SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Program na víkend

SOBOTA 10. MÁJ

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slečna Júlia – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 21.00

SkryťVypnúť reklamu

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý grál – Tatra/FK, 22.45

Slzy slnka – Istropolis, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džunglí 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 15.00; Nivy, 16.00, 19.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

SkryťVypnúť reklamu

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 20.00

Daredevil – Nádej, 17.30

Johnny English – Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

SkryťVypnúť reklamu

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

Čierna mačka, biely kocúr – Istropolis, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Stepárska šou, ukážky stepu – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.30 Miss Aerobic Rajo 2003 – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJs Paolo + Stanley – Music Club, Vígľašská 1

Rock & Dance, DJ Berger – Demar Klub, Pri šajbách 12

DJ – Casey, Botanická 35

DJ Aqua (Martin Bidelnica – Rock FM rádio) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Music Factory Club, Džulo – Hotel Junior, Drieňova 14

Nu Divas, special Madonna Party – Metro Music Club, Suché mýto 6

NEDEĽA 11. MÁJ

DIVADLÁ

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Túžby z ulice (div. Nota bene) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Hviezdny smeč – Tatra, 15.30

Slzy slnka – Istropolis, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džunglí 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Leto stratených bozkov – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 18.00

Daredevil – Nádej, 20.00

Johnny English – Nádej, 17.30; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Na pokraji smrti – Igric/Dúbravka, 19.00

Dážď – FK Ružinov, 18.00

Svet podľa Prota – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Týždeň európ. filmu: Výlet – Lúky, 17.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Artkino Lúky, 16.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.10

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako… – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

Čierna mačka, biely kocúr – Istropolis, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Nedeľné stretnutie pri šálke kávy a čaju – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

10.30 Koncert k život. jubileu skladateľa P. Bagina – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

15.00 Deň matiek, popoludnie – Grassalkovichova záhrada

15.00 Mamička moja, spoloč. podujatie – DK Kramáre, Stromová 18

16.00 Shoping Park, klub Danubia + súbor Haló, Haló – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 S hudbou, spevom a tancom po Slovensku – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Obraz pre draka, detská div. scéna – Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Mamičkám z lásky, progr. ku Dňu matiek – SD Trnávka, Bulharská 60

15.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

15.00 Smiechulienka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 O pyšnej Dore – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.30 Ako išiel somárik na vandrovku – Istra centrum, Istrijská 6, D. N. Ves

DISKOTÉKY

DJ Kinet – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti

živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Sympatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Victor Vasarely – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka ul., do 3. auguta

Milan Grygar – Galéria KOMART, Zámočnícka 8, do 25. júna

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  5. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  6. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  7. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 267
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 268
  3. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 6 152
  4. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 5 035
  5. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 810
  6. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 720
  7. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 3 639
  8. Nechcete prísť o vozidlo do pár sekúnd? Vyhnite sa tejto chybe. 3 330
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 8 767
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 103
  3. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 6 806
  4. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 742
  5. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 6 157
  6. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 821
  7. Ján Valchár: Peter Veľký, Vladimír Malinký a Alexander Zbytočný. 2 300
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 2 222
  1. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  3. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  4. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
  8. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
SkryťZatvoriť reklamu