SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Namiesto ľudí by kryt schoval autá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

František Solák, Idops

Napiste este jedno miesto na svete, kde si normalny clovek kupi podiel na kope srotu. Raz som takuto zbierku zazila na lyziarsky vlek za dedinou. Bolo treba kupit motor z motorky. Ked je to take dobre, odporucam uver, projekt, postavenie a prenajimanie. Medzitym udrzba, revizne kontroly, uctovnictvo... Vola sa to podnikanie. Vyzbierat od 8 chudakov podiel a zmiznut sa vola inac.
 
Hodnoť

 

Vertum, autíčkari aj neuautičkári, tešte sa na definitívne znivočenie (betonáž) zelených plôch, ktoré ešte ostali po nájazdoch automobilov...
Logické riešenie hospodárnym parkovaním, vykrojením niekoľkých metrov štvorcových pri vnútroblokovej cestičke (vyjazdené plochy, zarovnanie), a osadenie pevných zábran voči ostatnému územiu, však nenavrhuje nik.
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

takýchto dvorov, parčíkov a plôch

kde sa parkuje na divoko, sú vyjazdené jamy a zničené porasty sú v BA na viacerých miestach. Mestské časti nemajú žiadnu víziu, či plán ako túto situáciu riešiť - parkovné domy sa nestavajú, zbytočne široké chodníky, zdevastované zelené plochy a taktiež zbytočne široké predzáhradky, o ktoré sa stále málokto stará, sa neupravujú a neprispôsobujú novým potrebám (najmä parkovania). Nie je potrebné mať veľké neupravené zelené plochy, ale menšie a upravené a navyše je potrebné prestať s divokou výstavbou (vstavby, nadstavby, prístavby), ktorá neúmerne zvyšuje problém so statickou dopravou.
 

 

Sinepko a ty si sa s konom zrazil? Tak široké chodníky a predzáhradky? My chceme žiť v súlade s prírodou a ak chceš betón, tak si ***** Aj my chodci chceme žiť slušne v tomto meste v súlade s prírodou. To sa máme z tých tvorich áut snáď pos**ť? Opačne, treba vyvíjať na samosprávy nátlak, aby pribúdalo predzáhradiek a zelených plôch najmä v mestách, zvyšuje sa tým nielen kvalita života ale aj ovzdušie a pribúpdať m,usia aj širšie chodníky a cyklochodníky! Aj my sme účastníkmi premávky!
 


Najčítanejšie na SME Bratislava