SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 15. MÁJ

9.30 Sedmokráska – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 a 19.00 Osem žien (verejná generálka, predpremiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barbier zo Sevilly – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Narodeniny – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

PIATOK 16. MÁJ

19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Osem žien (I. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Krehká nežnosť – West, Kolárska 3

19.00 Krv – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Premiéra projektu Crave – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SOBOTA 17. MÁJ

17.00 Čiara – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

17.30 a 19.45 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Falstaff – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Osem žien (II. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Buď zdráv, starý brachu (Matka) – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Mandarínková izba – West, Kolárska 3

19.00 Premiéra projektu Crave – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SkryťVypnúť reklamu

NEDEĽA 18. MÁJ

14.00 Láska na hrášku – West, Kolárska 3

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kino Eden – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 19. MÁJ

10.00 a 19.00 Robinson – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

17.00 Smiechoty – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Osem žien – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

19.00 Druhá smrť Jany z Arku – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

UTOROK 20. MÁJ

10.00 Stačí povedať: Nie – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

11.00 a 19.00 Armagedon na Grbe – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

19.30 Modelky – GUnaGU, Divadlo F7, Františkánske nám. 7

STREDA 21. MÁJ

10.00 Malý princ – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

11.00 Žltá ľalia – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 3

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 Modelky – GUnaGU, Divadlo F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 15. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Cesta človeka – Orange Imax, 16.00, 19.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Kruh – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Tichá radosť – FK ic.sk, 17.00

Cesta nevesty – FK ic.sk, 18.00

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Monty Python: Život Briana – FK ic.sk, 19.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 20.00; Polus, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.15

Neverná – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Mexická jazda – FK ic.sk, 21.00

Tisícročná včela – Tatra, 17.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

Nebo – Múzeum, 20.00

Ples príšer – Galéria, 19.00

Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Nádej, 19.00

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45

PIATOK 16. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 19.50

Kruh – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Tichá radosť – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Zväčšenina – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Neverná – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Mexická jazda – FK ic.sk, 21.00

Tisícročná včela – Tatra, 17.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

Nebo – Múzeum, 20.00

Idioti – Galéria, 19.00

Pán prsteňov: Dve veže – Nádej, 19.00

Ga, ga – sláva hrdinom – Nostalgia, 18.30

Milostné príbehy – Nostalgia, 20.45

Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45

SOBOTA 17. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 18.45

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 14.30

Slzy slnka – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Čarovný meč – FK ic.sk, 16.00

Tichá radosť – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 13.05, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 12.35, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Zväčšenina – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Kate a Leopold – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Mexická jazda – FK ic.sk, 21.00

Perinbaba – Tatra, 16.30, 18.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

Monty Python: Život Briana – FK Pod Tatrou, 22.45

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 11.55, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

8. míľa – Nádej, 17.30, 20.00

Kuriér – Zora, 17.00, 19.30

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Kniha džunglí 2 – Polus, 12.10, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 11.40, 13.30, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 12.00, 16.45, 21.45

NEDEĽA 18. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Dvaja pátrači – Istota, 10.00, 15.00

Slzy slnka – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Čarovný meč – FK ic.sk, 16.00

Tichá radosť – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 13.05, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 12.35, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Zväčšenina – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Kate a Leopold – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Kandahár – FK ic.sk, 21.00

Perinbaba – Tatra, 16.30, 18.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 11.55, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

Projekt 100: Amarcord – Múzeum, 20.00

8. míľa – Nádej, 17.30, 20.00

Kuriér – Zora, 17.00, 19.30

Sexi kosť – Polus, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 13.35, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 12.05, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00; Palace/Aupark, 11.30, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Kniha džunglí 2 – Polus, 12.10, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 11.40, 13.30, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 12.00, 16.45, 21.45

PONDELOK 19. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00, 21.00

Čokoláda – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Súkromné životy – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Zväčšenina – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

Kandahár – FK ic.sk, 21.00

Kristove roky – Tatra, 16.30, 18.30

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

Večer dokumentu – Múzeum, 18.30

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 20.00

Za mrakmi – Nostalgia, 18.30, 20.45

Kráľ zabijakov – Demar klub, 21.00

Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45

UTOROK 20. MÁJ

Švajčiarske pohľady – Kino Architektúra (simultánny preklad)

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

8 žien – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Súkromné životy – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20; Palace/Aupark, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 18.30

Monty Python a svätý Grál – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Kandahár – FK ic.sk, 21.00

Kristove roky – Tatra, 16.30, 18.30

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – Tatra, 20.30; ARTPalace/Aupark, 21.35

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

England! – Múzeum, 20.00

Nezvratný osud 2 – Nádej, 17.30, 20.00

Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 21.50; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45

Signum Laudis – Kinosála SNG, 18.00

STREDA 21. MÁJ

Švajčiarske pohľady – Kino Architektúra (simultánny preklad)

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 18.00

Rock naživo – Orange Imax, 21.00

Moulin Rouge – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Istropolis, 18.00

Johnny English – Istropolis, 17.00, 19.00; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.55, 17.00, 19.10, 21.20

Hovor s ňou – Istropolis, 20.30

Swing – Istropolis/ ARTkino, 17.30, 20.00

Súkromné životy – FK ic.sk, 17.00

Macher, magor a 15 melónov – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.20, 17.40; Palace/Aupark, 14.55, 17.15

Ďalších 10 minút – FK ic.sk, 18.15; ARTPalace/Aupark, 19.35

Naqoyqatsi – FK ic.sk, 11.00, 18.30

Monty Python a svätý Grál – FK ic.sk, 19.00

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – FK ic.sk, 20.15

Tri farby: červená – FK ic.sk, 20.30

Kandahár – FK ic.sk, 21.00

Dovidenia v pekle, priatelia – Tatra, 16.30, 18.30

X-men 2 – Hviezda, 15.30, 20.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55; Palace/Aupark, 14.30, 17.10, 19.45, 22.20

9 kráľovien – Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 17.05, 19.25, 21.50

Kruh – Múzeum, 20.00

Nebo nad Berlínom – Galéria, 19.00

Nezvratný osud 2 – Nádej, 17.30, 20.00

Rýchly bežec – Nostalgia, 18.30

8. míľa – DK Ružinov, 18.00

Sexi kosť – Polus, 15.55, 18.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.15, 18.25, 20.35, 22.45

Matrix (prvá časť z r. 1999) – Polus, 17.30, 20.20; Palace/Aupark, 14.10, 19.10

Ako prísť o muža za 10 dní – Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.20, 19.55, 22.25

25. hodina – Polus, 20.00; Palace/Aupark, 14.05, 16.45, 19.30, 22.15

Kolíska do hrobu – Polus, 14.30, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 22.55

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Slzy slnka – Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 15.20

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05

Quo Vadis – Palace/Aupark, 21.15

Animatrix – Nezvratný osud 2 – Palace/Aupark, 16.45, 21.45

Lepšie byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ARTPalace/Aupark, 21.35

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 15. MÁJ

Last Minute (džezový koncert) – Hlava XXII, Bazová 9

14.00 Deň matiek (detský folklórny súbor Jabĺčko) – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Studený máj, v stodole raj (ľudové pranostiky) – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

17.00 Literárny klub generácia – Klub 22, Vavilovova 22

18.00 Tanečná akadémia (ZUŠ Exnárova) – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Koncert SF (I. A. Dobrowen, P. I. Čajkovskij) – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.30 Polemic, koncert – DK Lúky, Vígľašská 1

20.30 Blue Danube Tours (vystúpenie tanečného súboru Gymnik) – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

PIATOK 16. MÁJ

Vasko Velčický (džez-funk) – Hlava XXII, Bazová 9

10.00 a 19.00 Ben-Ben Boy (pantomimický večer J. Benčíka – pre školy) – Theatrium-Pressburg Centrum, Pribinova 25

17.00 Music club – Beltine 2003 – After party (workshop bretónskych tancov, koncert skupiny Keltieg, kelstský DJ) – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Koncert rockových skupín (S.E.F.R., Intrepid) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 S. Štepka: Kronika komika – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Koncert SF (I. A. Dobrowen, P. I. Čajkovskij) – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Kryštof Live! (CZ), koncert – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

SOBOTA 17. MÁJ

Detský tanečný festival 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Čaj o štvrtej – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 a 19.00 S. Štepka: Kronika komika – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Tanečno-zábavný večer, skupina MINI – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 18. MÁJ

Detský tanečný festival 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Koncert speváckeho zboru Gymnázia Matky Alexie – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 19. MÁJ

Bluessovanie s J. Turtevom & jeho priatelia – Hlava XXII, Bazová 9

UTOROK 20. MÁJ

19.00 Tajomstvo ako princíp – začiatok pokračovania (krst a prezentácia Div. ročenky 2002) – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

STREDA 21. MÁJ

9.00 Dialógy (etika a psychológia pre žiakov ZŠ) – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Jednoduché varenie (recepty starých materí) – SD Prievoz, Kaštieľska 30

PRE DETI

ŠTVRTOK 15. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá (hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti MŠ) – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Zázračná breza – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

15.00 Mama, kúp mi psíka (div. predstavenie – súbor Strigy) – SD Nivy, Súťažná 18

PIATOK 16. MÁJ

10.00 Vrecko plné pokladov – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O zvedavej žabe (rozprávka) – M-klub, Rovniankova 3

SOBOTA 17. MÁJ

Detský tanečný festival 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Skús to s nami (tvorivé dielne – techniky) – M-klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 18. MÁJ

Detský tanečný festival 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Paskudárium (div. predstavenie s bábkami – div. PIKI) – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Morena do vody hodená (div. Dunajka) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

13.30 Detská diskotéka, DJ Gabo, tanečná skupina ATA – Demar klub, Pri šajbách 12

15.00 Zábavné hry na terase – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O Červenej čiapočke (bábkovo-hraná rozprávka) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

UTOROK 20. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Z lásky k vám (tvorivé dielne ku Dňu matiek) – DK Lúky, Vígľašská 1

STREDA 21. MÁJ

10.00 Majáles (zábavné dopoludnie s diskotékou pre mentálne i telesne postihnutú mládež) – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Kde bolo, tam nebolo (hry, súťaže, tvorivé dielne pre matky s deťmi) – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Veselé pexeso (pre ZŠ) – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Ľadová krása (muzikál – DDS Strašidielka) – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Vodníkove dobrodružstvá II. – M-klub, Rovniankova 3

16.00 Veselé zvieratká z džungle – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 15. MÁJ

Thursday Tequila, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Disco & striptíz – Casey, Botanická 35

Projekcia MS v hokeji – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Disko – Terminal, Špitálska 4

PIATOK 16. MÁJ

All that jazz (DJ Magalová + DJ Kinet) – Demar klub, Pri šajbách 12

Ballantine‘s party, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Erotic Night alebo Máj, lásky čas, topless go-go girls, striptíz – Club 39, Mlynská dolina

Metro Disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Terminal House: Jay Haze (USA) – Terminal, Špitálska 4

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

SOBOTA 17. MÁJ

Májové sladkosti (ceny miešaných drinkov + polnočné prekvapenie, DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

DeeM+Umelec, Kinet, DJ Magalova – Terminal, Špitálska 4

Rocková noc démonov: Kiss Forever Band Live! – živý superkoncert – pomaľovaný démoni – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Bacardi Coke Party – Club 39, Mlynská dolina

Simply Deep, DJ Horny – Metro music club, Suché mýto 6

Tanečný štvrtok, DJ Berger – Demar klub, Pri šajbách 12

NEDEĽA 18. MÁJ

Easy listening music – DJ Soram – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 19. MÁJ

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

UTOROK 20. MÁJ

Prezentácia hud. DVD + videoklipy – Demar klub, Pri šajbách 12

Veneer, koncert a krst nového albumu – Terminal, Špitálska 4

Becher párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 21. MÁJ

Veneer – koncert a krst albumu – Terminal, Špitálska 4

Metro music Live – koncert I. – Metro music club, Suché mýto 6

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Ivica Krošláková – GMB Pálffyho palác, do 22. júna

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Sieň slávy slovenského hokeja – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. júla

Majstrovské diela umenia 20. storočia zo zbierok SNG – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Historické múzeum, 2. poschodie Bratislavského hradu, do 31. júla

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Sympatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. augusta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Patrick Sutherland (GB), dokumentárne dielo o živote v zakázanom údolí Spiti na hraniciach medzi Indiou a Tibetom – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. júna

Miro Gemrot: Maľba – galéria F7, Františkánske námestie

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  2. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  6. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  7. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  2. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  8. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 203
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 353
  3. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 5 298
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 952
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 749
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 149
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 1 776
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 190
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 464
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 431
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 892
  4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 920
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 541
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 3 472
  7. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 3 347
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 112
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu