačí ukameňovanie, alebo ich treba za živa upáliť?
Za deviate: Viem dobre, že podľa Levitikus 11: 6-8 budem nečistý ak sa dotknem kože mŕtveho prasaťa. Smiem hrať futbal s loptou z bravčovej kože ak si navlečiem rukavice, ktoré nie sú z bravčovej kože?
Za desiate: Môj strýko má poľnohospodárstvo . Previňuje sa však proti Levitiku 19: 19, pretože zasieva to isté pole dvojakým druhom semena. Musíme sa naozaj namáhať získať súhlas celej dediny na to, aby sme ho ukameňovali (ako vraví Levitikus 24:10-16)? Nestačilo by snáď upáliť ho formou menšieho rodinného obradu, tak ako sa robilo s tými, čo sa vyspali so svokrami? (Levitikus 20:14)
Viem, že ste sa so všetkými týmito vecami ako presvedčená kresťanka zaoberali a preto pevne verím, že nám v tom pomôžete. Ešte raz sa Vám chceme poďakovať za to, že nám pripomínate večné a nemeniteľné Slovo Božie.
S hlbokým obdivom Váš učeník a fanúšik JAKE
 

žasnem

ako si to mohol myslieť vážne a neopatriť žiadnym smajlíkom, keby som nebol unavený zvíjal by som sa, aj keď by som asi mal byť smutný nad netoleranciou pisateľa, ale smejem sa aj na Slotovi.
 

 

nemyslel som, ze k takejto zjavnej ironii treba smajlikov doplnat.
 

výborné!!!

Trafil si kliniec po hlavičke! V Staro zákone sa za ohavnosť, teda hriech považovalo mnohé vecí a už prežitý!!!

Priaznivcov toho "kresťanského" pochodu odporúčam film Modlitba za Bobyho (Prayer for Boby), aby pochopili, ako sa má kresťan správať k homosexuálom.

PS: Pred niekoľkymi rokmi urobili talianske telekomunikácie prieskum internetu vo Vatikáne a hádajte aké stránky najčastejšie navštevovali "obyvatelia" Vatikánu??? ...................Áno, nemýlite sa. Boli to gay stránky...
 


Najčítanejšie na SME Bratislava