19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Osem žien (I. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Krehká nežnosť – West, Kolárska 3
19.00 Krv – Divadlo a.ha., MKC Školská 14
19.00 Premiéra projektu Crave – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
KINÁ
Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00
3D mánia – Orange Imax, 14.00
Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00
Leví kráľ – Orange Imax, 17.00
T-Rex – Orange Imax, 18.45
Rock naživo – Orange Imax, 19.50
Kruh – Istota, 17.30, 20.00
Daredevil – Istropolis, 18.00
Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20
Hovor s ňou – Istropolis, 20.30
Tichá radosť – FK ic.sk, 17.00
Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.15
Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35
Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30
Zväčšenina – FK ic.sk, 19.00
Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00
Neverná – FK ic.sk, 20.15
Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30
Mexická jazda – FK ic.sk, 21.00
Tisícročná včela – Tatra, 17.30
Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35
Nebo – Múzeum, 20.00
X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20
9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50
Idioti – Galéria, 19.00
Pán prsteňov: Dve veže – Nádej, 19.00
Ga, ga – sláva hrdinom – Nostalgia, 18.30
Milostné príbehy – Nostalgia, 20.45
Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45
Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10
Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25
25. hodina – Polus, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15
Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55
Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30
Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20
Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20
Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30
Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15
Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05
Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15
Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45
PRE DETI
10.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 O zvedavej žabe (rozprávka) – M-klub, Rovniankova 3
KONCERTY A PODUJATIA
Vasko Velčický (džez-funk) – Hlava XXII, Bazová 9
10.00 a 19.00 Ben-Ben Boy (pantomimický večer J. Benčíka – pre školy) – Theatrium-Pressburg Centrum, Pribinova 25
17.00 Music club – Beltine 2003 – After party (workshop bretónskych tancov, koncert skupiny Keltieg, kelstský DJ) – DK Lúky, Vígľašská 1
18.00 Koncert rockových skupín (S.E.F.R., Intrepid) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
19.00 S. Štepka: Kronika komika – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Koncert SF (I. A. Dobrowen, P. I. Čajkovskij) – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Kryštof Live! (CZ), koncert – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark
DISKOTÉKY
All that jazz (DJ Magalová + DJ Kinet) – Demar klub, Pri šajbách 12
Ballantine‘s party, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark
Erotic Night alebo Máj, lásky čas, topless go-go girls, striptíz – Club 39, Mlynská dolina
Metro Disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6
Terminal House: Jay Haze (USA) – Terminal, Špitálska 4
Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5