SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

tipy na VÍKEND

SOBOTA 3. MÁJ

DIVADLÁ

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Orfeus a Eurydika, Múdra žena – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 3

19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 19.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 17.45, 19.50

SkryťVypnúť reklamu

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Blikajúce svetlá – FK Pod Tatrou, 22.45

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Charlotte Gray – Nivy, 16.00, 19.00

Projekt 100: Ostrov – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Muž bez minulosti – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

SkryťVypnúť reklamu

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

SkryťVypnúť reklamu

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15; Istota, 15.00

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Kristove roky – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Terpsichore, účinkuje baletné štúdio Terpsichore – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, s dych. hudbou Šarfianka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, so skupinou SKAN – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

17.00 Šanca mladým, lotyšský folklór, vystúpenie súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Rema 1000 Slovensko, majáles – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 V. A. Suchovo-Kobylin: Tarelkinova smrť, div. predstavenie – V-klub, Nám. SNP 12

21.00 Fiesta latina, spoločenský večer s výučbou tancov – SD Trnávka, Bulharská 60

PRE DETI

15.30 Pipi dlhá pančucha – DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Pokec párty (stretnutia, rozhovory, zábava DJ Kaikos) – Demar klub, Pri šajbách 12

Disco, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Amundsen ice Party, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJs Oswald, Biji – Spojka, Prešernova 4

Oldies Disco – Tatra klub, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 4. MÁJ

DIVADLÁ

15.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00,

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Sokoliar Tomáš – Tatra, 14.30

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Loď duchov – FK Igric, 19.00

Scooby Doo – DK Ružinov, 15.00

Vojna a mier: 11.09.01 – Múzeum, 20.00

Sex pistols: Bes a Des – FK DK Ružinov, 18.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Ostrov – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15; Istota, 10.00, 15.00

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Sedím na konári a je mi dobre – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 – 17.00 Lacov memoriál, majstrovstvá Bratislavy jednotlivcov v táborníckych disciplínach – lúka na Kačíne

10.30 Koncert: Výber z piesňovej tvorby svetoznámych skladateľov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

PRE DETI

10.30 Bábovka – div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Červená čiapočka opäť zasahuje (div. rozprávka) – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Malá škola nápadov, darček pre mamičku – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Rastieme s Drobčekom, bábkovo-činoherná komédia – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Ernest Zmeták – GMB Pálffyho palác, do 5. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Marek Škripeň: Togo a Momo – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. mája

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Filharmonický klub Reduta, Medená 3, do 2. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Simpatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom na Starom moste, do 31. júna

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Spacák na kozmetiku?
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  3. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  1. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 867
  2. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 10 123
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 309
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 944
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 654
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 100
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 2 595
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 197
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 881
  2. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 4 158
  3. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 855
  4. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 396
  5. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 185
  6. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 100
  7. Iveta Bakitová: Zakynthos - karibský raj v Európe 3 037
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 2 977
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu