SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 29. MÁJ

10.00 Hugo, Frigo, Bublina – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Macocha – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Angela odovzdáva dušu najvyššiemu (monodráma M. Zimková) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3

19.30 Ďefčátko – GUnaGU, Divadlo F7, Františkánske nám. 7

Skryť Vypnúť reklamu

PIATOK 30. MÁJ

10.00 Hugo, Frigo, Bublina – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SOBOTA 31. MÁJ

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 3

NEDEĽA 1. JÚN

15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

17.00 Slávnostné baletné predstavenie s profesionálnymi umelcami – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 2. JÚN

15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Sneh – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

UTOROK 3. JÚN

10.00 a 19.00 Ben – Ben Boy – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

STREDA 4. JÚN

10.00 a 14.00 Pantomíma – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

19.00 Giselle – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cintorín slonov – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Atašé – akustická tanečná šou – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

ŠTVRTOK 29. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

Doktorandi – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Amélia z Montmartru – Mladosť, 17.30

Kruh – Mladosť, 20.00

Projekt 100: Diktátor – Múzeum, 20.00

Monthy Python – Zmysel života – Galéria, 19.00

Ples príšer – Nádej, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

PIATOK 30. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 19.50

Baby to chcú tiež – Istota, 17.30, 20.00

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Postav dom, zasaď strom – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Amélia z Montmartru – Mladosť, 17.30

Kruh – Mladosť, 20.00

Monthy Python – Život Briana – Galéria, 19.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Princezná a bojovník – FK Nostalgia, 18.30

Nebo – FK Nostalgia, 20.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

SOBOTA 31. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.00, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.10, 19.40

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

South Park – FK Pod Tatrou, 22.45

Perinbaba – FK ic.sk, 16.00

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Malena – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Kruh – Mladosť, 17.30, 20.00

Projekt 100: Idioti – Múzeum, 18.00, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Johnny English – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 11.45, 14.00, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.55

O 28 dní – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 13.00, 15.35; ARTPalace/Aupark, 13.00, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 13.10, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

NEDEĽA 1. JÚN

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Projekt 100: Idioti – Múzeum, 18.00, 20.00

Dvaja pátrači – Tatra, 15.30

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.00, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 10.00, 15.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.35, 12.20, 14.45, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Zora, 17.00, 19.30; Polus, 11.45, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 13.00, 15.35; ARTPalace/Aupark, 13.00, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 13.10, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 12.10, 13.50, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Lilo a Stich – Palace/Aupark, 10.15, 13.25

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.00, 16.50

Mačky a psi – Palace/Aupark, 10.00, 13.10

Star Wars E 2 – Palace/Aupark, 16.20

Charlieho anjeli – Palace/Aupark, 10.30, 14.35

Intacto – DK Dúbravka, 19.00

Kruh – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Idioti – FK Múzeum, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Perinbaba – Kinečko – FK ic.sk, 16.00

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Malena – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

PONDELOK 2. JÚN

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 21.45

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Kruh – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; FK Múzeum, 20.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Takmer ružový príbeh – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

UTOROK 3. JÚN

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Istota, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 18.00

Spln – Mladosť, 17.30

Utečenkyne – Mladosť, 20.00

8 žien – FK Múzeum, 20.00

Cyklus Slovenský film 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Zbehovia a pútnici – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

STREDA 4. JÚN

X-men 2 – DK Ružinov, 18.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Istota, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Ďalších desať minút – FK Nostalgia, 20.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 18.00

Taxi – Mladosť, 17.30

Volám sa Sara – Mladosť, 20.00

8 žien – FK Múzeum, 20.00

Opití láskou – FK Galéria, 19.00

Iris – Istropolis/ ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 11.00, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Malena – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 29. MÁJ

Časti strojov, rockový koncert – Hlava XXII, Bazová 9

10.00 Cyklotrial – Pressburg centrum (zdolanie 27 poschodí na bicykli) – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

17.00 Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 S. Janoušek, folkový koncert – SD Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.30 Blue Danube Tours, vystúpenie súboru Gymnik – Theatrium Pressburg Centrum, Pribnova 25

PIATOK 30. MÁJ

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

SOBOTA 31. MÁJ

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

NEDEĽA 1. JÚN

8.30 Duševná rovnováha dnešného života – SD Nivy, Súťažná 18

10.30 L. van Beethoven, J. Tandler, C. Debussy (husle, klavír) – Hudobné centrum, Michalská 10

PONDELOK 2. JÚN

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Medzinárodný literárny festival J. Smreka – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

UTOROK 3. JÚN

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Uragán, kabaretné pásmo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.30 Dámsky večierok (liter.-dram. odbor ZUŠ) – Istra centrum, Istrijská 6, DNV

19.00 Protidrogové fórum (fajčenie – obč. dialóg) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Kto svetlom bol, ten svetlom zostáva (ukážky z básnických zbierok M. Dobrovičovej) – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 4. JÚN

8.00 – 17.00 Deň zdravia, konzultácie (diagnostika pomocou očných dúhoviek) – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00-17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Edita Šipeki: Vysoká škola chudnutia, prednáška a beseda – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Klub Venuša, Liga proti rakovine – DK Kramáre, Stromová 18

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 29. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – KIub 22, Vavilovova 22

10.00 Čiga, biga, nie som striga, minimuzikál – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Karneval, pozvánka do zázračnej krajiny, ktorej obyvatelia sa dohovárajú zvukmi a hudbou – Bibiana, Panská 41

PIATOK 30. MÁJ

9.00 MDD, deň deťom – Kuchajda

10.00 Obraz s vôňou ovocia – Klub 22, Vavilovova 22

12.00 Rytier a princezná, rozprávková súťaž – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Majáles, zábavné popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

SOBOTA 31. MÁJ

15.30 Diskoparáda šaša Maroša, diskotéka – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 1. JÚN

Vstup do Bibiany voľný

10.30 O divnom psovi – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ježko a líška – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 MDD, program pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Pipi dlhá pančucha – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.30 Gašparko a strašní zbojníci – Istra Centrum, Istrijská 6, DNV

PONDELOK 2. JÚN

9.00 O kukučke, ktorá prestala kukať – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Karneval v krajine Zázračno – Bibiana, Panská 41

18.00 Ahoj, prázdniny (ZUŠ Istrijská D.N.V.) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

UTOROK 3. JÚN

9.30 a 14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Šikovníček, kreatívne podujatie – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

13.30 Farebný svet, maľovanie na chodník – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Pravidlá cestnej dopravy I, vých.-vzdel. podujatie – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Cestičky pána Hundertwassera, stretnutie so svetom jedného pána maliara – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Biele tiene, tvorivé dielne – Bibiana, Panská 41

STREDA 4. JÚN

10.00 a 14.00 Pantomíma – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

10.00 Biele tiene, tvorivé dielne – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde nebolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Hej, braček, zábavné popoludnie – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Cestičky pána Hundertwassera, stretnutie so svetom jedného pána maliara – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Zatúlané písmenká – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 Tanec a divadlo, div.-tan. podujatie žiakov ZUŠ Hálkova – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 29. MÁJ

Media párty, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Urban Jungle, DJ Melany – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Kontakt, DJs Popredny, Milosh, Skank – Spojka, Prešernova 4

PIATOK 30. MÁJ

Španielska noc, pokec párty, DJ Tu Som – Demar klub, Pri šajbách 12

Tequila Night, DJ Jaro – Metro music club, Suché mýto 6

Kenvelo Dekahity Live!, DJ Aqua, koncert I.M.T. Smile – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Martiny Mix Party – Club 39, Mlynská dolina

Diskotéka, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Rock, dámsky striptíz – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Niečo ako Trident, MC Tweeta Twitza (ČR), Kato, Signali Crew – Spojka, Prešernova 4

Music Factory Club, DJ R. Majling – Hotel Junior, Drieňová 14

Oldies disco – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

SOBOTA 31. MÁJ

Jameson strip párty, DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

Movie times uvádza: Cinema Disco Party (hitovky z kultových filmov), DJ Fazo – Metro music club, Suché mýto 6

Aquaparty, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Sobotná Disco show, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Martiny Mix Party – Club 39, Mlynská dolina

MDD – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Multiplace, DJs Abuse, Pu, Markus Niemczyk, Mozaik – Spojka, Prešernova 4

Music Facotry Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

Oldies disco – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 1. JÚN

DJ Potkan – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 2. JÚN

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

UTOROK 3. JÚN

Vodná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rokc Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harely Davidson, Rebarborová 1/9

Metro music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

T. Döme: One Man (Piano) – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

STREDA 4. JÚN

Back to ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Sinker & Vetroplach – Metro Music Club, Suché mýto 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Patrick Sutherland (GB), dokumentárne dielo o živote v zakázanom údolí Spiti na hraniciach medzi Indiou a Tibetom – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. júna

Miro Gemrot: Maľba – galéria F7, Františkánske námestie

Maľujeme srdcom – galéria Miro, Košická 56, do 31. mája

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Emília Čisáriková: Pozdravujem vás, lesy, hory – galéria Alianz, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00, do 13. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Gallery Miloš Karásek + Tamara a Juraj Závodní: Nové štruktúry – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 12. júna

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Reduta, III. posch., po 10.00 – 17.00, do 13. júna

Ivan Kováčik: Do sveta fantázie – Millennium Tower Gallery, Polus City Center, do 13. júna

Miro Gábriš a Sláva Lofayová-Prihelová: MiroSlava – galéria UniBanky, Vajnorská 21, 9.00 – 18.00, do 8. júna

Jana Pivovarníková: Obrazy – reštaurácia Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  2. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  3. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  4. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 32 640
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 876
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 370
  4. Aká je chémia vôní 11 596
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 296
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 788
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 636
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 265
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 721
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 859
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu