10.00 Stačí povedať: Nie – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a
11.00 a 19.00 Armagedon na Grbe – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Popoluška – SND, Hviezd. nám. 1
19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21
19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Tata – RND, Škultétyho 5
19.30 Modelky – GUnaGU, Divadlo F7, Františkánske nám. 7
KINÁ
Švajčiarske pohľady – Kino Architektúra (simultánny preklad)
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00
T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00
8 žien – Istota, 17.30, 20.00
Daredevil – Istropolis, 18.00
Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20
Hovor s ňou – Istropolis, 20.30
Swing – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00
Súkromné životy – FK ic.sk, 17.00
Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20; Palace/Aupark, 14.55, 17.15
Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35
Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30
Monty Python a svätý Grál – FK ic.sk, 19.00
Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00
Pornografický vzťah – FK ic.sk, 20.15
Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30
Kandahár – FK ic.sk, 21.00
Kristove roky – Tatra, 16.30, 18.30
Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35
X-men 2 – Hviezda, 15.30, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20
9 kráľovien – Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50
England! – Múzeum, 20.00
Nezvratný osud 2 – Nádej, 17.30, 20.00
Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10
Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25
25. hodina – Polus, 21.50; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15
Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55
Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30
Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20
Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20
Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30
Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15
Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05
Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15
Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45
Signum Laudis – Kinosála SNG, 18.00
KONCERTY A PODUJATIA
19.00 Krst a prezentácia Div. ročenky 2002 Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25
PRE DETI
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Z lásky k vám – DK Lúky, Vígľašská 1
DISKOTÉKY
Prezentácia hud. DVD + videoklipy – Demar klub, Pri šajbách 12
Veneer, koncert a krst nového albumu – Terminal, Špitálska 4
Becher párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock – KGB, Obchodná 52