SME
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Parkovisko pod Devínskym hradom by sa malo zmeniť na centrum promenády (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

keď duch perlí

"Devín už viac nechce expandovať. Len sa snaží, keby sa dopracoval na úroveň 3500 obyvateľov kvôli občianskej vybavenosti," vysvetlila Mráziková.
podľa údajov samotnej MČ na jej webovskej stránke v časti informácie o obci, obec má rozlohu 13,964 km2 a 74 obyvateľov na km2, takže spolu cca 1030 duší, k tomu predpokladaný nárast o budúcich vo viladomoch, ktoré pôvodne mali slúžiť cca 1000-ke, ale investor v 3. a 4. etapa údajne pustí chlpy a bude tam menej podlaží, tak to vychádza na cca 2000, do úrovne 3500 ešte chýba "dopracovať" 1500 duší, čo predstavuje nárast o cca 75 % "plánovaného" stavu, ktorý bol zdrojom toľkých svárov,
predsedníčka komisie by mohla prezradiť, kam to občianske vybavenie územia umiestnia, ak nechcú v Devíne expandovať, možno chystajú intezifikáciu využívania územia, ktorá sa v Bratislave tak úžasne osvedčila, alebo má samospráva mesta tam nejaký starý dom, ktorý pôjde dole a nový tam postaví z rozpočtu mesta, keďže ropzočet MČ je pod nútenou správou a ešte pekných pár rokov bude? alebo sa opäť sníva sen, že po skončení krízy sa najde nejaký investor-dobrák, ktorý to pre MČ bude financovať?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Omyl velky omyl

zly privlastok si pouzil. V skutocnosti v Devine rozhoduje tandem Sarlota a Alfa. A to s pozehnanim starostky. Ja len dufam ze bl*i nebudu Devincania v dalsich volbach.
Taky maly detail chyba, pozemky pod hradom su sukromne, a nastastie zatial nie su vo vlastnictve Sarloty - inak by boli zamorene "vidieckymi chalupkami " v rezii spomenuteho tandemu, predanymi s tucnym ziskom(vsak by si hned upravila urbanisticku studiu).
 
Hodnoť

 

Vážená redakcia, čo bolo v príspevku v rozpore s kódexom? Overte si fakty, potom mažte príspevky! Toto je snáď možné len na Slovensku a ešte si hovoria novinári! Mali by ste doplniť rady nezamestnaných.
 
Hodnoť

zmazaný príspevok

"Aby bolo jasno-pani predsedníčka Mráziková je poslankyňou aj predsedníčkou
komisie z čisto zištných dôvodov. Skúste si len zistiť, koľko domov tu už s
mužom skúpili za pár šupov, koľko nevysporiadaných pozemkov skúpila za smiešny peniaz. Teraz najnovšie lobuje za zrušenie požiarnej zbrojnice v devíne, lebo vedľa vlastní kolkáreň. A chce stavať a samozrejme zarábať. A starostka Kolková je taká bl*á, že nevidí že ju zneužívajú na svoje ciele (teda nielen ona, ale viacerí poslanci). Stačí si pozrieť, koľkí výhodne nakúpili pozemky či devínske majekty.
Reagovať | CitamSme | 08.08.2009 15:02 |"
.
Nerozumiem, cim porusil diskutujuci kodex? A preco az po 3 dnoch bol zmazany? Admin mal dovolenku? - "tlmočený" citát iného prekvapeného a kritického čitateľa dikusného fóra.
.
Vážení v redakcii, ak máte gule, odpovie ten, a to nielen na korektný dopyt aliasu CitamSme, kto robil prácu navyše, oproti platnému zneniu Kódexu diskutujúceho na sme.sk, ktoré má päť 5 častí a tento záver:
"Ďakujeme vám, že pri využívaní komunikačných služieb SME.sk budete dodržiavať tieto pravidlá. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek ich upraviť, preto vám odporúčame do tohto Kódexu správania pravidelne nazrieť a ubezpečiť sa, že konáte v súlade s ním.
Kódex naposledy aktualizovaný v júni 2008."
.
Ak dané znenie admini považujú za neaktuálne, nech ho upravia a nové znenie zverejnia. Dovtedy nech ho láskavo rešpektujú rovnako, ako to žiadajú od diskutujúcich.
.
Priznanie chýb, nedostatkov a omylov je prvým predpokladom sebareflexie ako základu nápravy v záujme nestrannej služby admina komunikačných služieb.
.
Ďakujem(e) Vám a chcem(e) veiť, že prejavíte úctu v prístupe k používateľom Vašich služieb.
 

 

"Aby bolo jasno-pani predsedníčka Mráziková je poslankyňou aj predsedníčkou
komisie z čisto zištných dôvodov.
Plne suhlasim, tolko proklamovany rozvoj Devina pada do uzadia v prospech individualneho rozvoja.
Za tych par rokov sa jej podarilo vybudovat si v Devine mnoho "pomnikov" a desive je kolko ich este pribudne.
 


Najčítanejšie na SME Bratislava