SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 29. MÁJ

10.00 Hugo, Frigo, Bublina – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Macocha – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Angela odovzdáva dušu najvyššiemu (monodráma M. Zimková) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3

19.30 Ďefčátko – GUnaGU, Divadlo F7, Františkánske nám. 7

SkryťVypnúť reklamu

PIATOK 30. MÁJ

10.00 Hugo, Frigo, Bublina – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SOBOTA 31. MÁJ

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bash – hry posledných dní – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 3

NEDEĽA 1. JÚN

15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

17.00 Slávnostné baletné predstavenie s profesionálnymi umelcami – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 2. JÚN

15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Hubička – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Čo zostalo z lásky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Sneh – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

UTOROK 3. JÚN

10.00 a 19.00 Ben – Ben Boy – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

19.00 Hlava medúzy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

STREDA 4. JÚN

10.00 a 14.00 Pantomíma – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

19.00 Giselle – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cintorín slonov – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Atašé – akustická tanečná šou – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

ŠTVRTOK 29. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

Doktorandi – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Sedím na konári a je mi dobre – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Amélia z Montmartru – Mladosť, 17.30

Kruh – Mladosť, 20.00

Projekt 100: Diktátor – Múzeum, 20.00

Monthy Python – Zmysel života – Galéria, 19.00

Ples príšer – Nádej, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

PIATOK 30. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 19.50

Baby to chcú tiež – Istota, 17.30, 20.00

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Postav dom, zasaď strom – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Amélia z Montmartru – Mladosť, 17.30

Kruh – Mladosť, 20.00

Monthy Python – Život Briana – Galéria, 19.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Princezná a bojovník – FK Nostalgia, 18.30

Nebo – FK Nostalgia, 20.45

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

SOBOTA 31. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Matrix Reloaded – Istropolis, 17.30, 20.30; Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.00, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.10, 19.40

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

South Park – FK Pod Tatrou, 22.45

Perinbaba – FK ic.sk, 16.00

Papierové hlavy – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Ken Park – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Polus, 21.45

Malena – FK ic.sk, 18.30

Brazil – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Kruh – Mladosť, 17.30, 20.00

Projekt 100: Idioti – Múzeum, 18.00, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Johnny English – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 11.45, 14.00, 16.05, 18.10

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.20, 14.55

O 28 dní – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 13.00, 15.35; ARTPalace/Aupark, 13.00, 15.35

X-men 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 13.10, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

NEDEĽA 1. JÚN

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Projekt 100: Idioti – Múzeum, 18.00, 20.00

Dvaja pátrači – Tatra, 15.30

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.00, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 10.00, 15.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 11.35, 12.20, 14.45, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Zora, 17.00, 19.30; Polus, 11.45, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 13.00, 15.35; ARTPalace/Aupark, 13.00, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 13.10, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 12.00, 12.10, 13.50, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 11.05, 13.15, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Lilo a Stich – Palace/Aupark, 10.15, 13.25

Scooby Doo – Palace/Aupark, 15.00, 16.50

Mačky a psi – Palace/Aupark, 10.00, 13.10

Star Wars E 2 – Palace/Aupark, 16.20

Charlieho anjeli – Palace/Aupark, 10.30, 14.35

Intacto – DK Dúbravka, 19.00

Kruh – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Idioti – FK Múzeum, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Nádej, 17.30, 20.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

Perinbaba – Kinečko – FK ic.sk, 16.00

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Malena – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

PONDELOK 2. JÚN

Ako prísť o muža za 10 dní – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 21.45

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Kruh – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; FK Múzeum, 20.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Takmer ružový príbeh – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

UTOROK 3. JÚN

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Istota, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix & Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 18.00

Spln – Mladosť, 17.30

Utečenkyne – Mladosť, 20.00

8 žien – FK Múzeum, 20.00

Cyklus Slovenský film 1970 – 1985 – FK Galéria, 18.00

Iris – Istropolis/ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Zbehovia a pútnici – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

STREDA 4. JÚN

X-men 2 – DK Ružinov, 18.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50; Polus, 14.05, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis, 17.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Istota, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.55

Johnny English – Palace/Aupark, 16.45, 18.55, 21.05; Polus, 14.00, 16.05, 18.10

O 28 dní – Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Polus, 20.10

Čierna mačka, biely kocúr – Palace/Aupark, 15.35; ARTPalace/Aupark, 15.35

Ken Park – Palace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; ARTPalace/Aupark, 18.10, 20.15, 22.25; Hviezda, 20.30; Polus, 21.45

X-men 2 – Palace/Aupark, 14.15, 16.55; Polus, 17.10

25. hodina – Palace/Aupark, 19.50, 22.30; Polus, 22.35

Nonstop párty – Palace/Aupark, 15.20

Farma – Palace/Aupark, 17.45, 20.10, 22.35; Polus, 15.30, 17.50

Ako prísť o muža za 10 dní – Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40; Polus, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Sexi kosť – Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45; Polus, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 15.40

Pavúk – Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.55; Polus, 20.20, 22.30

Kolíska do hrobu – Palace/Aupark, 15.05, 17.15

Felix&Rose – Dvaja v oblakoch – Palace/Aupark, 19.25, 21.30; Polus, 15.10, 19.40; Istropolis, 18.00, 20.00

Ďalších desať minút – FK Nostalgia, 20.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 18.00

Taxi – Mladosť, 17.30

Volám sa Sara – Mladosť, 20.00

8 žien – FK Múzeum, 20.00

Opití láskou – FK Galéria, 19.00

Iris – Istropolis/ ARTkino, 17.45

Lantana – Istropolis/ARTkino, 20.15

34 dní absolútneho pokoja – Slávnosť v botanickej záhrade – FK ic.sk, 17.00

9 kráľovien – FK ic.sk, 11.00, 18.00

Kruté radosti – FK ic.sk, 18.15

Malena – FK ic.sk, 18.30

Jeden blbec na večeru – FK ic.sk, 19.00

Rok diabla – FK ic.sk, 20.00

Čokoláda – FK ic.sk, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 20.30

Swing – FK ic.sk, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 29. MÁJ

Časti strojov, rockový koncert – Hlava XXII, Bazová 9

10.00 Cyklotrial – Pressburg centrum (zdolanie 27 poschodí na bicykli) – Theatrium Pressburg Centrum, Pribinova 25

17.00 Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 S. Janoušek, folkový koncert – SD Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.30 Blue Danube Tours, vystúpenie súboru Gymnik – Theatrium Pressburg Centrum, Pribnova 25

PIATOK 30. MÁJ

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

SOBOTA 31. MÁJ

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21

NEDEĽA 1. JÚN

8.30 Duševná rovnováha dnešného života – SD Nivy, Súťažná 18

10.30 L. van Beethoven, J. Tandler, C. Debussy (husle, klavír) – Hudobné centrum, Michalská 10

PONDELOK 2. JÚN

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Medzinárodný literárny festival J. Smreka – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert SF – Koncertná sieň SF, Palackého 2

UTOROK 3. JÚN

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Uragán, kabaretné pásmo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.30 Dámsky večierok (liter.-dram. odbor ZUŠ) – Istra centrum, Istrijská 6, DNV

19.00 Protidrogové fórum (fajčenie – obč. dialóg) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Kto svetlom bol, ten svetlom zostáva (ukážky z básnických zbierok M. Dobrovičovej) – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 4. JÚN

8.00 – 17.00 Deň zdravia, konzultácie (diagnostika pomocou očných dúhoviek) – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00-17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Edita Šipeki: Vysoká škola chudnutia, prednáška a beseda – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Klub Venuša, Liga proti rakovine – DK Kramáre, Stromová 18

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 29. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – KIub 22, Vavilovova 22

10.00 Čiga, biga, nie som striga, minimuzikál – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Karneval, pozvánka do zázračnej krajiny, ktorej obyvatelia sa dohovárajú zvukmi a hudbou – Bibiana, Panská 41

PIATOK 30. MÁJ

9.00 MDD, deň deťom – Kuchajda

10.00 Obraz s vôňou ovocia – Klub 22, Vavilovova 22

12.00 Rytier a princezná, rozprávková súťaž – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Majáles, zábavné popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

SOBOTA 31. MÁJ

15.30 Diskoparáda šaša Maroša, diskotéka – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 1. JÚN

Vstup do Bibiany voľný

10.30 O divnom psovi – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ježko a líška – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 MDD, program pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Pipi dlhá pančucha – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.30 Gašparko a strašní zbojníci – Istra Centrum, Istrijská 6, DNV

PONDELOK 2. JÚN

9.00 O kukučke, ktorá prestala kukať – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Karneval v krajine Zázračno – Bibiana, Panská 41

18.00 Ahoj, prázdniny (ZUŠ Istrijská D.N.V.) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

UTOROK 3. JÚN

9.30 a 14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Šikovníček, kreatívne podujatie – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

13.30 Farebný svet, maľovanie na chodník – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Pravidlá cestnej dopravy I, vých.-vzdel. podujatie – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Cestičky pána Hundertwassera, stretnutie so svetom jedného pána maliara – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Biele tiene, tvorivé dielne – Bibiana, Panská 41

STREDA 4. JÚN

10.00 a 14.00 Pantomíma – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

10.00 Biele tiene, tvorivé dielne – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde nebolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Hej, braček, zábavné popoludnie – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Cestičky pána Hundertwassera, stretnutie so svetom jedného pána maliara – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Zatúlané písmenká – Klub 22, Vavilovova 22

17.00 Tanec a divadlo, div.-tan. podujatie žiakov ZUŠ Hálkova – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 29. MÁJ

Media párty, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Urban Jungle, DJ Melany – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Kontakt, DJs Popredny, Milosh, Skank – Spojka, Prešernova 4

PIATOK 30. MÁJ

Španielska noc, pokec párty, DJ Tu Som – Demar klub, Pri šajbách 12

Tequila Night, DJ Jaro – Metro music club, Suché mýto 6

Kenvelo Dekahity Live!, DJ Aqua, koncert I.M.T. Smile – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Martiny Mix Party – Club 39, Mlynská dolina

Diskotéka, DJ Peťo – Corona bar, Gbelská 6

Rock, dámsky striptíz – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Niečo ako Trident, MC Tweeta Twitza (ČR), Kato, Signali Crew – Spojka, Prešernova 4

Music Factory Club, DJ R. Majling – Hotel Junior, Drieňová 14

Oldies disco – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

SOBOTA 31. MÁJ

Jameson strip párty, DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

Movie times uvádza: Cinema Disco Party (hitovky z kultových filmov), DJ Fazo – Metro music club, Suché mýto 6

Aquaparty, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Sobotná Disco show, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Martiny Mix Party – Club 39, Mlynská dolina

MDD – Harley Davidson Salloon, Rebarborová 1/9

Multiplace, DJs Abuse, Pu, Markus Niemczyk, Mozaik – Spojka, Prešernova 4

Music Facotry Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

Oldies disco – Tatra Club, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 1. JÚN

DJ Potkan – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 2. JÚN

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

UTOROK 3. JÚN

Vodná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rokc Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harely Davidson, Rebarborová 1/9

Metro music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

T. Döme: One Man (Piano) – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

STREDA 4. JÚN

Back to ‘80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Sinker & Vetroplach – Metro Music Club, Suché mýto 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Patrick Sutherland (GB), dokumentárne dielo o živote v zakázanom údolí Spiti na hraniciach medzi Indiou a Tibetom – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. júna

Miro Gemrot: Maľba – galéria F7, Františkánske námestie

Maľujeme srdcom – galéria Miro, Košická 56, do 31. mája

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Emília Čisáriková: Pozdravujem vás, lesy, hory – galéria Alianz, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00, do 13. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Gallery Miloš Karásek + Tamara a Juraj Závodní: Nové štruktúry – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 12. júna

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Reduta, III. posch., po 10.00 – 17.00, do 13. júna

Ivan Kováčik: Do sveta fantázie – Millennium Tower Gallery, Polus City Center, do 13. júna

Miro Gábriš a Sláva Lofayová-Prihelová: MiroSlava – galéria UniBanky, Vajnorská 21, 9.00 – 18.00, do 8. júna

Jana Pivovarníková: Obrazy – reštaurácia Pizzeria, Stará tržnica, Námestie SNP 25, do konca augusta

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  1. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  7. Výlety na mieru pre celú rodinu
  8. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 14 759
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 755
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 369
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 7 988
  5. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 4 038
  6. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 3 903
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 797
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 390
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 11 710
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 766
  3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 10 401
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 7 812
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 190
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 831
  7. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 424
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 157
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu