SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 22. MÁJ

11.00 Žltá ľalia (pre školy) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 La Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Otvorené manželstvo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

20.00 Smrť v kuchyni (Voľné zoskupenie) – Stoka, Pribinova 1

Skryť Vypnúť reklamu

PIATOK 23. MÁJ

19.00 Don Quijote – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Krstný otec Cirvo (komédia) – Klub detí Slniečko (Romatheater), Furdekova 6/A

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cintorín slonov – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Z muzikálu do muzikálu – Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 24. MÁJ

19.00 Krútňava – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Laco Déczi – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Cirkus homo sapiens – West, Nám. SNP 14

19.00 Nie ja – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

NEDEĽA 25. MÁJ

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.00, 20.00 Aj múdry schybí – West, Nám. SNP 14

19.00 Sneh – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 2 v 1 (výhodné balení), Divadlo M.U.T., Praha – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 26. MÁJ

10.00 Tri prasiatka (Divadlo 7 a půl a Divadlo Neslyším, Brno) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Blahoslavení tichí – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Premiéra komorného foklórneho súboru Szöttes – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Skryť Vypnúť reklamu

19.30 Cirostratus – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

UTOROK 27. MÁJ

11.00 Na koho to slovo padne (pre školy) – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

17.30 Rozmarná žena – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Izbička – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Stretnutie redaktorov Domina Fórum – Stoka, Pribinova 1

19.00 Výročná správa 2002, odpočet Div. ústavu – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 Cirostratus – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

STREDA 28. MÁJ

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 Ďefčátko – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 22. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Sexi vtáci – Istropolis, 18.00

Mexická jazda – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Jakubisko: Tisícročná včela – FK IC.SK, 17.30

Malý diabol – FK IC.SK, 18.00

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Kruh – Múzeum, 20.00

Big Lebowski – SNG, 19.00

Kolíska do hrobu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Amélia z Montmartru – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Posledné tango v Paríži – FK Za zrkadlom, 19.35

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

PIATOK 23. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 19.50

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Sexi vtáci – Istropolis, 18.00

Mexická jazda – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Vtáčkovia, siroty a blázni – FK IC.SK, 18.30

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Nevera – FK IC.SK, 20.15

Lepšie je byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; SNG, 19.00

Kruh – Múzeum, 20.00

Kolíska do hrobu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Voľnobeh – FK Nostalgia, 18.30

Divoké včely – FK Nostalgia, 20.45

Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25, 22.55; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

SOBOTA 24. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Monty Python: Zmysel života – FK Pod Tatrou, 22.45

Prci, prci, prcičky 2 – Istropolis, 18.00

Sex a Lucia – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Jakubisko: Pehavý Max a strašidlá – Kinečko, FK IC.SK, 16.00

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Mulholland Drive – FK IC.SK, 18.00

Záhada Blair Witch – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Nevera – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Zväčšenina – Múzeum, 20.00

Hovor s ňou – Nádej, 17.30

Kruh – Nádej, 20.00

Nezvratný osud 2 – Zora, 17.00, 19.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

X-men 2 – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Intacto – Nivy, 16.00, 19.00

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 10.25, 12.55, 15.25, 17.55, 20.25, 22.55; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 11.25, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 12.45, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 10.55, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.10, 15.20, 17.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.55

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

NEDEĽA 25. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Z pekla šťastie – Tatra, 15.30

Prci, prci, prcičky 2 – Istropolis, 18.00

Sex a Lucia – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Jakubisko: Pehavý Max a strašidlá – Kinečko, FK IC.SK, 16.00

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Mulholland Drive – FK IC.SK, 18.00

Záhada Blair Witch – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Zväčšenia – Múzeum, 20.00

Hovor s ňou – Nádej, 17.30

Kruh – Nádej, 20.00, Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Nezvratný osud 2 – Zora, 17.00, 19.30

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00

X-men 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Intacto – FK Ružinov, 18.00; Lúky, 17.30, 20.00

Nebo – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Spy Kids – Artkino, 16.00

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 10.25, 12.55, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 11.25, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 12.45, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 10.55, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.10, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

PONDELOK 26. MÁJ

Svet podľa Prota – Demar klub, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Volám sa Joe – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Dovidenia v pekle, priatelia! – FK IC.SK, 18.30

Diktátor – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Waterloo po česky – Múzeum, 20.00

Buena Vista Social Club – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Hovor s ňou – Istota, 17.30, 20.00

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Road To Perdition – Art kino Za zrkadlom, 19.35

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

UTOROK 27. MÁJ

Pomocník – SNG, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Baby to chcú tiež – Istropolis, 18.00

Intimita – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Volám sa Joe – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Kristove roky – FK IC.SK, 18.30

Diktátor – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Ťažko zamilovaný – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Hovor s ňou – Istota, 17.30, 20.00

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Moulin Rouge – FK Lúky, 19.30

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

STREDA 28. MÁJ

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Baby to chcú tiež – Istropolis, 18.00

Intimita – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Volám sa Joe – FK IC.SK, 11.00, 18.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Jakubisko: Nevera po slovensky I-II – FK IC.SK, 17.30

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Brazil – FK IC.SK, 19.00

Dnes večer alebo nikdy – FK IC.SK, 20.00

Ťažko zamilovaný – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Big Lebowski – Múzeum, 20.00

Monthy Python – SNG, 19.00

Gangy New Yorku – Nádej, 19.15

Rozprávka rozprávok – FK Nostalgia, 18.30

Otesánek – FK Nostalgia, 20.45

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Hollywood Ending – DK Ružinov, 18.00

Miliónový závod – Artkino Lúky, 20.00

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 22. MÁJ

10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Liečivá príroda – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Na prechádzke galériou – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Senior párty – SD Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Matica Slovenská – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Street Party – Cafe De Zwaan, Panská 7; DJ rádia B1 a americká skupina Country Line Dancers.

18.30 Zatiahni na hlbinu – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Klavírny koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.00 Mária Podhradská sa predstavuje, koncert – V-klub, Nám. SNP 12

20.30 Vystúpenie taneč. súboru Gymnik – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

PIATOK 23. MÁJ

8.00 Individuálna celostná hlbinná meditácia a poradenstvo – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Tarotovo-numerologická poradňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

11.00 Kloki šou – Súbory CVČ Klokan, Pekníkova 2

16.30 Mandala ako cesta koncentrácie – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Koncert grungcových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Karate – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

18.30 Tvorivý večer Filipa Nériho pre mladých – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Klavírny koncert, A. Dvořák, W. A. Mozart, J. Brahms – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Country – Western noc – Karlovské centrum kultúry, Molecova 2; country bál a skupina Nový rownák

19.00 Regrúti – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Muscic Club, hudobná zábava – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

SOBOTA 24. MÁJ

9.00 Kurz rýchleho a efektívneho čítania – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Feng Shui: Farby – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Súťaž amatérov v aranžovaní kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Májový kvetinový bál, s hudob. skupinou Saturn – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.30 Astronomický seminár – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3,

20.00 Sangre Flamenca– Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.30 Big Bastard Beat Band, koncert – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

20.00 Koncert – Stoka, Pribinova 1

NEDEĽA 25. MÁJ

10.30 Moyzesovo kvarteto, W. A. Mozart, V. Godár, A. Moyzes – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Momentum Musicum, cyklus komor. koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Astronomický seminár – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

PONDELOK 26. MÁJ

17.00 Paličkovaná čipka – M-klub, Rovniankova 3

17.30 Tanec máme radi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Modlitba, životné prostredie – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert šiestich skupín z Holandska – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Poetický večer – DK Kramáre, Stromová 18

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

UTOROK 27. MÁJ

15.00 Nestarnúce melódie pre občanov dôchodkového veku – M-klub, Rovniankova 3

16.00 Žigmund Luxemburský a Bratislava – Mestské múzeum, Primaciálne nám.

16.30 Chronické problémy chrbtice, cvičenie – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Frivolitky – M-klub, Rovniankova 3

18.30 Teológia sv. Pavla v jeho novozákonných listoch – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Skladateľský koncert HTF VŠMU – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Bratislavská káva – V-klub 12, Nám. SNP 12

19.00 Koncert elektroakustickej hudby R. Pepuchu – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Od lapačky k verbovaniu – DK Dúbravka (Tanečné div. Margot), Saratovská 2/A

19.00 Tanec života/Život tanca – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

STREDA 28. MÁJ

8.00 Európa v škole, výstava literár. a výtvarných prác študentov – SD Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Jar je tu! – prírodopisný kvíz pre 4. roč. ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

15.00 Otvorený seminár pre pedagógov a lektorov detského prednesu – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Zväz civilizačných chorôb – CC Centrum, Jiráskova 3

16.30 Coxartróza I. – III. stupňa, cvičenie – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Danubius Bonsai klub – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Verbum, literárne stretnutie – M-klub, Rovniankova 3

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Na ľudovú nôtu – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Čarovné Mexiko, V. ročník Mexickej kultúry – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Husľový koncert, O. Respighi, S. Prokofiev – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Atašé, tanečná šou J. Moravčíka – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

PRE DETI

ŠTVRTOK 22. MÁJ

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne – M-klub, Vavilovova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

PIATOK 23. MÁJ

10.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Majáles, popoludnie pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Zakliati bratia, rozprávka pre deti – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

SOBOTA 24. MÁJ

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Vavilovova 22

15.30 Poďme, deti, popoludnie s kúzelníkom – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 25. MÁJ

10.00 Aladinova čarovná lampa, bábkové predstavenie – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Čarodejná Ivica, predstavenie pre deti s bábkami – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Sen o zlatom šťastí – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Ľadová krása, detský muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 26. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub-22, Vavilovova 22

10.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

UTOROK 27. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Už sa teším na prázdniny, výtvarné dielne – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 14

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

STREDA 28. MÁJ

10.00 Karneval – Bibiana, Panská 14

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub-22, Vavilovova 22

10.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Bublina – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Zvieratá pre šport a zábavu, beseda pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Filmové premietanie pre deti škol. družín – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Veselé zvieratká z džungle – Klub-22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 22. MÁJ

DJ Tu som – Demar klub, Pri šajbách 12

Feever – Hlava XXII, Bazová 9

Metro Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Urban Jungle, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Tomáš Döme: One Man Show – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

PIATOK 23. MÁJ

Oldie‘s Disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

DJ Peter Meininger – Terminal, Špitálska 4

DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Stephi D. (Košice) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Bažant na Mlynoch – Club 39, Mlynská dolina

Policajný ples – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Braňo: Disco – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

DJs Larry + Ricky Fitz – Spojka, Prešernova 4

SOBOTA 24. MÁJ

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

DJ Berger – Demar klub, Pri šajbách 12

Matrix Party – Demar klub, Pri šajbách 12

DJs Roman & Diablo – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ AQUA (Martin Bidelnica – Rock FM rádio) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Caribic Night Party – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever – Club 39, Mlynská dolina

Country bal – Corona Bar, Gbelská 6

Sado Praso Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

NEDEĽA 25. MÁJ

DJ Potkan – Demar klub, Pri šajbách 12

Horkýže slíže live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 26. MÁJ

Bluessovanie s J. Turtevom & jeho priatelia – Hlava XXII, Bazová 9

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Prima Piano, Obchodná ul.

UTOROK 27. MÁJ

End of School Party – Club 39, Mlynská dolina

Rokc Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Ginová párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harely Davidson, Rebarborová 1/9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Long Benn (Polus), Vajnorská ul.

Metro music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

T. Döme: One Man (Piano) – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

Večerný hip-hop – Spojka, Prešernova 4

STREDA 28. MÁJ

Challenge Day v rytme disco – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

End of School Party – Club 39, Mlynská dolina

Sinker & Vetroplach – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Flamenco Live – Lagrima – Corrida De Totoros, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Challenge Day v rytme disko – Kuchajda, Vajnorská ul.

Celtic Session so skupinou Keltieg – Slovak Pub, Obchodná ul.

Seximusic, DJs Erst und Ester – Prešernova 4

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Patrick Sutherland (GB), dokumentárne dielo o živote v zakázanom údolí Spiti na hraniciach medzi Indiou a Tibetom – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. júna

Miro Gemrot: Maľba – galéria F7, Františkánske námestie

Maľujeme srdcom – galéria Miro, Košická 56, do 31. mája

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Emília Čisáriková: Pozdravujem vás, lesy, hory – galéria Alianz, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00, do 13. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  3. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  4. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  5. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  6. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  7. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  8. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  9. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Novinka medzi prefabrikátmi
  2. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  3. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. The future of M&A in Europe
  6. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  7. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  8. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the PPL
  9. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  10. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 33 491
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 270
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 201
  4. Aká je chémia vôní 9 990
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 776
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 476
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 722
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 674
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 144
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 653
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu