15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21
19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5
19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25
19.00 Sneh – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14
KINÁ
Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55
Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30
Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55
Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10
O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10
Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35
Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 21.45
X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10
25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35
Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20
Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50
Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25
Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40
Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30
Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15
Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00
Kruh – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; FK Múzeum, 20.00
Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45
Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15
34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00
9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00
Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15
Takmer ružový príbeh – FK ic.sk, 18.30
Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00
Rok diabla – FK ic.sk, 20.00
Čokoláda – FK ic.sk, 20.15
Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30
Swing – FK ic.sk, 21.00
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4
17.00 Medzinárodný literárny festival J. Smreka – V-klub, Nám. SNP 12
17.00 Ty a ja, artparáda ZUŠ Ľ. Rajtera, vernisáž – Hlava XXII, Bazová 9
19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2
PRE DETI
9.00 O kukučke, ktorá prestala kukať – SD Trnávka, Bulharská 60
10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
13.00 Karneval v krajine zázračno – Bibiana, Panská 41
18.00 Ahoj, prázdniny (ZUŠ Istrijská D.N.V.) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
DISKOTÉKY
Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Rock Party – Club 39, Mlynská dolina
Rock Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Hlavolam Petar Rónaia v galérii Nova
V galérii Nova na Baštovej ulici 2 dnes o 18.00 otvoria výstavu diel akademického maliara Petra Rónaia (1953). Peter Rónai patrí k zakladateľom multimediálneho umenia na Slovensku. Výstava má názov Hlavolam a tvorí ju séria autoportrétov, ktoré umelec vytvára z pôvodného autoportrétu prostredníctvom počítačovej techniky. Diela sú potom vytlačené na plátno.