19.00 Bajadéra, premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 M. Žbirka a J. Pomocný uvádzajú The Beatles – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Bash hry posledných dní, premiéra – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Mandarínková izba – West, Kolár- ska 3
19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela ul. 6
19.00 Druhá smrť Jany z Arku – Divadlo a.ha., Školská 14
KINÁ
Cesta človeka – Orange IMAX, 13.00, 15.00, 18.45, 21.00
3D mánia – Orange IMAX, 14.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.00
Leví kráľ – Orange IMAX, 17.00
T-Rex – Orange IMAX, 19.50
Hovor s ňou – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Kruté radosti – Múzeum, 18.30
Projekt 100: Brazil – FK Galéria, 18.30
Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 18.00; Aupark/Palace, 16.10
Monty Python: Zmysel života – Zora, 19.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40, 23.10
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Zväčšenina – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Daredevil – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45
Malé katastrofy – FK Nostalgia, 18.30
Tanečnica – FK Nostalgia, 20.45
Ostrovné správy – Kino Café, 16.00, 18.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Vtáčkovia, siroty a blázni – Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35; Polus, 19.55, 22.10
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.25, 23.25
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
KONCERTY A PODUJATIA
14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
16.30 Klarinetový recitál M. Drličku – MKC Zichyho palác
17.00 Čaj o piatej so skupinou MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
17.30 Krčmársky kráľ, dramatizácia M. Oľha – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
18.00 Miniseminár „Modrá planéta“, energie pre zdravie – Výstavníctvo, Prievozská 18
18.00 Koncert metalových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 Veľká výmena skúseností 2003 – Dúbravka, ZŠ Sokolíkova
18.30 Večer F. Nériho: Stretnutie pri Citadele – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
19.00 Koncert Slovenskej filharmónie: B. Bartók, D. Šostakovič, L. van Beethoven – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Blues City Festival – Estrádna hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Zo života hmyzu, muzikál – divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Slovensko na ceste do EÚ, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 26
19.30 Folkový koncert – Divadlo F7, Františkánske nám.
PRE DETI
10.00 a 19.00 Hry lásky a náhody, pre mládež (Konzervatórium BA) – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a
10.00 Nepoviem vám ani slovo, uhádnite, čo to bolo, progr. pre deti – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Vodník čľup, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Drobnosť, ktorá poteší, tvorivá dielňa – M-klub, Rovniankova 3
16.00 Aprílová diskotéka, tanečné popoludnie pre deti – SD Trnávka, Bulharská 60
DISKOTÉKY
Sado Praso – Aligator, Laurinská 7
Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35
The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina
Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6
Hudob. kvíz s diskotékou, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock, dámsky striptíz – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
DJ Aqua y DJ Majco, Live Act: Cocodrillz & DJ Miro De Niro, Vanilla Club, P. S. Tublatanka – Live! club, Aupark, Einsteinova 18
Metro Disco, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto
Aprílová diskotéka, DJ Bacil – SD Trnávka, Bulharská 60
Signall Drum & Bass, DJs Minkz, Asterix, Signall kru – Spojka, Prešernova 4
DJs Peter Meininger, Xy (Viedeň) – Terminal, Špitálska 4
Oldies Disco – Tatra klub, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Trio Fame – V Café Studio Club, Laurin- ská ul.