SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dopravcovia čakali, či príde premiér na guláš (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

myslim

si,ze nedosiahnu nic pokial odidu a nebudu blokovat este viac
 

 

tak redaktorovi vadi, ked choma oslovuje dopravcov familiarne - chlapi, ale nevadi mu a dokonca to pise aj v titulke, ze ci pride premier na gulas. no neviem, premier nie je nejaky sedlos, ani nikaji hej pockaj - ze ako heeeeeej, robo pridi na gulas ! vypijeme si boha jeho a nejako sa dohodneme s tymi penazmi, ne ? boze, vodic nakladneho auta ma ine navyky, inteligenciu a sposoby, nemoze takto neokrofkane jednat s ludmi. ked vidim vodicov nakladnych aut, tak sami uznate, ze to nie su ziadny ludia s maniermi a urcitou urovnou. alebo nech sa paci, nech sa umyju, daju si oblek, kravatu a nech pridu trosku inteligentne jednat na urad vlady. ja chapem, ze gulas v stane im vyhovuju viac, ale maximalne tak so seberovnym...
 

" premier nie je nejaky sedlos, ani

nikaji hej pockaj"? To si ako zbadal? Klame a kradne tak ako málokto.
 

Nech tam Frcovi niečo prisypu

tak, aby to nerozchodil
 

 

to o tom premierovi píše čo každemu nadava do idiotov, hyen a prostitutok?
k takemu že by mali isť vodiči v kravatach a oblekoch?
celkom ma pobavil ten šašo farebny bolševický :)
 

 

ako si dovoluješ posudzovať intelektualnu výbavu vodičov? kolkých ich poznáš?
Ja mám inú skúsenosť.Vo väčšine prípadov ide o inteligentných ludí,ktorý majú precestovanú min.Europu,ovládaju zaklady viacerých jazykov,vedia kvalifikovane pracovať z colnými dokumentmi rôznych typov(Carnet TIR,ATA,JCD,T1.T2,CMR),musia narozdiel od "majstrov sveta"v osobakoch pravidelne absolvovať školenia vodičov,zdravotné prehliadky,psychotesty,ovládať vyhlášku AETR,mať technické znalosti a zručnosti,väčšina zamestnávatelov vyžaduje aj výpis z registra trestov.
Takže na tvojom mieste by som ich nepodceňoval.Ked sa niekto pri práci zašpiní(napr.vodič),tak to neznamená ,že je aj špinavec(napr.Fico,Vážny)
 

Re:

Múdro píšeš, nedá sa inak ako súhlasiť.
Škoda, že na Slovensku nemáme viac majetných zberateľov tankov, tí by mohli prispeť a zablokovať Bratislavu úplne, možno potom by ten pán z NDSky zavrel hubu a nechcel podklady od kamionistov! Veď za to dostal niekto zaplatené aby to fungovalo aspoň na 100% ak nie 110. Na mieste tých vodičov by som si za každú jednu informáciu čo je do je ba ne vyfakturoval od NDS a ostatnych kompetentnych min 1000 euro, veď vlastne robia ich prácu...
 

to je taktika...

...povedzte mi, kde sú chyby a my ich odstránime.Predsa pri tomto zlodejstve, zvanom mýto, všetci zúčastnení vrátane česmadu, ktorý pripomienkoval zákon/včera sme sa dosvedeli,že to boli len 4 mesiace pred spustením, nie dva roky/.Obyčajného vodiča sa pýtať na takú vec je zahmlievanie.Oni veľmi dobre vedia, kde je schválený zákon chybný pre obyčajného vodiča,pretože ho naschvál tak urobili, aby mohli čo najviac získať.
Mám tieto zásadné otázky

1, ako taký človek, ako p.Choma mohol dostať na svoj post.
2,Akú musí mať hrubú kožu , keď dokáže hrať také divadielko.
3,Kto odobril cenu za tento prestrelený mýtny systém
4,Kto nesie osobnú zodpovednosť za presadenie firmy Sky toll , ako najlepšieho uchádzača v tendri na mýtny systém?
5, kto nesie politickú zodpovednosť za nezvládnutie nábehu systému?
6.Kto nesie politickú zodpovednosť za okrádanie/akože chýb mýta/na základe zle schváleného zákona a pochybnej /dodplnujúcej/vyhlášku k mýtnemu systému?
7.To, že česmad má akože najkompetentnejšie výhrady k mýtu povedal ten, kto sedel s ním pri jednom stole pri akože pripomienkovaní zákona.Včera Choma povedal, že vtedy boli zapracované všetky rozumej všetky jeho výhrady, teraz si akože spomenuli, že majú ďaľšie výhrady?????Aká je to hra, treba dať podnet na protimonopolný úrad , pretože to zaváňa kartelovou dohodou a podnet na generálneho prokurátora, pretože tam cítiť korupčné prostredie, citujem "klasika s veľkým M" ako BRNO".
 

Zrazu ajý ľudský????!!!!

Kto a čo je Choma????? jeho vyjadrenie 29.12.

Veľmi ma teší, že sme za tak krátky čas dokázali navrhnúť, vybudovať a sprevádzkovať systém elektronického výberu mýta v Slovenskej republike. Považujem to za veľký úspech nášho tímu, zloženého z domácich aj zahraničných odborníkov," povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SkyToll Matej Okáli. "Som hrdý na skutočnosť, že Slovensko sa spustením satelitného výberu mýta dostalo na čelo najnovšieho technologického vývoja v tejto oblasti," pridal sa predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Národnej diaľničnej spoločnosti, a.s. Igor Choma.
 

sky troll vyjadrenie 29.12

capex

čo sa ty na mýte nepáči? Veď funguje dokonale. Provízie si rozdelili na 100% a tie drobnosti (akože systém nefunguje) sa za ďľší bakšiš postupne budú odstraňovať.
 

 

Veru tak,ked vyhrala najdrahšia ponuka neznámej(vznikli účelovo pre tento tender) a neskúsenej(nerobili myto nikde inde na rozdiel od inych uchádzačov)spoločnosti Skytoll,minister s.Vážny obhajoval ich predraženosť tým,že sú najkvalitnejší.
Momentálne nám vládnu nenažraný komunisti z plnou hubou sociálnosti.
 

 

Celkom obšírne si to opísal,aj keď neverím ,že tomu navoňanému v obleku tieto veci niečo hovoria. On si asi predstavuje šofera ako nejaké zmutované čudo. Ešte by som doplnil, že tí čo prepravujú nebezpečné látky musia každých 5 rokov absolvovať školenie o dohode ADR. Je tam na naštudovanie dosť slušná biblia. A po technickej stránke nemôžeš byť tiež nejaký bulo, lebo tá dnešná technika , to nie je len o volante a pedáloch... No a v neposlednom rade musíš byť pripravený aj po stránke fyzickej, lebo napr. vymeniť také 150 kilové koleso na návese, tiež nie je pre napúdrovaných frajerov v obleku od Bossa.
 

 

To máme akože chápať tak, že keď si niekto dá oblek a uviaže 4 kravaty, tak sa z neho automaticky stáva chodiaci mozgový trust. Toto nie je o oblekoch o kravatách.... Že nech sa umyjú.... ,si trápny velmi trápny. Keď sa Fico neunúval sfárať do bane na spôsob nejakého komunistického bossa spred 30 rokov, tak by nemal byť preňho problém prísť ani medzi tých podla teba neokrôchaných a špinavých vodičov. Ano, je tu jeden markantný rozdiel , Fico do bane na otváranie nového úseku na fáranie prišiel deklarovať to,že to on a jeho vláda prispela dotáciami, peniazmi nás všetkých , mimochodom do sprivatizovanej spoločnosti, ktorá má slušné zisky a za posledné roky tam umrelo cca 24 baníkov....
 

 

premiér je náš "sluha"...v obraznom slova zmysle...
a NEMALO by byť pod jeho úroveň obedovať guláš s kamionistami v stane...skôr naopak...ak by to rurobil...slúžilo by mu to ku cti...
ľudí práce má plnú pusu...tak nech to ukáže a dokáže...
 

so svojim libijskym vzorom

do stanu isiel velmi rad. Ktovie co tam robili nezbednici..
 

 

tak...tak...
možno si vymieňali adrsy...alebo ako winetou s old satterhandom...rezli si to cezt zápästia...a pokrvní bratia...
ale mňa ešte viacej zaújma, čo tam robili aj zbedníci...
 

funkydappp

namiesto ruky si mali reznúť po krku a trocha silnejšie, aby bratstvo bolo pevnejšie.
 

Bielogvardejec

No tak to Bielogvardejec je ina klasa. Zato Premier a spol majuu naozaj vysokuu uroven vzdellania-Komunistickeho a takisto spravania- Bolsevickeeho. Vrieskat, nadavay novinarom - To je naozaj ovela vyssia uroven ,ako robit gulas a bavit sa so sofeerom.
No to sme dopadli
 

ty

si naozaj pravy cerveny bolsevik.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Bratislava