SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smer v meste: Vlastenectvo nie je téma (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

čo zas Krákate???

"Ako by sa to dialo, keďže samosprávy by mali na podobné zákazky vyhlasovať verejné obstarávania, nie je jasné."

Aspoň tušíte, od akej sumy je povinné VO???

Koľko je takých samospráv na SLovensku?
Z 3000?
Tipnite si!
(indícia- povedzte číslo MENŠIE ako 3000!)
 
Hodnoť

tu máte príklad VO povinného

zo zákona!

to by bolo vlajok!!!
 
Hodnoť

 

Vazena redakcia, vsimol som si, ze Bratislava a jej miestne casti maju svoje vlastne rubriky v spravodajskom prehlade na Vasom portali SME.sk. Ako rovnopravny platca dani a slovensky obcan (nie je mi zname ze by obyvatelia hlavnej dunajskej krasavice mali ustavou pridelene nejake zvlastne privilegia) Vas dorazne ziadam, aby regionalnu rubriku mal aj Ruzomberok, Lucky a miesta cast Dierova pri Slovenskej Lupci. V opacnom pripade sa budem citit diskriminovany a moje ludske prava potlacane bratislavskym narcisizmom budem obhajovat pred Europskym sudom pre ludske prava.
 

Nezabudni sa tam

rovnako podpísať. Úspech zaručený.
 

 

Vážený Sprostý Občan, toto je súkromná stránka a ako uvážia jej majitelia a vydavatelia môžu si na nej v súlade so zákonom zverejniť čo oni uznajú za vhodné.
V opačnom prípade ak nebude mať vaše mesto vlastnú regionálnu rubriku sa budeš obhajovať pred Európskym súdom?
No holt vidno, že váš nick vás veľmi výstižne vystihuje. Bratislavský narcizmus? Chúdačíka vyhodili v Bratislave, lebo nepracoval, kradol, klamal alebo niečo podobné tak teraz nadáva lebo sa musel vrátiť domov?
 

 

tvoj nick ťa vystihuje dokonale, takže snáď iba toľko, že sme nie je platené z tvojich daní narozdiel od darmožráčov v zastupiteľstvách (od miestneho až po národné)...
 
Hodnoť

 

hm....O Starom meste-.kedy to ten p.Borguľa sa stihol verejne vyjadriť o vlastenectve či patrí do komunálu a či nie...... veď zo zasadnutia odišiel.( možno na schodoch).Práve poslanci Smeru sa snažili deklamovať opodstatnenie takto prijatého zákonu....Možno dnes, keď p. Fico zapochyboval tak aj oni pochybujú.............tak by som to radšej presne formulovala . zajtra bude podstata článku aká?prezident napr. nepodpíše zákon, tak čo budú ex post všetci deklamovať?......že, vedeli sme že to tak bude?
 
Hodnoť

to je ten istý?

"Borguľa - Peniaze, ktoré by Staré Mesto muselo vynaložiť na nákup zástav a textov hymny do všetkých tried, sú podľa neho zanedbateľné." to je ten istý 8lb, ktorý dával podpisovať petíciu za premenovanie mosta na SNP v hornej-dolnej a ešte sa tým chváli? mimochodom, keď sú tie náklady "zanedbateľné", prečo tieto "zanedbateľné" peniaze už neboli transferované do škôl, aby si napr. opravili strechy, znížili energetickú náročnosť a pod.?
 


Najčítanejšie na SME Bratislava