SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

STREDA 30. APRÍL

19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Jana z Arku – Aréna, Viedenská cesta 10

PIATOK 2. MÁJ

10.00 Stačí povedať: Nie! – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

SkryťVypnúť reklamu

15.00 Orfeus a Euridika, Múdra žena – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6

SOBOTA 3. MÁJ

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Orfeus a Euridika, Múdra žena – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 3

19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 4. MÁJ

15.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PONDELOK 5. MÁJ

10.00 Búrka (Praha) – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Boh, Túlavé div. Trnava – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Orfeus a Euridika, Múdra žena – Theatrium-Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Trojánky (Praha) – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

UTOROK 6. MÁJ

10.00 Učené ženy (Praha) – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

18.00 Orfeus a Euridika, Múdra žena – Theatrium, Pressburg Centrum, Pribinova 25

19.00 Quo vadis 2003 (Praha) – Divadlo Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

STREDA 30. APRÍL

T-Rex – Orange IMAX, 13.00

Cesta človeka – Orange IMAX, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 19.00

3D mánia – Orange IMAX, 17.00

Monty Python: Život Briana – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Múzeum, 18.30

Projekt 100: Naqoyqatsi – FK Galéria, 18.30

Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 19.30; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Projekt 100: Idioti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Baraka – Istota, 17.30

Dážď – FK Nostalgia, 18.30

Úplné zatmenie – FK Nostalgia, 20.45

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00

Dva týždne na zaľúbenie – DK Ružinov, 18.00

Pornografický vzťah – Artkino Za zrkadlom, 17.30

Búrlivá svadba – Artkino Lúky, 20.00

Oko – FK IC.SK, 11.00

Postav dom, zasaď strom + Vysťahovalec – FK IC.SK, 17.00

Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30

Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35

Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40

Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00

Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00

Tri osmičky – FK IC.SK, 20.30

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00

England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05

Jakubisko: Postav dom, zasaď strom – Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05

8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35, Polus, 19.55, 22.10

Nebo – Aupark/Palace, 18.55, 21.00

Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25

Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15

Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30; Mladosť, 20.00

Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30

Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.25

Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10

Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10

Daredevil – Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark/Palace, 16.10

Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45

ŠTVRTOK 1. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 20.00

Ľudské telo – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Miss špeciálny agent – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Čert vie prečo – Nádej, 17.30, 20.00

Opití láskou – FK Igric, 19.00

Projekt 100: Brazil – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Idioti – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Muž bez minulosti – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Búrlivé výšiny – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

Rozprávka rozprávok – FK ic.sk, 21.00

X-men 2 – Polus, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.15

Kruh – Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 15.15, 17.25

Zbehovia a pútnici – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

PIATOK 2. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Miss špeciálny agent – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Čert vie prečo – Nádej, 17.30, 20.00

Hollywood Ending – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Projekt 100: Brazil – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Muž bez minulosti – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Búrlivé výšiny – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.15

Kruh – Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 15.15, 17.25

Takmer ružový príbeh – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

SOBOTA 3. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 19.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 18.45

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 17.45, 19.50

3D mánia – Orange Imax, 21.00

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Blikajúce svetlá – FK Pod Tatrou, 22.45

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Charlotte Gray – Nivy, 16.00, 19.00

Projekt 100: Ostrov – Múzeum, 20.00

Projekt 100: Muž bez minulosti – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20, 22.50; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Kristove roky – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

NEDEĽA 4. MÁJ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Cesta človeka – Orange Imax, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00,

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.50

Sokoliar Tomáš – Tatra, 14.30

Svadby podľa Mary – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 13.15, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Kruh – Zora, 17.00, 19.30; Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Loď duchov – FK Igric, 19.00

Scooby Doo – DK Ružinov, 15.00

Vojna a mier: 11.09.01 – Múzeum, 20.00

Sex pistols: Bes a Des – FK DK Ružinov, 18.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 12.35, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Ostrov – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Paľculienka – FK ic.sk, 16.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Dážď – FK ic.sk, 18.15

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Piano – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 11.00, 12.10, 13.30, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 12.00, 13.30, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 11.20, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.10, 13.00, 14.50; Palace/Aupark, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 12.55, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.15

Doba ľadová – Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 13.00, 15.15, 17.25

Sedím na konári a je mi dobre – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

Perinbaba – ARTPalace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10

PONDELOK 5. MÁJ

Cesta človeka – Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 18.00

Moja tučná grécka svadba – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Vtáčí svet – Demar klub, 21.00

Wim Wenders (profil) – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Vojna a mier: Zem nikoho – Múzeum, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Ostrov – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Mandolína kpt. Corelliho – FK ic.sk, 17.45

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Moulin Rouge – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.15

Kruh – Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 15.15, 17.25

Nejasná správa o konci sveta – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

UTOROK 6. MÁJ

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00

Cesta človeka – Orange Imax, 15.00, 18.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 21.00

Moja tučná grécka svadba – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Macher, magor a 15 melónov – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 14.25, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 15.35, 17.55, 20.20, 22.40

Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.50, 21.50

Vojna a mier: Koniec augusta v hoteli Ozon – Múzeum, 20.00

Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.05, 22.30

Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.20, 17.50, 20.20; Palace/Aupark, 14.40, 17.15, 19.45, 22.20

Projekt 100: Brazil – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Ružové sny – FK ic.sk, 17.00

Gangy New Yorku – FK ic.sk, 17.30; Polus, 19.55; Palace/Aupark, 18.05, 21.15

Mandolína kpt. Corelliho – FK ic.sk, 17.45

Svet podľa Prota – FK ic.sk, 18.00

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Rýchly bežec – FK ic.sk, 20.00

Moulin Rouge – FK ic.sk, 20.15

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.30

X-men 2 – Polus, 14.40, 16.00, 17.10, 18.30, 19.40, 21.00, 22.10; Palace/Aupark, 14.30, 16.00, 17.00, 18.30, 19.30, 21.00, 22.00

Johnny English – Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20

Animatrix + Nezvratný osud 2 – Polus, 16.40, 18.50, 21.05; Palace/Aupark, 19.40, 22.10

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.30, 18.20

8. míľa – Polus, 15.15, 17.35; Palace/Aupark, 15.05, 17.25

Oko – Palace/Aupark, 20.30, 22.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Sexy párty – Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.15

Kruh – Palace/Aupark, 20.15, 22.35

Doba ľadová – Palace/Aupark, 14.15, 16.15

Daredevil – Palace/Aupark, 15.15, 17.25

Vtáčkovia, siroty a blázni – ARTPalace/Aupark, 19.30, 21.50

KONCERTY A PODUJATIA

STREDA 30. APRÍL

15.00 Beseda pred panelom na tému: Dve tváre Slovenskej republiky (1939 – 1945), hosť PhDr. Ivan Kamenec, CSc. – 2. poschodie Hradu

19.00 Klavírny recitál: E. Granados, I. Albeniz – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Noc bosoriek (Valpurgina noc), majáles – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

ŠTVRTOK 1. MÁJ

9.00 Omša sv. Mikuláša pre sóla, zmiešaný zbor a organ, výročie Mikuláša Schneidera-Trnavského – Kostol sv. Jána z Mathy (trinitárov)

19.00 Karel Zich, recitál – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

PIATOK 2. MÁJ

15.45 Modlitba v duchu karmelitánskej spirituality – kostol uršulínok

19.00 Koncert SF: R. Gagneux, H. Tomasi, H. Berlioz, diriguje Patrick Fournillier – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Nové kapely: Sing, Amalthea, Deep Starsix – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Music Club – Celtic & Rock-Pop: Heaven‘s Shore – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 3. MÁJ

16.00 Terpsichore, účinkuje baletné štúdio Terpsichore – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, s dych. hudbou Šarfianka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, so skupinou SKAN – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

17.00 Šanca mladým, lotyšský folklór, vystúpenie súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Rema 1000 Slovensko, majáles – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 V. A. Suchovo-Kobylin: Tarelkinova smrť, div. predstavenie – V-klub, Nám. SNP 12

21.00 Fiesta latina, spoločenský večer s výučbou tancov – SD Trnávka, Bulharská 60

NEDEĽA 4. MÁJ

9.00 – 17.00 Lacov memoriál, majstrovstvá Bratislavy jednotlivcov v táborníckych disciplínach – lúka na Kačíne

10.30 Koncert: Výber z piesňovej tvorby svetoznámych skladateľov – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

PONDELOK 5. MÁJ

15.00 Zdravá rodina – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Krúžok ručných prác Izabella II – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 Predstavujú sa…, koncert žiakov ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Adriena Bartošová & Band, prezentácia z nového CD Už viem – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Tension & Release, World Jazz, účinkujú S. Finkel, G. Jonáš, R. Filz, M. Jakabčic – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

UTOROK 6. MÁJ

14.00 Sila osobnosti, premiéra videofilmu s protidrogovou tematikou – V-klub, Nám. SNP 12

14.00 Bratislava Európe: Uličkami podhradia, beseda – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Hra s lúčnymi kvetmi, z environmentálneho cyklu Chráňme prírodu – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Čo vplýva na naše zdravie – Klub 22, Vavilovova 22

18.00 Tanečné vystúpenie ZUŠ J. Kresánka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Edita Steinová: Veda kríža – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Nájdi svoju nádej, benefičný koncert pre nadáciu Výskum rakoviny – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Tanečný dom, tancujeme krucenu a čardáš z Vyšných Raslavíc – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Vietnam, Laos, Kambodža – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.15 Koncert SF: C. Franck, F. Mendelssohn-Bartholdy – Moyzesova sieň, Vajanského nábr. 12

20.00 Prezentácia hud. DVD + videoklipy – Demar klub, Pri šajbách 12

20.00 Vystúpenie bulharského súboru – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Protidrogové fórum: Nelátkové závislosti – workoholizmus – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PRE DETI

STREDA 30. APRÍL

10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam neboli, pre matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Filmové premietanie pre deti – Veľká sála SD Nivy, Súťažná 18

16.30 Štart, zábav. progr. pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 3. MÁJ

15.30 Pipi dlhá pančucha – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 4. MÁJ

10.30 Bábovka – div. scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Červená čiapočka opäť zasahuje (div. rozprávka) – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Malá škola nápadov, darček pre mamičku – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Rastieme s Drobčekom, bábkovo-činoherná komédia – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PONDELOK 5. MÁJ

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

13.30 Mám rád svoju mamičku, výtv. dielne – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Staviame my máje, čo nám dajú za ne?, rozprávanie – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

17.00 Tvorivá dielňa, maľujeme spolu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Predstavujú sa, koncert žiakov ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 26

UTOROK 6. MÁJ

10.00 Raftingový maratón, beseda pre mládež – DK Kramáre, Stromová 18

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Zázračná breza, chamtivosť je zlá vlastnosť – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Ani ryba, ani rak, deti, postavíme hrad! – M klub, Rovniankova 3 Pokračovanie na IV. strane

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Spacák na kozmetiku?
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  3. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  4. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  5. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  1. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 12 691
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 717
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 274
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 939
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 601
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 078
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 2 972
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 194
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  5. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 388
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 390
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 879
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 4 754
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 827
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 328
  7. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 179
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 097
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  5. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
SkryťZatvoriť reklamu