SME
Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

tipy na VÍKEND

SOBOTA 3. MÁJ

DIVADLÁ

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Orfeus a Eurydika, Múdra žena – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 3

19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 19.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 17.45, 19.50

Skryť Vypnúť reklamu

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Blikajúce svetlá – FK Pod Tatrou, 22.45

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Charlotte Gray – Nivy, 16.00, 19.00

Projekt 100: Ostrov – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Muž bez minulosti – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Skryť Vypnúť reklamu

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

Skryť Vypnúť reklamu

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15; Istota, 15.00

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Kristove roky – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Terpsichore, účinkuje baletné štúdio Terpsichore – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, s dych. hudbou Šarfianka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, so skupinou SKAN – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

17.00 Šanca mladým, lotyšský folklór, vystúpenie súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Rema 1000 Slovensko, majáles – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 V. A. Suchovo-Kobylin: Tarelkinova smrť, div. predstavenie – V-klub, Nám. SNP 12

21.00 Fiesta latina, spoločenský večer s výučbou tancov – SD Trnávka, Bulharská 60

PRE DETI

15.30 Pipi dlhá pančucha – DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Pokec párty (stretnutia, rozhovory, zábava DJ Kaikos) – Demar klub, Pri šajbách 12

Disco, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Amundsen ice Party, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

DJs Oswald, Biji – Spojka, Prešernova 4

Oldies Disco – Tatra klub, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 4. MÁJ

DIVADLÁ

15.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00,

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Sokoliar Tomáš – Tatra, 14.30

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Loď duchov – FK Igric, 19.00

Scooby Doo – DK Ružinov, 15.00

Vojna a mier: 11.09.01 – Múzeum, 20.00

Sex pistols: Bes a Des – FK DK Ružinov, 18.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Ostrov – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15; Istota, 10.00, 15.00

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Sedím na konári a je mi dobre – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 – 17.00 Lacov memoriál, majstrovstvá Bratislavy jednotlivcov v táborníckych disciplínach – lúka na Kačíne

10.30 Koncert: Výber z piesňovej tvorby svetoznámych skladateľov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

PRE DETI

10.30 Bábovka – div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Červená čiapočka opäť zasahuje (div. rozprávka) – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Malá škola nápadov, darček pre mamičku – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Rastieme s Drobčekom, bábkovo-činoherná komédia – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Ernest Charles & Ray Design 1940 – 1970 – SNG, Esterházyho palác, do 22. júna

Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Ján Krížik: Staršie a novšie AKTuality – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Ernest Zmeták – GMB Pálffyho palác, do 5. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája

Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája

Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do septembra

Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra

Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Marek Škripeň: Togo a Momo – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. mája

6+1 – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 26. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Filharmonický klub Reduta, Medená 3, do 2. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna

Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája

Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do1. júna

Pramene čistej vody – Bibiana, do 1. júna

Con Simpatia, arch. Jana Kavanová – maľovanie na hodváb – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 15. mája

Zuzka Rusková, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, do 13. júna

Milan Grygar – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. júna

Jarmila Veľká, Peter Kľúčik: Rozkošný život – galéria Slofa, Nám. SNP 6, do 23. júna

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom na Starom moste, do 31. júna

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  8. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 9 791
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 929
  3. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 473
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 158
  5. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 8 002
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 640
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 592
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 081
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 060
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 962
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu