SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Program na víkend

SOBOTA 10. MÁJ

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slečna Júlia – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý grál – Tatra/FK, 22.45

Slzy slnka – Istropolis, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džunglí 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 15.00; Nivy, 16.00, 19.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 20.00

Daredevil – Nádej, 17.30

Johnny English – Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

Skryť Vypnúť reklamu

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

Čierna mačka, biely kocúr – Istropolis, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Stepárska šou, ukážky stepu – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.30 Miss Aerobic Rajo 2003 – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJs Paolo + Stanley – Music Club, Vígľašská 1

Rock & Dance, DJ Berger – Demar Klub, Pri šajbách 12

DJ – Casey, Botanická 35

DJ Aqua (Martin Bidelnica – Rock FM rádio) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Music Factory Club, Džulo – Hotel Junior, Drieňova 14

Nu Divas, special Madonna Party – Metro Music Club, Suché mýto 6

NEDEĽA 11. MÁJ

DIVADLÁ

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Túžby z ulice (div. Nota bene) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Hviezdny smeč – Tatra, 15.30

Slzy slnka – Istropolis, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džunglí 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Leto stratených bozkov – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 18.00

Daredevil – Nádej, 20.00

Johnny English – Nádej, 17.30; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Na pokraji smrti – Igric/Dúbravka, 19.00

Dážď – FK Ružinov, 18.00

Svet podľa Prota – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Týždeň európ. filmu: Výlet – Lúky, 17.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Artkino Lúky, 16.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.10

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako… – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

Čierna mačka, biely kocúr – Istropolis, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Nedeľné stretnutie pri šálke kávy a čaju – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

10.30 Koncert k život. jubileu skladateľa P. Bagina – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

15.00 Deň matiek, popoludnie – Grassalkovichova záhrada

15.00 Mamička moja, spoloč. podujatie – DK Kramáre, Stromová 18

16.00 Shoping Park, klub Danubia + súbor Haló, Haló – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 S hudbou, spevom a tancom po Slovensku – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Obraz pre draka, detská div. scéna – Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Mamičkám z lásky, progr. ku Dňu matiek – SD Trnávka, Bulharská 60

15.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

15.00 Smiechulienka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 O pyšnej Dore – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.30 Ako išiel somárik na vandrovku – Istra centrum, Istrijská 6, D. N. Ves

DISKOTÉKY

DJ Kinet – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti

živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Sympatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. auguta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 24 808
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 20 572
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 460
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 974
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 681
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 583
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 245
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 026
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 019
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 873
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu