SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mesto zmiernilo: Nechceme vyostrovať konflikt (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ani som nevedel, ....

že Cilek je tiež v OK. Teraz už chápem prečo nové odťahové vozidlo DPB, ktoré Záhradník (OK) kúpil bez korektného tendra bolo použité proti kamionistom protestujúcim proti prešlapom Ficovej (SMER) vlády ohľadne mýta. Asi aj Cílek vidí svoju budúcnosť vo Smere.
 

mozno je to jeho pozitivny vztah

k spolocnosti stojacej za mytom.
Staci si pozriet, ako hlasoval napr. v pripade PKO na zastupitelstve 17.12.:
http://www.bratislava.sk/vismo...
Tiez v prospech tej istej spolocnosti.
Aj dalsie jeho hlasovania su stale v jej prospech (amfik, River park I atd.).
Myslim si, ze skor drzi smer ako Smer. Ale mozno sa mylim:-)
 

ďakujem za .....

doplňujúje informácie, spomeniem si na ne v komunálnych voľbách.
 
Hodnoť

Odkaz pre Cíleka.

8.1. ste chceli zriadiť zvláštne informačné stredisko pre obyvateľov o fungovaní MHD. Prosím nezvyšujte aj zriadením tohto strediska škody DPB! Nám občanom bohato stačí, ak DPB na svojej web-stránke bude informovať o dianí v meste. Je to veľkou hanbou, že stránka www.dpb.sk nepodáva o štrajku a následných zmenách MHD žiadne operativne informácie. Chápem, že pre Záhradníka (aj pre vás) je ťažké informovať o tom, že proti vláde jeho (aj vášho) budúceho straníckeho šéfa sa demonštruje, ale to nie je môj problém.
DPB, vrátane jej web-stránku financujem ja zo svojich daní, tak očakávam od nej operatívne informácie!
 
Hodnoť

Dotazy pre Cíleka:

1. Niektoré autobusové linky v oblasti Trnávky jazdia po obchádzkach, čo možno spôsobuje nejaké škody. Ale trolejbusy zas majú cca o 50% kratšie trasy. Na tom koľko ušetrí DPB.

2. Koľko škôd ste napáchali rozhodnutím, že ste nové, bez korektného tendra kúpené odťahové auto nasadili proti demonštrantom? Kto zaplatí pracovný čas jej trojčlennej obsluhy a spálenú naftu a ostatné súvisiace náklady?
Kto z obyvateľov dal vám a Záhradníkovi povolenie na jeho nasadenie proti protestujúcim, ktorí bránia aj záujny obyvateľov mesta, ale aj záujmy DPB, ktoré tiež platí mýto?
Takúto podporu tejto zlodejskej vlády nerobte z verejných financií, ale zo svojho, ak už aj so Záhradníkom vidíte svoju budúcnosť akurát v strane SMER!
 
Hodnoť

tak na okraj

UNAS nemá vplyv na radikálov na Rožňavskej-zachytil som keď tam išli-UNAS to neorganizoval len sa o tom dopočuli...potom si blokujúci tam dalu paspiere uNAS. UNAS-nie je schopný riešiť Rožňavskú.
 

Rožňavskú riešila polícia, ...

ktorá ich tam prvý deň ráno zablokovala, ak to neurobí už sú dávno doma. Takto vďaka tej blokácii sa to spntánne zmenilo na terajší, predpokladám, že aspoň čiastočne víťazný stav.
 
Hodnoť

 

Cilek - exot, ktory dufam v novembri skonci v komunalnej politike.
 
Hodnoť

 

takze zhradnik stiahol chvost? Este vcera sa vyhrazal sudmi...a podobne....
 

Záhradník vyťahuje svoj chvost ....

iba vtedy, ak má z toho politický osoh a preferencie.
Naposledy ho mal vonku vtedy, keď sa na jar zastrájal, že povolá celú Rakúsku vládu na koberec za to, že sa odvážili kontrolovať cestovné doklady cestujúcim v novo zriadenej linke DPB do Hainburgu. Chcel politicky ťažiť z rozhorčenia zákonov neznalého davu.
Bol napokon nejaký rakúsky úradník u neho na koberci? Cestujeme do Hainburgu bez cestovných dokladov? Nie. Keď tá vec vyšumela, stiahol svoj chvost a do dnes dúfa, že vo voľbách si niekto na jeho plamenné protirakúske reči spomenie a dá mu svoj hlas.
Teraz zle odhadol situáciu, myslel si, že Bratislava sa postaví proti kamionistom a on sa postaví ako vodca na čelo bratislavčanov. Ale akonáhle zbadal, že máme vyššiu mentálnu úroveň, než od nás očakával, tak už ten chvost stiahol.
A možno sa stane aj obhajcom protestujúcich, ak bude mať z toho politický prospech a hlavne volebné preferencie. Teraz asi skúma to, že či sa mu takáto akcia prepečie v straníckej centrále SMER. Prípadne koľko nových autobusov musí netransparentne kúpiť od spolumajiteľa SKY TOLL, ktorý vlastní aj fabriku na autobusy, aby si prípadnú zhovievavosť voči protestujúcim u neho (J&T) vyžehlil.
Kedy zase vytiahne svoj chvost? Ťažká otázka, možno keď stretne jednu skoro Supers....., ale to tu neriešme, škoda znižovať úroveň www.sme.sk a robiť tu bulvár.
 

Linka BA -Hainburg

Keď už spomínate túto linku, tak tá nemá v Bratislave obdobu .
Večer čo večer tam jazdia tam a späť úplne, úplne, úplne prázdne autobusy. Keby si dal niekto tu námahu a urobil prieskum tak môžu ušetriť, ale nečudujem sa že managgééro Zahrádkar prišiel zo štátnej TV kde sa rozhadzovalo plnými priehštiami. Nestraník - ale gangista SMER-ujúci k Hranolovi spolu s Cilekom. Preto sa nečudujte ako jednajú: odťahovanie kamiónov, pokuty, súdu, ale keď videl reakciu Bratislavčanov a možno aj svojich voličov tak sa stiahol ...
 

zahradnik

vyjadrenie Zahradnika uz v Sme nieje, asi sa zlakol preferencii...
 
Hodnoť

blokáda Rožňavskej

Blokáda Rožňavskej určite nespôsobila toľko škôd, ako pôsobenie vedenia mesta a jeho zastupitelov za posledné roky. Namiesto zvažovania trestných oznámení by radšej mali zvažovať svoje doživotné stiahnutie z komunálnej politiky. A policajti by namiesto postávania na Rožňavskej mohli radšej kontrolovať neoprávnené využívanie BUS pruhov v meste. Boli by užitočnejší.
 
Hodnoť

nesuhlas so stanoviskom mesta!

Vazeny pan namestnik Cilek, ako obcan Braisalvy sa necitim byt "rukojemnikom" sporu dopravcov s ministerstvom. Obciansky protest ci prejav nesuhlasu, v tomto pripade profesnych organizacii, je legitimnou formou obrany voci nedostatkom az zlyhaniu verejnej spravy. Hlavne mesto je prirodzenym miestom takejto "komunikacie".
Vas nazor, na ktory mate samozrejme pravo, vnimam ako sukromny a myslim, ze sucasna kratkodoba funkcia zastupujuceho primatora vas neopravnuje sa personifikovat s "Hlavnym mestom" ako ste to urobili vcera v stanovisku mesta.
 
Hodnoť

Pan Cilek

spolu s dalsimi ste hanbou tohto mesta vy. Vase rozhorcenie na "rukojemnickou dramou" je len ubohe divadielko. Vase rozhodnotia zalozene na prospecharstve a diletantizme sposobili niekolko nasobne vacsie skody pre Bratislavu - nielen ekonomicke ale aj moralne.
 
Hodnoť

Cilek

je obycajny sedliak. Rozprava to co sa mu hodi. Zahlasuje za ten navrh od ktoreho dostane viac penazi a navyse vyhadzuje von oknom zo svojho kanclu spaky takmer na stoly restauracie co sa nachadza pod nou (Archa)! Je to polointeligent a je hanba mesta, kedze ho sam znecistuje a hlasuje za navrhy ktore mesta len skodia!
 
Hodnoť

 

Cilek odstup, uz si tam toho na poste viceprimatora navystrajal dost!
 
Hodnoť

Cílek odstúp

a zober so sebou aj politicky dosadené bábky z Dopravného podniku.
Iba hlupákom vadí, že vodiči bojú (aj za vaše rodiny) proti skorumpovanej vláde !!!
 
Hodnoť

Cílek sa v piatok ....

ešte zastrájal, že vybuduje informačné centrum, kde budú k dispozícii všetky informácie o zmenách MHD súvisiace s protestom.
Dnes je nedeľa 18:50, 4. deň protestu a na www.dpb.sk ešte nie je ani zmienka o nejakeom proteste a s tým súvisiacich zmien v MHD.
Toľko o schopnostiach a ochote Cíleka (aj Záhradníka) slúžiť občanom.

Jedine www.imhd.sk informuje aktuálne, to imhd, ktoré by Záhradník najradšej zniesol zo sveta, lebo sa mu odváži pozerať na prsty a informovať o jeho (ne)schopnostiach a napáchaných somarín.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava