SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 22. MÁJ

11.00 Žltá ľalia (pre školy) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 La Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Otvorené manželstvo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Modelky – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

20.00 Smrť v kuchyni (Voľné zoskupenie) – Stoka, Pribinova 1

SkryťVypnúť reklamu

PIATOK 23. MÁJ

19.00 Don Quijote – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Krstný otec Cirvo (komédia) – Klub detí Slniečko (Romatheater), Furdekova 6/A

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cintorín slonov – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Z muzikálu do muzikálu – Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 24. MÁJ

19.00 Krútňava – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Laco Déczi – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Cirkus homo sapiens – West, Nám. SNP 14

19.00 Nie ja – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

NEDEĽA 25. MÁJ

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.00, 20.00 Aj múdry schybí – West, Nám. SNP 14

19.00 Sneh – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 2 v 1 (výhodné balení), Divadlo M.U.T., Praha – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 26. MÁJ

10.00 Tri prasiatka (Divadlo 7 a půl a Divadlo Neslyším, Brno) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Blahoslavení tichí – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Premiéra komorného foklórneho súboru Szöttes – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

SkryťVypnúť reklamu

19.30 Cirostratus – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

UTOROK 27. MÁJ

11.00 Na koho to slovo padne (pre školy) – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

17.30 Rozmarná žena – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Izbička – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Stretnutie redaktorov Domina Fórum – Stoka, Pribinova 1

19.00 Výročná správa 2002, odpočet Div. ústavu – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 Cirostratus – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

STREDA 28. MÁJ

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 Ďefčátko – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 22. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Sexi vtáci – Istropolis, 18.00

Mexická jazda – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Jakubisko: Tisícročná včela – FK IC.SK, 17.30

Malý diabol – FK IC.SK, 18.00

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Kruh – Múzeum, 20.00

Big Lebowski – SNG, 19.00

Kolíska do hrobu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Amélia z Montmartru – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Posledné tango v Paríži – FK Za zrkadlom, 19.35

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

PIATOK 23. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 19.50

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Sexi vtáci – Istropolis, 18.00

Mexická jazda – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Vtáčkovia, siroty a blázni – FK IC.SK, 18.30

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Nevera – FK IC.SK, 20.15

Lepšie je byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; SNG, 19.00

Kruh – Múzeum, 20.00

Kolíska do hrobu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Voľnobeh – FK Nostalgia, 18.30

Divoké včely – FK Nostalgia, 20.45

Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25, 22.55; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

SOBOTA 24. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00, Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Monty Python: Zmysel života – FK Pod Tatrou, 22.45

Prci, prci, prcičky 2 – Istropolis, 18.00

Sex a Lucia – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Jakubisko: Pehavý Max a strašidlá – Kinečko, FK IC.SK, 16.00

Súkromné životy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Mulholland Drive – FK IC.SK, 18.00

Záhada Blair Witch – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Nevera – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Zväčšenina – Múzeum, 20.00

Hovor s ňou – Nádej, 17.30

Kruh – Nádej, 20.00

Nezvratný osud 2 – Zora, 17.00, 19.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

X-men 2 – Istota, 17.30, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

Intacto – Nivy, 16.00, 19.00

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 10.25, 12.55, 15.25, 17.55, 20.25, 22.55; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 11.25, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 12.45, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 10.55, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.10, 15.20, 17.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.55

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

NEDEĽA 25. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 12.10, 13.20, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Z pekla šťastie – Tatra, 15.30

Prci, prci, prcičky 2 – Istropolis, 18.00

Sex a Lucia – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Jakubisko: Pehavý Max a strašidlá – Kinečko, FK IC.SK, 16.00

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Mulholland Drive – FK IC.SK, 18.00

Záhada Blair Witch – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Zväčšenia – Múzeum, 20.00

Hovor s ňou – Nádej, 17.30

Kruh – Nádej, 20.00, Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Nezvratný osud 2 – Zora, 17.00, 19.30

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00

X-men 2 – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 11.40, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Intacto – FK Ružinov, 18.00; Lúky, 17.30, 20.00

Nebo – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Spy Kids – Artkino, 16.00

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 10.25, 12.55, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 12.55, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 11.25, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 12.45, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 10.55, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 13.10, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

PONDELOK 26. MÁJ

Svet podľa Prota – Demar klub, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Volám sa Joe – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Dovidenia v pekle, priatelia! – FK IC.SK, 18.30

Diktátor – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Waterloo po česky – Múzeum, 20.00

Buena Vista Social Club – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Hovor s ňou – Istota, 17.30, 20.00

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Road To Perdition – Art kino Za zrkadlom, 19.35

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

UTOROK 27. MÁJ

Pomocník – SNG, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Baby to chcú tiež – Istropolis, 18.00

Intimita – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Artkino, 17.45, 20.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Volám sa Joe – FK IC.SK, 18.15

Jakubisko: Kristove roky – FK IC.SK, 18.30

Diktátor – FK IC.SK, 19.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 20.00

Ťažko zamilovaný – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Hovor s ňou – Istota, 17.30, 20.00

Sladký darebák – Kino Café, 16.00, 18.00

Moulin Rouge – FK Lúky, 19.30

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

STREDA 28. MÁJ

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Matrix Reloaded – Tatra, 17.30, 20.00; Istropolis, 17.30, 20.30; Polus, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Palace/Aupark, 14.20, 15.10, 16.10, 17.10, 18.00, 19.00, 20.00, 20.50, 21.50, 22.50

Baby to chcú tiež – Istropolis, 18.00

Intimita – Istropolis, 20.30

Deväť kráľovien – Istropolis Art kino, 17.45, 20.15

Volám sa Joe – FK IC.SK, 11.00, 18.15

Papierové hlavy – FK IC.SK, 17.00

Jakubisko: Nevera po slovensky I-II – FK IC.SK, 17.30

Vtedy v Midlands – FK IC.SK, 17.45

Brazil – FK IC.SK, 19.00

Dnes večer alebo nikdy – FK IC.SK, 20.00

Ťažko zamilovaný – FK IC.SK, 20.15

Lepšie byť bohatý a zdravý… – FK IC.SK, 20.30

Slzy slnka – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 21.55

Ďalších desať minút I. – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00

Big Lebowski – Múzeum, 20.00

Monthy Python – SNG, 19.00

Gangy New Yorku – Nádej, 19.15

Rozprávka rozprávok – FK Nostalgia, 18.30

Otesánek – FK Nostalgia, 20.45

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Hollywood Ending – DK Ružinov, 18.00

Miliónový závod – Artkino Lúky, 20.00

Sexi kosť – Polus, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 15.25, 17.55, 20.25; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.45; Palace/Aupark, 16.45, 19.30, 22.15

Macher, magor a 15 melónov – Polus, 17.20

Kolíska do hrobu – Polus, 19.35, 21.45; Palace/Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35

X-men 2 – Polus, 14.50, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 14.15, 16.55, 19.45, 22.20

Farma – Polus, 13.50, 16.05, 18.25; Palace/Aupark, 15.20, 17.45, 20.10, 22.35

Johnny English – Polus, 13.05, 15.15, 17.25; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 13.00; Palace/Aupark, 14.55

Doba ľadová – Palace/Aupark, 15.20, 17.10

Matrix 1 – Palace/Aupark, 19.00

Taliančina pre začiatočníkov – Art Palace/Aupark, 21.10

9 kráľovien – Art Palace/Aupark, 18.45

Mullholand Drive – Art Palace/Aupark, 14.55

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 22. MÁJ

10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Liečivá príroda – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Na prechádzke galériou – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Senior párty – SD Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Matica Slovenská – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Street Party – Cafe De Zwaan, Panská 7; DJ rádia B1 a americká skupina Country Line Dancers.

18.30 Zatiahni na hlbinu – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Klavírny koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.00 Mária Podhradská sa predstavuje, koncert – V-klub, Nám. SNP 12

20.30 Vystúpenie taneč. súboru Gymnik – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

PIATOK 23. MÁJ

8.00 Individuálna celostná hlbinná meditácia a poradenstvo – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Tarotovo-numerologická poradňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

11.00 Kloki šou – Súbory CVČ Klokan, Pekníkova 2

16.30 Mandala ako cesta koncentrácie – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Koncert grungcových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Karate – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

18.30 Tvorivý večer Filipa Nériho pre mladých – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Klavírny koncert, A. Dvořák, W. A. Mozart, J. Brahms – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Country – Western noc – Karlovské centrum kultúry, Molecova 2; country bál a skupina Nový rownák

19.00 Regrúti – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Muscic Club, hudobná zábava – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

SOBOTA 24. MÁJ

9.00 Kurz rýchleho a efektívneho čítania – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Feng Shui: Farby – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Súťaž amatérov v aranžovaní kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Májový kvetinový bál, s hudob. skupinou Saturn – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.30 Astronomický seminár – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3,

20.00 Sangre Flamenca– Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.30 Big Bastard Beat Band, koncert – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

20.00 Koncert – Stoka, Pribinova 1

NEDEĽA 25. MÁJ

10.30 Moyzesovo kvarteto, W. A. Mozart, V. Godár, A. Moyzes – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Momentum Musicum, cyklus komor. koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Astronomický seminár – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

PONDELOK 26. MÁJ

17.00 Paličkovaná čipka – M-klub, Rovniankova 3

17.30 Tanec máme radi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Modlitba, životné prostredie – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert šiestich skupín z Holandska – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Poetický večer – DK Kramáre, Stromová 18

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

UTOROK 27. MÁJ

15.00 Nestarnúce melódie pre občanov dôchodkového veku – M-klub, Rovniankova 3

16.00 Žigmund Luxemburský a Bratislava – Mestské múzeum, Primaciálne nám.

16.30 Chronické problémy chrbtice, cvičenie – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Frivolitky – M-klub, Rovniankova 3

18.30 Teológia sv. Pavla v jeho novozákonných listoch – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Skladateľský koncert HTF VŠMU – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Bratislavská káva – V-klub 12, Nám. SNP 12

19.00 Koncert elektroakustickej hudby R. Pepuchu – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Od lapačky k verbovaniu – DK Dúbravka (Tanečné div. Margot), Saratovská 2/A

19.00 Tanec života/Život tanca – Theatrium-Pressburg, Pribinova 25

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

STREDA 28. MÁJ

8.00 Európa v škole, výstava literár. a výtvarných prác študentov – SD Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Jar je tu! – prírodopisný kvíz pre 4. roč. ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

15.00 Otvorený seminár pre pedagógov a lektorov detského prednesu – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Zväz civilizačných chorôb – CC Centrum, Jiráskova 3

16.30 Coxartróza I. – III. stupňa, cvičenie – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Danubius Bonsai klub – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Verbum, literárne stretnutie – M-klub, Rovniankova 3

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Na ľudovú nôtu – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Čarovné Mexiko, V. ročník Mexickej kultúry – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Husľový koncert, O. Respighi, S. Prokofiev – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Atašé, tanečná šou J. Moravčíka – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Bratislava v pohybe, medz. festival tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

PRE DETI

ŠTVRTOK 22. MÁJ

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne – M-klub, Vavilovova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

PIATOK 23. MÁJ

10.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Majáles, popoludnie pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 Zakliati bratia, rozprávka pre deti – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

SOBOTA 24. MÁJ

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Vavilovova 22

15.30 Poďme, deti, popoludnie s kúzelníkom – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 25. MÁJ

10.00 Aladinova čarovná lampa, bábkové predstavenie – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Čarodejná Ivica, predstavenie pre deti s bábkami – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Sen o zlatom šťastí – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Ľadová krása, detský muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 26. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub-22, Vavilovova 22

10.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

UTOROK 27. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Už sa teším na prázdniny, výtvarné dielne – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 14

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

STREDA 28. MÁJ

10.00 Karneval – Bibiana, Panská 14

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub-22, Vavilovova 22

10.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Bublina – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Zvieratá pre šport a zábavu, beseda pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Filmové premietanie pre deti škol. družín – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Veselé zvieratká z džungle – Klub-22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 22. MÁJ

DJ Tu som – Demar klub, Pri šajbách 12

Feever – Hlava XXII, Bazová 9

Metro Disco – Metro Music Club, Suché mýto 6

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Urban Jungle, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Tomáš Döme: One Man Show – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

PIATOK 23. MÁJ

Oldie‘s Disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

DJ Peter Meininger – Terminal, Špitálska 4

DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Stephi D. (Košice) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Bažant na Mlynoch – Club 39, Mlynská dolina

Policajný ples – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJ Braňo: Disco – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

DJs Larry + Ricky Fitz – Spojka, Prešernova 4

SOBOTA 24. MÁJ

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

DJ Berger – Demar klub, Pri šajbách 12

Matrix Party – Demar klub, Pri šajbách 12

DJs Roman & Diablo – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ AQUA (Martin Bidelnica – Rock FM rádio) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Caribic Night Party – Aligator, Laurinská 7

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever – Club 39, Mlynská dolina

Country bal – Corona Bar, Gbelská 6

Sado Praso Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

NEDEĽA 25. MÁJ

DJ Potkan – Demar klub, Pri šajbách 12

Horkýže slíže live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 26. MÁJ

Bluessovanie s J. Turtevom & jeho priatelia – Hlava XXII, Bazová 9

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock Party – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Prima Piano, Obchodná ul.

UTOROK 27. MÁJ

End of School Party – Club 39, Mlynská dolina

Rokc Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Ginová párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harely Davidson, Rebarborová 1/9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Long Benn (Polus), Vajnorská ul.

Metro music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

T. Döme: One Man (Piano) – Music Club Woch, Františkánske nám. 1

Večerný hip-hop – Spojka, Prešernova 4

STREDA 28. MÁJ

Challenge Day v rytme disco – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

End of School Party – Club 39, Mlynská dolina

Sinker & Vetroplach – Metro Music Club, Suché mýto 6

DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Flamenco Live – Lagrima – Corrida De Totoros, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Challenge Day v rytme disko – Kuchajda, Vajnorská ul.

Celtic Session so skupinou Keltieg – Slovak Pub, Obchodná ul.

Seximusic, DJs Erst und Ester – Prešernova 4

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Patrick Sutherland (GB), dokumentárne dielo o živote v zakázanom údolí Spiti na hraniciach medzi Indiou a Tibetom – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. júna

Miro Gemrot: Maľba – galéria F7, Františkánske námestie

Maľujeme srdcom – galéria Miro, Košická 56, do 31. mája

Daniela Mládenková: Biologizmy – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 20. júna

Emília Čisáriková: Pozdravujem vás, lesy, hory – galéria Alianz, Dostojevského rad 28, po – pia 9.00 – 17.00, do 13. júna

Marián Komáček – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, str, štv 13.00 – 17.30, ut, pia 13.00 – 16.00, do 9. júla

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Škrty robia aj ľudia s vyššími príjmami. Kto obmedzuje čo?
  2. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. V zateplenom dome je o päť stupňov menej. Ušetríte stovky eur
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  6. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  7. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  8. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  1. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  2. V zateplenom dome je o päť stupňov menej. Ušetríte stovky eur
  3. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  4. Stredoškoláci z Trnavy vyražajú na Shell Eco-marathon
  5. Ďalší ekologický krok BILLA
  6. Vysoké Tatry: Úrazovosť v horách narastá
  7. Orange poskytne návštevníkom Pohody najlepšiu sieť
  8. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
  1. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 018
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 979
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 8 990
  4. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 372
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 780
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 773
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 164
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 099
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 179
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 7 513
  3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 5 988
  4. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 4 421
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 045
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 682
  7. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 3 283
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 130
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu