ŠTVRTOK 5. JÚN
19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14
PIATOK 6. JÚN
10.00 Na čistinke – Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Rigoleto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Krv – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Izbička – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Každý má svojho Leona – Istropolis, Trnavské mýto 1
SOBOTA 7. JÚN
11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Bajadéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tarelkinova smrť (Túlavé divadlo) – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Každý má svojho Leona – Istropolis, Trnavské mýto 1
NEDEĽA 8. JÚN
15.30 O pyšnej Dore – Divadlo A.HA, MKC, Školská 14
17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Posledný z… milencov – West, Nám. SNP 14
19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5
PONDELOK 9. JÚN
19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Pro dámu na balkóně (Divadlo Bolka Polívku – Brno) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6
19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5
20.00 Gala (premiéra) – Stoka, Pribinova 1
UTOROK 10. JÚN
10.00 Hľadanie nového diváka – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21
19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Gala – Stoka, Pribinova 1
19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5
STREDA 11. JÚN
19.00 Romeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Don Juan – DPOH, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Ujo Váňa – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
10.00 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
14.00 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5
19.00 Z muzikálu do muzikálu – Istropolis, Trnavské mýto 1
KINÁ
ŠTVRTOK 5. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Hovor s ňou – FK Múzeum, 20.00
8 žien – FK Galéria, 19.00
Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Tatra, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Gangy v New Yorku – DK Dúbravka, 19.00
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
34 dní absolútneho kľudu – Slávnosť v botanickej záhrade – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Indiánske leto – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Swing – FK IC.SK, 21.00
Brazil – Artkino Lúky, 20.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Palace/Aupark, 14.30, 16.30
PIATOK 6. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Hovor s ňou – FK Múzeum, 20.00
Svet podľa Prota – FK Galéria, 19.00
Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Tatra, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00, 23.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné, FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Indiánske leto – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Swing – FK IC.SK, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45, 23.05; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 14.30, 16.30
SOBOTA 7. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 10.30, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50, Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 12.45, 16.55, 18.55, 20.55
Baraka – Odysea Zeme – FK Múzeum, 18.00, 20.00
Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Tatra, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 11.00, 12.20, 13.00, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00, 23.00
Daredevil – Zora, 17.00, 19.30 h
Muž, ktorý nebol – FK Pod Tatrou, 22.45
Čertvie prečo – Istota, 15.00; Nivy, 16.00, 19.00
Pavúk – Istropolis Art Kino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 12.00, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Indiánske leto – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Swing – FK IC.SK, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45, 23.05; Palace/Aupark, 11.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 12.50, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 11.45, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 11.30, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 12.30, 16.30
NEDEĽA 8. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 11.10, 13.25, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Baraka – Odysea Zeme – FK Múzeum, 18.00, 20.00
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 12.45, 16.55, 18.55, 20.55
Matrix Reloaded – Nádej, 17.30, 20.00; Tatra, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 11.00, 12.20, 13.00, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 10.30, 12.10, 13.20, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Čertvie prečo – Istota, 10.00, 15.00; Kino DK Ružinov, 15.00
Slzy slnka – DK Dúbravka, 19.00
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 12.00, 13.55, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Indiánske leto – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Swing – FK IC.SK, 21.00
Diktátor – FK Ružinov, 18.00
Oko – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Daredevil – Lúky, 18.00, 20.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 13.15, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 11.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 12.25, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 12.50, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža – Palace/Aupark, 11.45, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 11.30, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 12.30, 16.30
PONDELOK 9. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00, Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Búrlivá svadba – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Láska je láska – FK IC.SK, 21.00
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00
T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 14.30, 16.30
UTOROK 10. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00; Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Cyklus Slovenský film, 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00
Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Ľalie poľné – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Búrlivá svadba – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Láska je láska – FK IC.SK, 21.00
Ples príšer – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Robinzonáda, alebo môj anglický deduško – FK Lúky, 20.00
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 16.30
STREDA 11. JÚN
Kráska z Manhattanu – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 18.00, 20.00; Polus, 15.40, 17.55, 20.20, 22.40; Palace/Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.15
Ken Park – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 21.40; Art Palace/Aupark, 18.30, 20.35, 22.40
Telo na telo – Mladosť, 15.15, 19.00 , Polus, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.45, 16.55, 18.55, 20.55
Čistá duša – FK Múzeum, 20.00
Zem nikoho – FK Galéria, 19.00 h
Dnes neumieraj – Nádej, 17.30, 20.00
Amores Perros – FK Nostalgia, 20.00
Matrix Reloaded – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 14.00, 15.20, 16.00, 17.00, 18.20, 19.00, 20.00, 21.20, 22.00; Palace/Aupark, 15.10, 16.10, 18.00, 19.00, 20.50, 21.50
Pavúk – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Nebo – FK IC.SK, 11.00
Falošný princ – FK IC.SK, 17.00
Taliančina pre začiatočníkov – FK IC.SK, 18.00
Félix & Rose – Dvaja v oblakoch – FK IC.SK, 18.15; Polus, 15.50, 17.45; Palace/Aupark, 19.30
Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.30
Búrlivá svadba – FK IC.SK, 19.00
Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00
Zväčšenina – FK IC.SK, 20.15
Nebo – FK IC.SK, 20.30
Láska je láska – FK IC.SK, 21.00
Johnny English – Kino DK Ružinov, 18.00
Pornografický vzťah – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Solaris – Artkino Lúky, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00
Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00
3D mánia – Orange Imax, 18.00
Rock naživo – Orange Imax, 21.00
Šanghajskí rytieri – Polus, 15.45, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.55, 17.20, 19.45, 22.05
Jadro – Polus, 19.40, 22.25; Palace/Aupark, 15.15, 18.15, 21.15
Sexi kosť – Polus, 15.10, 17.20, 19.30; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40, 17.30
O 28 dní – Palace/Aupark, 21.55
Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.45, 17.45
Farma – Palace/Aupark, 21.30
25. hodina – Palace/Aupark, 21.00
Johnny English – Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40
Monty Python a Svätý grál – Art Palace/Aupark, 16.30
EKO – BRATISLAVSKÝ – FILM V ČESKOM CENTRE
Štvrtok 5. jún
20.00 Dokumentárne filmy Dušana Hanáka: Prišiel k nám Old Shatterhand (1966), Deň radosti (1972), Zanechať stopu (1970); 21.00 – 22.30 66 sezón (SR)
Piatok 6. jún
17.00 Stellin tajný život (Francúzsko, české tit.); 17.50 Koruna kontinentu (USA, české tit.); 18.20 Najlepší cesnak pod slnkom – pýcha roľníkov z Cangshanu (Nem., slov. dabing); 19.00 Eko ďalej? (SR); 19.40 Prestávka; 20.00 Pamäť stromov (ČR) – Pražské pamätné stromy; 20.15 Krajina domova (ČR); 20.45 Tichá revolúcia (USA, slov. dabing); 21.15 Živel (ČR); 21.40 – 22.00 Centrá dôvery (Ukrajina, české tit.)
Sobota 7. jún
10.00 Pamäť stromov (ČR) – Stromy rozprávok a tajomných síl; 10.20 – 12.00 Anja a Anton, Lesný duch a ďalšie krátke filmy pre deti; 17.00 Mustang (SR); 17.30 Život na ostrove, Ostrov Barrow (Austrália, slov. dabing); 18.20 Nikto ťa neľúbi (VB, slov. tit.); 18.25 Uprostřed cesty aneb EÚ a životní prostředí (ČR); 18.55 Eko ďalej? (SR); 19.30 Prestávka; 20.00 Pamäť stromov (ČR); 20.15 Smutná pieseň rieky Sado (Portug., české tit.); 20.40 – 22.05 Hry prachu (ČR)
Nedeľa 8. jún
17.00 Život na ostrove – Ostrov klokanov (Austrália, slov. dab.); 17.50 Prenasledovaný močiar (Nem., slov. dab.); 18.40 Ovocie pokušenia (Rak., slov.
dab.); 19.30 Pamäť stromov (ČR); 19.40 Prestávka; 20.00 Mapy míst svatých a klatých (ČR); 20.30 21. storočie (Juhoslávia, slov. dab.); 20.35 Malé tajomstvá krovín (SR); 21.10 -22.00 Rieka Nan-či (Čína, český dab.)
KONCERTY a PODUJATIA
ŠTVRTOK 5. JÚN
8.00 Deň zdravia – SD Prievoz, Kaštieľska 30
10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.00 Liečivá príroda – SD Trávniky, Nevädzová 4
14.00 Zastavme zemeguľu, chcem vystúpiť, súťaž – DK Kramáre, Stromová 18
14.00 Cestičky pána Hundertwassera, stretnutie maliara – CC Centrum, Jiráskova 3
17.00 Meditatívne maľovanie l – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
17.00 Manželská láska a plodnosť – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1
19.00 Karnevalová hudba, A. Dvořák, J. S. Svedsen, F. Schmidt, F. Liszt, G. Enescu, M. Ravel – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.30 Koncert v divadle – Mestské divadlo, Biela 6
19.30 Imperátorský koncert – Slov. rozhlas, koncertné štúdio, Mýtna ul.
20.00 Nová vlna, šou progr. – V-klub, Nám. SNP 12
20.30 Vystúpenie súboru Gymnik – Pressburg, Pribinova 25
PIATOK 6. JÚN
14.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22
17.00 Meditatívne maľovanie l – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
17.00 Krúžok tvorby z drôtu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1
17.00 Tanečné matiné – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
17.00 Máme sa do spevu aj do tanca – SD Trnávka, Bulharská 60
19.00 Karnevalová hudba, A. Dvořák, J. S. Svedsen, F. Schmidt, F. Liszt, G. Enescu, M. Ravel – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 „Okradnutí“: Kung-Fu shon, latino jamsession – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Veľký tanečný dom – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.15 Moyzesovo kvarteto – Moyzesova sieň
SOBOTA 7. JÚN
17.00 Čaj o piatej s hudob. skupinou MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
18.00 Tanečné Soireé, Tanečné štúdio ATA (10. výročie) – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
19.00 Mimoriadny koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Noche De Tango, spoloč. večer – DK Kramáre, Stromová 18
19.00 Na očovskom salaši: Folklórny súbor Očovan – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
NEDEĽA 8. JÚN
19.00 V. výročie folklórneho súboru Karpaty – DPOH, Laurinská 21
PONDELOK 9. JÚN
10.00 Budiš 2003, súťažný divadelný festival – V-klub, Nám. SNP 12
17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie – M Klub, Rovniankova 3
18.00 Budiš 2003, súťažný divadelný festival – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Múdra žena, operné predst. (HTF VŠMU) – Pressburg, Pribinova 25
19.00 Allegro, večer moderného tanca – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
UTOROK 10. JÚN
15.00 Nestarnúce melódie – M Klub, Rovniankova 3
16.00 Imhotep – architekt najstaršej pyramídy Egypta – Mestské múzeum, Primaciálne nám.
16.00 Biliardový turnaj – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
10.00 Budiš 2003, súťažný divadelný festival – V-klub, Nám. SNP 12
18.30 Voda kríža – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1
19.00 Čierne vtáky to spievajú, večer literatúry – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie – Presburg, Pribinova 25
19.00 Vokálny koncert – koncertná sieň Klarisky, Farská 4
19.00 V. výročie folklórneho súboru Karpaty – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
STREDA 11. JÚN
9.00 Dialógy… – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
14.00 Pravidlá cestnej dopravy II – M Klub, Rovniankova 3
15.00 Zväz civilizačných chorôb – CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Šachový turnaj – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
16.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22
16.30 Hudobné matiné, koncert – Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26
18.00 Otvorené modlitebné stretnutie. Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.00 Meditatívne maľovanie 3 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
20.00 Bassfrieds (priatelia basy). Projekt J. Grigláka – V-klub, Nám. SNP 12
Pokračovanie na IV. strane