ŠTVRTOK 24. APRÍL
19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
PIATOK 25. APRÍL
19.00 Bajadéra – 1. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 M. Žbirka a J. Pomocný uvádzajú: The Beatles – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Bash – hry posledných dní (premiéra) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Mandarínková izba – West, Kolárska 3
19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela ul. 6
19.00 Druhá smrť Jany z Arku – Divadlo a.ha., Školská 14
SOBOTA 26. APRÍL
19.00 Bajadéra – 2. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Bash – hry posledných dní (premiéra) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Cirkus Homo sapiens – West, Kolárska 3
19.00 Kronika komika – RND, Škultétyho 5
NEDEĽA 27. APRÍL
15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21
19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Aj múdry schybí, verejná TV nahrávka – West, Kolárska 3
19.00 Krv – Divadlo a.ha., Školská 14
19.00 Rodinné príbehy (Div. odd., o. z. Biljana Srbljanovic) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
PONDELOK 28. APRÍL
11.00 Narodil sa Chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Dnes večer Lola a Blau – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Bash – hry posledných dní (premiéra) – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Jana z Arku – Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela ul. 6
19.00 Mäkkýš – Divadlo a.ha., Školská 14
19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Kronika komika – RND, Škultétyho 5
20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1
UTOROK 29. APRÍL
19.00 Don Carlos – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21
19.00 Krcheň nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Cintorín slonov – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Drahá pani profesorka – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Jana z Arku – Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Verejný azyl – Mestské divadlo, Biela ul. 6
19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
STREDA 30. APRÍL
19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21
19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Jana z Arku – Aréna, Viedenská cesta 10
KINÁ
ŠTVRTOK 24. APRÍL
3D mánia – Orange IMAX, 13.00
Cesta človeka – Orange IMAX, 14.00, 16.00, 19.00, 21.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 20.00
Ľudské telo – Orange IMAX, 17.00
T-Rex – Orange IMAX, 18.00
Hovor s ňou – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Kruté radosti – Múzeum, 18.30
Projekt 100: Diktátor – FK Galéria, 18.30
Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 18.00; Artkino Lúky, 20.00; Aupark/Palace, 16.10
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40
Projekt 100: Zväčšenina – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder – Kino Café, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Igric, DK Dúbravka, 19.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30, Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Tisícročná včela – Aupark/Palace, 15.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Daredevil – Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
PIATOK 25. APRÍL
Cesta človeka – Orange IMAX, 13.00, 15.00, 18.45, 21.00
3D mánia – Orange IMAX, 14.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.00
Leví kráľ – Orange IMAX, 17.00
T-Rex – Orange IMAX, 19.50
Hovor s ňou – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Kruté radosti – Múzeum, 18.30
Projekt 100: Brazil – FK Galéria, 18.30
Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 18.00; Aupark/Palace, 16.10
Monty Python: Zmysel života – Zora, 19.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40, 23.10
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Zväčšenina – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Malé katastrofy – FK Nostalgia, 18.30
Daredevil – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Tanečnica – FK Nostalgia, 20.45
Ostrovné správy – Kino Café, 16.00, 18.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Vtáčkovia, siroty a blázni – Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
SOBOTA 26. APRÍL
Leví kráľ – Orange IMAX, 10.15, 16.00
T-Rex – Orange IMAX, 12.00, 18.45
Cesta človeka – Orange IMAX, 13.00, 15.00, 17.45, 19.50
Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.00
3D mánia – Orange IMAX, 21.00
Pornografický vzťah – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Hovor s ňou – Múzeum, 18.30
Kniha džunglí 2 – Nádej, 16.00; Aupark/Palace, 11.00, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 11.05, 12.45, 14.35, 16.25
Chyť ma, ak to dokážeš – Nádej, 17.30
Na pokraji smrti – Nádej, 20.00
Analyzuj znova – Zora, 17.00, 19.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 11.00, 14.10, 17.25, 20.45
Prekliatie žltozeleného škorpióna – FK „Pod Tatrou“, 22.45
Mačky a psy – Istropolis, 14.30
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 13.10, 15.40, 18.10, 20.40, 23.10
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Amarcord – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Ostrovné správy – Kino Café, 16.00, 18.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 14.30; Aupark/Palace, 12.15, 16.10
Daredevil – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Doba ľadová – Nivy, 16.00, 19.00
Flinstonovci – FK IC.SK, 16.00 h
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 22.05
Jakubisko: Dovidenia v pekle, priatelia – Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 11.20, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Johnny English – Aupark/Palace, 12.00, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 11.20, 12.30, 13.35, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15, 23.20
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Pehavý Max a strašidlá – Aupark/Palace, 12.20
Pán prsteňov – Dve veže – Aupark/Palace, 12.00
Sexy párty – Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 11.30, 13.20, 15.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
Čert vie prečo – Polus, 11.30, 13.45
NEDEĽA 27. APRÍL
Leví kráľ – Orange IMAX, 10.15, 17.00
Cesta človeka – Orange IMAX, 12.00, 14.00, 16.00, 18.45, 21.00
3D mánia – Orange IMAX, 13.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00
T-Rex – Orange IMAX, 19.50
Pornografický vzťah – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Hovor s ňou – Múzeum, 18.30
Kniha džunglí 2 – Nádej, 16.00; Aupark/Palace, 11.00, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 11.05, 12.45, 14.35, 16.25
Chyť ma, ak to dokážeš – Nádej, 20.00
Na pokraji smrti – Nádej, 17.30
Analyzuj znova – Zora, 17.00, 19.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 11.00, 14.10, 17.25, 20.45
Palculienka – Tatra, 14.30
Mačky a psy – Istropolis, 14.30
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 13.10, 15.40, 18.10, 20.40
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Amarcord – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 14.30; DK Ružinov, 15.00; Aupark/Palace, 12.15, 16.10
Daredevil – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Ostrovné správy – Kino Café, 16.00, 18.00
Dnes neumieraj – Igric, DK Dúbravka, 19.00
Cool & Crazy – FK Ružinov, 18.00
Kruh – Artkino Za zrkadlom, 19.40; Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Doba ľadová – Lúky, 16.00, 18.30; Artkino Lúky, 16.00, 18.30; Aupark/Palace, 11.30, 13.20, 15.10
Erasmus a spol. – Lúky, 20.00
Flinstonovci – FK IC.SK, 16.00
Obrazy starého sveta – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 22.05
Jakubisko: Kristove roky – Aupark/Palace, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 11.20, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Johnny English – Aupark/Palace, 12.00, 13.10, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 11.20, 12.30, 13.35, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Pehavý Max a strašidlá – Aupark/Palace, 12.20
Pán prsteňov – Dve veže – Aupark/Palace, 12.00
Sexy párty – Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
Čert vie prečo – Polus, 11.30, 13.45
PONDELOK 28. APRÍL
Cesta človeka – Orange IMAX, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
3D mánia – Orange IMAX, 14.00, 20.00, 21.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.00
T-Rex – Orange IMAX, 18.00
Monty Python: Svätý Grál – Hviezda, 18.00, 20.30
Nebo – Mladosť, 15.30, 17.30; Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Hovor s ňou – Mladosť, 20.00, Múzeum, 18.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 19.30; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Naqoyqatsi – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Baraka – Istota, 17.30
Amarcord – FK Nostalgia, 18.30
Federico Fellini (profil) – FK Nostalgia, 20.45
Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00
Dážď – Artkino Za zrkadlom, 19.40
Postav dom, zasaď strom + Vysťahovalec – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix – Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Nevera po slovensky – Aupark/Palace, 15.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Daredevil – Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Harry Potter a tajomná komnata – Aupark/Palace, 16.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
UTOROK 29. APRÍL
3D mánia – Orange IMAX, 13.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.00, 19.00
Cesta človeka – Orange IMAX, 15.00, 18.00, 20.00
T-Rex – Orange IMAX, 16.00, 21.00
Osud vo vesmíre – Orange IMAX, 17.00
Monty Python: Zmysel života – Hviezda, 18.00, 20.30
Kosenie jastrabej lúky – Kino SNG, 18.00
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 19.30; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Naqoyqatsi – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Baraka – Istota, 17.30
Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00
Darebáčikovia – FK Lúky, 20.00
Postav dom, zasaď strom + Vysťahovalec – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Maléna – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Sedím na konári a je mi dobre – Aupark/Palace, 15.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35; Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Nebo – Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Daredevil – Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Harry Potter a tajomná komnata – Aupark/Palace, 16.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
STREDA 30. APRÍL
T-Rex – Orange IMAX, 13.00
Cesta človeka – Orange IMAX, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 19.00
3D mánia – Orange IMAX, 17.00
Monty Python: Život Briana – Hviezda, 18.00, 20.30
Intacto – Múzeum, 18.30
Projekt 100: Naqoyqatsi – FK Galéria, 18.30
Gangy New Yorku – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 19.30; FK IC.SK, 19.30; Aupark/Palace, 15.30, 18.40, 21.50; Polus, 14.10, 17.25, 20.45
Slzy slnka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05; Polus, 15.40, 18.10, 20.40
Farma – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Aupark/Palace, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15; Polus, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00
Projekt 100: Idioti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Baraka – Istota, 17.30
Dážď – FK Nostalgia, 18.30
Úplné zatmenie – FK Nostalgia, 20.45
Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00
Dva týždne na zaľúbenie – DK Ružinov, 18.00
Pornografický vzťah – Artkino Za zrkadlom, 17.30
Búrlivá svadba – Artkino Lúky, 20.00
Oko – FK IC.SK, 11.00
Postav dom, zasaď strom + Vysťahovalec – FK IC.SK, 17.00
Hollywood Ending – FK IC.SK, 17.30
Muž bez minulosti – FK IC.SK, 19.00
Animatrix + Nezvratný osud 2 – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 16.45, 19.05, 21.30; Polus, 18.15, 20.25, 22.35
Oko – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.40
Anjeli univerza – FK IC.SK, 20.00
Tri osmičky – FK IC.SK, 20.30
Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 21.00
England – Aupark/Palace, 15.00, 22.05
Jakubisko: Postav dom, zasaď strom – Aupark/Palace, 15.00, 17.00, 19.00, 22.05
8. míľa – Aupark/Palace, 14.20, 16.35, Polus, 16.10, 18.30, 21.00
Nebo – Aupark/Palace, 18.55, 21.00
Kniha džunglí 2 – Aupark/Palace, 14.40, 16.30, 18.20; Polus, 14.35, 16.25
Johnny English – Aupark/Palace, 14.10, 15.20, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Polus, 14.40, 15.45, 16.50, 17.55, 19.00, 20.05, 21.10, 22.15
Kruh – Aupark/Palace, 17.30, 19.50, 22.30
Čert vie prečo – Aupark/Palace, 14.30
Sexy párty – Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10
Loď duchov – Aupark/Palace, 20.10, 22.10
Doba ľadová – Aupark/Palace, 15.10
Daredevil – Aupark/Palace, 17.00, 19.15, 21.35; Polus, 15.35, 17.45, 20.00, 22.05
Harry Potter a tajomná komnata – Aupark/Palace, 16.10
Dva týždne na zaľúbenie – Aupark/Palace, 19.25, 21.45
KONCERTY a INÉ PODUJATIA
ŠTVRTOK 24. APRÍL
17.00 Keltská kultúra, keltské runy a vzťahy – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
17.00 Matica slovenská – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
17.00 Senior Party – DK Ružinov, Ružinovská 26
18.30 Cyklus o slobode Božích detí – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
19.00 Koncert SF: B. Bartók, D. Šostakovič, L. van Beethoven – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Domino vo Véčku – V-klub, Nám. SNP 12
20.00 Deň Zeme – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
PIATOK 25. APRÍL
14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
16.30 Klarinetový recitál M. Drličku – MKC Zichyho palác
17.00 Čaj o piatej so skupinou MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
17.30 Krčmársky kráľ, dramatizácia M. Oľha – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
18.00 Miniseminár „Modrá planéta“, energie pre zdravie – Výstavníctvo, Prievozská 18
18.00 Koncert metalových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 Veľká výmena skúseností 2003 – Dúbravka, ZŠ Sokolíkova
18.30 Večer F. Nériho: Stretnutie pri Citadele – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
19.00 Koncert SF: B. Bartók, D. Šostakovič, L. van Beethoven – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Blues City Festival – Estrádna hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Zo života hmyzu, muzikál – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Slovensko na ceste do EÚ, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 26
19.30 Folkový koncert – Divadlo F7, Františkánske nám.
SOBOTA 26. APRÍL
9.00 Najvyššie tajomstvo, prednáška J. Chvátal, ČR – DK Ružinov, Ružinovská 26
9.00 Kurz rýchleho a efektívneho čítania – SD Trávniky, Nevädzová 4
9.00 Škola homeopatie – SD Trávniky, Nevädzová 4
13.00 Aerobic Maratón – Spoloč. hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
16.00 Tisíc a jedna noc – OS Slovany, Makovického 4
17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratov- ská 2/A
18.00 Veľká výmena skúseností 2003 – Dúbravka, ZŠ Sokolíkova
19.00 Blues City Festival – Estrádna hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Noche De Tango – DK Kramáre, Stromová 18
19.00 Írsky večer s DFS Klnka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
19.00 Slávnostná akadémia, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Čellár jazz band – Woch music club, Františkánske nám. 7
20.00 Podej trychtýř, vole, koncert – Stoka, Pribinova 1
21.00 Večer s B. Baloghom – Art centrum, Zadunajská 10
NEDEĽA 27. APRÍL
9.00 Najvyššie tajomstvo, prednáška J. Chvátal, ČR – DK Ružinov, Ružinovská 26
9.00 Škola homeopatie – SD Trávniky, Nevädzová 4
9.00 Feng Shui, kuchyňa – SD Trávniky, Nevädzová 4
9.00 Kurz numerológie – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.30 Koncert: L. Berio, M. Lindberg, I. Szeghy, K. Taborowska, S. Aaquist, J. Iršai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
14.00 Veľká výmena skúseností 2003 – Dúbravka, ZŠ Sokolíkova
16.00 Koncert: J. S. Bach – F. Busoni, W. A. Mozart, G. Puccini, C. Debussy, S. Rachmaninov – CC centrum, Jiráskova 3
PONDELOK 28. APRÍL
9.00 Hviezdoslavov Kubín, súťaž – M-klub, Rovniankova 3
17.00 Klub záujemcov o psychotroniku – SD Trávniky, Nevädzová 4
17.00 Paličkovaná čipka – M-klub, Rovniankova 3
18.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.
19.00 Close Harmony Friends, A cappella vocal group – DK Ružinov, VS, Ružinovská 26
20.00 Začiatok jari s džezom – Demar klub, Pri šajbách 12
UTOROK 29. APRÍL
14.00 Hra s lúčnymi kvetmi – SD Trávniky, Nevädzová 4
15.00 Nestarnúce melódie – M-klub, Rovniankova 3
19.00 Husľový recitál: J. S. Bach, C. Saint-Saöns, J. Sibelius – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
19.00 Bratislavská káva – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Šlamastiky Luďka Sobotu – DK Ružinov, Ružinovská 26
16.00 Fakty, mýty, legendy – Mestské múzeum Bratislava, Primaciálne nám. 3
STREDA 30. APRÍL
19.00 Klavírny recitál: E. Granados, I. Albeniz – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4
20.00 Noc bosoriek (Valpurgina noc), majáles – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
PRE DETI
ŠTVRTOK 24. APRÍL
10.00 a 19.00 Hry lásky a náhody, pre mládež (Konzervatórium BA) – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a
10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
10.00 Čas pre malé dobrodružstvá – M-klub, Rovniankova 3
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 a 14.00 Ako na Juraja Jurko poklad našiel, podujatie pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Požičovňa rozprávkových tiel – CC centrum, Jiráskova 3
PIATOK 25. APRÍL
10.00 a 19.00 Hry lásky a náhody, pre mládež (Konzervatórium BA) – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a
10.00 Nepoviem vám ani slovo, uhádnete čo to bolo, progr. pre deti – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Vodník čľup – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Drobnosť, ktorá poteší – M-klub, Rovniankova 3
16.00 Aprílová diskotéka – SD Trnávka, Bulharská 60
SOBOTA 26. APRÍL
14.00 Skús to s nami – M-klub, Rovniankova 3
15.30 Španielske rozprávky, divadlo Šušulina – DK Kramáre, Stromová 18
NEDEĽA 27. APRÍL
10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC centrum, Jiráskova 3
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, Španielske rozprávky – DK Ružinov, Ružinovská 26
10.00 Ako sa zajačkovci rozjarili, divadlo Maškrta – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
15.00 Červená čiapočka, rozprávka pre deti – Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
15.00 Ľadová krása, film pre deti – SD Nivy, Súťažná 18
15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22
16.00 Karneval – Bibiana, Panská 41
16.30 Pipi, detské divadielko PIKI – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves
PONDELOK 28. APRÍL
10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22
UTOROK 29. APRÍL
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
13.30 Najmilšia tvár, výtvarná dielňa pre družinu ku Dňu matiek – SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
STREDA 30. APRÍL
10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
10.00 Kde bolo, tam neboli – M-klub, Rovniankova 3
10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Filmové premietanie pre deti – Veľká sála SD Nivy, Súťažná 18
16.30 Štart, zábav. progr. pre deti – Klub 22, Vavilovova 22
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 24. APRÍL
Blues Live – Aligator, Laurinská 7
Disko & striptíz – Casey, Botanická 35
DJ Mathew & DJ Joly – Club 39, Mlynská dolina
Diskotéka Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
P. Oberlänader Band – Hlava XXII, Bazová 9
Hudobný večer – KGB, Obchodná 52
Thursday Tequila, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto
DJs Benko, Milosh y Baltazar – Spojka, Prešernova 4
Malevil, krst albumu – Terminal, Špitálska 4
Antidiskotéka, J. Černý – Stoka, Pribinova 1
Traditional club – V Café Studio Club, Laurinská ul.
PIATOK 25. APRÍL
Sado Praso – Aligator, Laurinská 7
Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35
The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina
Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6
Hudob. kvíz s diskotékou, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock, dámsky striptíz – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
DJ Aqua y DJ Majco, Live Act: Cocodrillz & DJ Miro De Niro, Vanilla Club, P. S. Tublatanka – Live! club, Aupark, Einsteinova 18
Metro Disco, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto
Aprílová diskotéka, DJ Bacil – SD Trnávka, Bulharská 60
Signall Drum & Bass, DJs Minkz, Asterix, Signall kru – Spojka, Prešernova 4
DJs Peter Meininger, Xy (Viedeň) – Terminal, Špitálska 4
Oldies Disco – Tatra klub, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Trio Fame – V Café Studio Club, Laurinská ul.
SOBOTA 26. APRÍL
Sado Praso – Aligator, Laurinská 7
Alley, rockový koncert – Bastion pub, Tržnica, Trnavské mýto
Oldies Party – 80. a 90. roky, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina
Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6
DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Koncert skupiny Chrobáci – KGB, Obchodná 52
La Banda Havana Club, DJ Aqua – Live! club, Aupar, Einsteinova 18
Cinema Party – Metro Music Club, Suché mýto
DJs Oswald, Biji – Spojka, Prešernova 4
DJs Keyser – Terminal, Špitálska 4
Oldies Disco – Tatra klub, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5
Goldies (rock) – V Café Studio Club, Laurinská ul.
NEDEĽA 27. APRÍL
DJ Gabo – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Na želanie – KGB, Obchodná 52
Hráme vinyl – V Café Studio Club, Laurinská ul.
PONDELOK 28. APRÍL
Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Rock Party – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborborová 1/9
Bluesovanie s Jurajom Turtevom – Hlava XXII, Bazová 9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
Gabriel Piano – V Café Studio Club, Laurinská ul.
UTOROK 29. APRÍL
Rock Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7
Becher párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina
Country so skupinou Túlaví – Demar klub, Pri šajbách 12
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
Projekcia: U2 – The Best of 1980 – 1990 – Metro Music Café, Suché mýto
Večerný hip-hop, DJs Various – Spojka, Prešernova 4
Gabriel Piano – V Café Studio Club, Laurinská ul.
STREDA 30. APRÍL
Back to ‘80, DJ Pizza – Casey, Botanická 35
Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina
Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6
Flamenco Live: Lagrima – Corrida de Toros, Laurinská 7
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rocková klasika – KGB, Obchodná 52
Metro Disco, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto
DJ Dracula krv – Spojka, Prešernova 4
Bajkonur Clubbing – Terminal, Špitálska 4
Werybra duo – V Café Studio Club, Laurinská ul.
VÝSTAVY
Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája
Peter Rónai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 27. apríla
Hanne Darboven: Zmena 80 – GMB, Mirbachov palác, do 27. apríla
Valenčné sféry – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 22. júna
E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája
Ernest Zmeták – GMB Pálffyho palác, do 5. mája
Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna
National Geographic: Stále je čo objavovať – SNM, do 18. mája
Laco Teren a hostia A. Bartošová a M. Czenige – SNM, do 18. mája
Stredoveká kuchyňa v archeologických nálezoch – Archeologické múzeum, Žižkova 12, do konca augusta
Slovensko pred Veľkou Moravou – Archeologické múzeum, do septembra
Erotika v dávnovekom umení Slovenska – Archeologické múzeum, do septembra
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla
Oleg Derkačov: Podobenstvá – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. apríla
Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. apríla
Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla
Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla
Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla
Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla
Marek Škripeň: Togo a Momo – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. mája
Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla
Alena Kušnierová, výstava fotografií – MKC Školská 14, do 30. mája
Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna
Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája
Štefan Bubán: Súborné dielo 1962 – 2002 – výstavná sieň Átrium, Slovenský rozhlas, Mýtna 1
Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Filharmonický klub Reduta, Medená 3, do 2. mája
Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája
Štyri krajiny detstva – Stará radnica, do 22. júna
Viera Kraicová – galéria Nova, Baštová 2, do 30. apríla
Rozhovor: Rudolf a Michal Uher, sochy zo 60-tych rokov a obrazy 2002/3 Galéria SPP, Drevená 4, do 27. apríla
Peter Strassner: Výber z tvorby – Galéria F7, Františkánske nám. 7, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla
Hortensia Fussy: Tvar a postava – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. mája
Tünde Uhrínová: Šperky – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 16. mája
Výstava automobilových modelov Matchbox – SK BNM, Vajnorská 21, po – pia 14.00 – 18.00, so 8.00 – 12.00, do 26. apríla
Mám svetlo (Nerli, nerli) – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do konca apríla
Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla
Najkrajšie knihy Slovenska – Bibiana, do 1. júna