SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

STREDA 7. MÁJ

10.00 Robinson – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

ŠTVRTOK 8. MÁJ

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

PIATOK 9. MÁJ

19.00 Rigoletto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Túžby z ulice (Div. Nota bene) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

10.30 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

SOBOTA 10. MÁJ

11.00 Tajomnmý kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slečna Júlia – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 11. MÁJ

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Túžby z ulice (div. Nota bene) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 12. MÁJ

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dvaja – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.00 Deus ex machina – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

UTOROK 13. MÁJ

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

11.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

STREDA 14. MÁJ

19.00 Bajadéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevkého rad 7

KINÁ

STREDA 7. MÁJ

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

Skryť Vypnúť reklamu

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Moja tučná grécka svadba – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Lantana – Galéria, 19.00

Erazmus alebo priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00

Kruh – DK Ružinov, 18.00; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Zem nikoho – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Vojna a mier: Motýlí jazyk + Alsasua – Múzeum, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Brazil – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Ja milujem, ty miluješ – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 11.00, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Mandolína kapitána Corelliho – FK ic.sk, 17.45

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Nočné hovory s matkou – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Animálna príťažlivosť – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK ic.sk, 21.00

X-men 2 – Polus, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 15.15, 17.25

ŠTVRTOK 8. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis/Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L.A. – FK IC.SK, 20.00

Animálna príťažlivosť – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Vojna a mier – Diktátor – Múzeum, 20.00

Rýchly bežec – FK/Galéria, 19.00

Baby to chcú tiež – Nádej, 17.30, 20.00

Čert vie prečo – Istota, 15.00

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Sladký ničema – Kino Café, 16.00, 18.00

England – FK/Igric/Dúbravka, 19.00

Smrť v Benátkach – FK/Za zrkadlom, 19.35

Týždeň európ. filmu: Vojna svetov – Budúce storočie – Lúky, 20.00

25. hodina – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

PIATOK 9. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L.A. – FK IC.SK, 20.00

Animálna príťažlivosť – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 20.00

Teroristka – FK/Galéria, 19.00

Baby to chcú tiež – Nádej, 17.30, 20.00

Sny Akiru Kurosawu – FK/Nostalgia, 18.30

Ohňostroj – FK/Nostalgia, 20.45

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Sladký ničoma – Kino Café, 16.00, 18.00

25. hodina – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Auaprk, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

SOBOTA 10. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.45, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Monty Python a svätý grál – Tatra/FK, 22.45

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džungle 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 15.00; Nivy, 16.00, 19.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Posledné tango v Paríži – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 18.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 20.00

Daredevil – Nádej, 17.30

Johnny English – Nádej, 20.00; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

NEDEĽA 11. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Matrix – Tatra, 17.30, 20.00

Hviezdny smeč – Tatra, 15.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.50, 15.20, 17.50, 20.20, Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Kniha džungle 2 – Kinečko/FK IC.SK, 16.00; Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pobrežné správy – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Smradi – FK IC.SK, 18.30

Nočné hovory s matkou – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Leto stratených bozkov – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 12.15, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Projekt 100: Muž bez minulosti – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Mliečna dráha – Múzeum, 18.00

Daredevil – Nádej, 20.00

Johnny English – Nádej, 17.30; Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Na pokraji smrti – Zora, 17.00, 19.30

Farma – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.00, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 12.45, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Na pokraji smrti – Igric/Dúbravka, 19.00

Dážď – FK Ružinov, 18.00

Svet podľa Prota – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Týždeň európ. filmu: Výlet – Lúky, 17.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Artkino Lúky, 16.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.10

25. hodina – Polus, 11.30, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 13.20, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.55, 13.10, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy párty – Palace/Aupark, 13.45, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

PONDELOK 12. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Biela vdova – Tatra, 16.30, 18.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Ja milujem, ty miluješ – FK IC.SK, 17.00

Pianistka – FK IC.SK, 17.45

Čistá duša – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Monty Python: Život Briana – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L.A. – FK IC.SK, 20.00

Leto stratených bozkov – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Anjeli univerza – Múzeum, 20.00

Nebo nad Berlínom – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Smradi – Istota, 17.30, 20.00

K-19 – Kino Café, 16.00, 18.00

Nevesta cez internet – Demar klub, 21.00

Kruté radosti – Artkino Za zrkadlom, 19.35

25. hodina – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy Party – Palace/Aupark, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

UTOROK 13. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 18.00, 20.00

Biela vdova – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Tichá radosť – FK IC.SK, 17.00

Pianistka – FK IC.SK, 17.45

Čistá duša – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Monty Python: Život Briana – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Smradi – Istota, 17.30, 20.00

Tí druzí – Kino Café, 16.00, 18.00

Pán si neželá nič – Kino SNG, 18.00

Čert vie prečo – Artkino Lúky, 14.00

25. hodina – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy párty – Palace/Aupark, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 19.35

STREDA 14. MÁJ

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.00

Cesta človeka – Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 17.00

Biela vdova – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 19.45, 22.20

Kruh – Istropolis, 17.30, 20.00

Nebo – Istropolis Artkino, 18.15, 20.15; ArtPalace/Aupark, 22.40

Čistá duša – FK IC.SK, 11.00

Tichá radosť – FK IC.SK, 17.00

Pianistka – FK IC.SK, 17.45

Čistá duša – FK IC.SK, 18.00

Ďalších 10 minút – FK IC.SK, 18.15

Monty Python: Život Briana – FK IC.SK, 19.00

Strach a hnus v L. A. – FK IC.SK, 20.00

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.15

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.30

Mexická jazda – FK IC.SK, 21.00

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20

Ako prísť o muža za 10 dní – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 17.20, 19.50, 22.20; Palace/Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Naqoyqatsi – Múzeum, 20.00

Zem nikoho – FK/Galéria, 19.00

Stalker – FK/Nostalgia, 18.30

Baby to chcú tiež – Istota, 17.30

Matrix – Istota, 20.00

Tí druhí – Kino Café, 16.00, 18.00

8 žien – DK Ružinov, 18.00

Muž, ktorý nebol – Artkino Za zrkadlom, 19.35

Smradi – Artkino Lúky, 20.00

25. hodina – Polus, 14.20, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 18.45, 21.30

Kolíska do hrobu – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 18.20, 20.30, 22.40

X-men 2 – Polus, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.50, 17.05, 18.30, 19.40, 21.10, 22.10

Farma – Polus, 14.35, 17.05, 19.40, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.30

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Kniha džungle 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Vtedy v Midlands – Palace/Aupark, 15.15, 17.30

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Gangy v New Yorku – Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Sexy párty – Palace/Aupark, 15.45, 17.45

Nezvratný osud 2, Animatrix – Palace/Aupark, 19.45

Oko – Palace/Aupark, 22.05

Lepšie je byť bohatý a zdravý ako chodný a chorý – ArtPalace/Aupark, 21.35

Ďalších 10 minút – ArtPalace/Aupark, 22.40

KONCERTY A PODUJATIA

STREDA 7. MÁJ

7.30 – 12.32 Prechod Merkúra cez disk Slnka, astronomické pozorovanie pre verejnosť – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

8.00 – 17.00 Deň zdravia, osobné konzultácie prostredníctvom diagnózy očných dúhoviek – SD Prievoz, Kaštieľska 30

9.00 A priniesli nám písmo, tvorivé stretnutie a sprostredkovanie prínosu slovanských vierozvestcov Cyrila a Metoda – SD Nivy, Súťažná 18

16.30 Klub nového slova, beseda o dianí vo svete – V-klub, Nám. SNP 12

17.00 Klub Venuša – Liga proti rakovine, beseda – DK Kramáre, Stromová 18

17.00 Májová hudobná jar, koncert žiakov ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Psychologická poradňa – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert SF: Spevácky zbor mesta Bratislavy, diriguje Peter Feranec – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Jazz vo V-klube – V-klub, Nám. SNP 12

ŠTVRTOK 8. MÁJ

8.00 Deň zdravia, konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Liečivá príroda – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4

20.30 Blue Danube Tours, vystúpenie taneč. súboru Gymnik – Pressburg, Pribinova 25

PIATOK 9. MÁJ

18.00 Improliga 2003, súťaž v div. improvizácii – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Latino party, šou súboru Tropical – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Prvý ples kariet – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

SOBOTA 10. MÁJ

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Stepárska šou, ukážky stepu – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.30 Miss Aerobic Rajo 2003 – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3 NEDEĽA 11. MÁJ

8.00 Nedeľné stretnutie pri šálke kávy a čaju – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

10.30 Koncert k život. jubileu skladateľa P. Bagina – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

15.00 Deň matiek, popoludnie – Grassalkovichova záhrada

15.00 Mamička moja, spoloč. podujatie – DK Kramáre, Stromová 18

16.00 Shoping Park, klub Danubia + súbor Haló, Haló – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 S hudbou, spevom a tancom po Slovensku – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenades, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 12. MÁJ

17.00 Paličkovaná čipka – M klub, Rovniankova 3

18.00 Prínosy a riziká vstupu Slovenska do EÚ – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.30 Koncert hebrejských a iných národných piesní – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie, balet – Pressburg, Pribinova 25

19.00 Petr Muk, koncert na Slovensku – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

19.00 Dnes večer Lola Blau, muzikál – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 13. MÁJ

14.00 Máj, máj, máj, stužky zapletaj – M klub, Rovniankova 3

15.00 Najkrajší kvet, stretnutie členov SČK – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Veľká sfinga v Gize, prednáška – Mestské múzeum, Primaciálne nám.

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

17.00 Európanka v treťom tisícročí – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

17.00 Frivolitky – M klub, Rovniankova 3

18.00 Deň matiek, kult. progr. – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Gypsy Roots čili cigánske korenie, balet – Pressburg, Pribinova 25

19.00 Šou šou show – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 14. MÁJ

9.00 Nový začiatok…, beseda študentov – SD Nivy, Súťažná 18

9.30 Poľsko-československá solidarita včera, dnes a zajtra – V-klub, Nám. SNP 12

13.30 Prečo sme týrané, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

15.00 Zväz civilizačných chorôb – CC centrum, Jiráskova 3

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

17.30 Stretnutie s prózou – M Klub, Rovniankova 3

18.30 Krujcjata, pomoc závislým – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Husľový recitál – Klarisky, Farská 4

20.00 Koncert pre Európu – Slov. rozhlas, Mýtna 1

PRE DETI

STREDA 7. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Kde bolo, tam nebolo, hry, súťaže – M klub, Rovniankova 3

14.00 Perla šťastia – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Vodníkove dobrodružstvá – M klub, Rovniankova 3

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC centrum, Jiráskova 3

16.00 Čo dokáže ceruzka, tvorivé popoludnie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

ŠTVRTOK 8. MÁJ

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Čo sa stalo jedného dňa, rozprávka – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 9. MÁJ

9.00 a 11.00 Malý princ

10.00 Perla šťastia – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 11. MÁJ

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Obraz pre draka, detská div. scéna – Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Mamičkám z lásky, progr. ku Dňu matiek – SD Trnávka, Bulharská 60

15.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

15.00 Smiechulienka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 O pyšnej Dore – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.30 Ako išiel somárik na vandrovku – Istra centrum, Istrijská 6, D. N. Ves

PONDELOK 12. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Slniečko svieti, poďte von deti – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

UTOROK 13. MÁJ

8.00 Bratislavské metamorfózy, súťaž v prednese – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 O zvedavom dievčatku – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Sladké srdce, detská diskotéka – Demar klub, Pri Šajbách 12

14.00 Biele tiene, tvorivá dielňa ku Dňu matiek – Bibiana, Panská 41

14.00 Veľká jarná mandala, pre 3. roč. ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Na prechádzke galériou, výtvarné dielne – CC centrum, Jiráskova 3

17.30 Deň rodiny, koncert žiakov ZUŠ v DNV – Istra centrum, Istrijská 6

STREDA 14. MÁJ

8.00 Bratislavské metamorfózy, súťaž v prednese – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 a 11.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

10.00 a 14.00 O pyšnej Dore – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

10.00 Kde bolo, tan nebolo, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Šípová Ruženka, bábkové predst. – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Vodník Čľup – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Na prechádzke galériou, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

15.30 Deti – kvety Zeme, akadémia MŠ – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 3, 2, 1 – Štart, budeme sa spolu hrať – Klub 22, Vavilovova 22

16.30 Predstavujú sa… koncert žiakov ZUŠ – SD Ružinov, Ružinovská 26

DISKOTÉKY

StTREDA 7. MÁJ

DJ Peter F – Demar klub, Pri Šajbách 12

Back to 80s, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

ŠTVRTOK 8. MÁJ

Disco – Casey, Botanická 35

Coctail Disco, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto 6

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Flamenco Live: Lagrima – Corrida de Toros, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

DJ Dracula krv – Spojka, Prešernova 4

Bajkonur Clubbing – Terminal, Špitálska 4

Werybra duo – V Café Studio Club, Laurinská ul.

PIATOK 9. MÁJ

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock: Cliché, Vetroplach – Music Club, Vígľašská 1

Definition by Deem & Felix – Demar Klub, Pri šajbách 12

DJ Horníček – Casey, Botanická 35

DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Feel The Metro Energy – Metro Music Club, Suché mýto 6

SOBOTA 10. MÁJ

Old Disco – Tatra Club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJs Paolo + Stanley – Music Club, Vígľašská 1

Rock & Dance, DJ Berger – Demar Klub, Pri šajbách 12

DJ – Casey, Botanická 35

DJ Aqua (Martin Bidelnica – Rock FM rádio) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Nu Divas, special Madonna Party – Metro Music Club, Suché mýto 6

NEDEĽA 11. MÁJ

DJ Kinet – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 12. MÁJ

Bluessovanie s J. Turtevom – Hlava XXII, Bazová 9

Petr Muk after concert party – Metro Music Club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

UTOROK 13. MÁJ

Metro Music Café – Metro Music Club, Suché mýto 6

Rock Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Becher párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 14. MÁJ

Hot Dance and Music, show progr. Alkany – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

DJ Potkan – Demar klub, Pri Šajbách 12

Metro – Rybárska párty – Metro Music Club, Suché mýto 6

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Z výtvarnej pokladnice Slovenska 1930 – 1950 – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, do 8. júla

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Simpatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Radka Linhartová & Vladimír Groh: 1320 °C – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. mája

Dan Meluzín: Torty – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 31. júla

Vladimír Groh, Radka Linhartová: Keramika, porcelán – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dalo deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 738
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 494
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 685
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 652
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 234
  6. Aká je chémia vôní 9 099
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 649
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 585
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 136
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 028
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu