SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 10. APRÍL

19.00 Barbier zo Sevilly – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21, predpremiéra

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Žltá ľalia – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 3

19.00 Voľné manželské vzťahy – Mestské divadlo, Biela 6

PIATOK 11. APRÍL

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21, predpremiéra

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Obchod na korze – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Muž na zjedenie – West, Kolárska 3

19.00 Túžby z ulice – Divadlo Nota bene, Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

SOBOTA 12. APRÍL

19.00 Rigoletto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21, premiéra

19.00 Krcheň nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Tarelkinova smrť – V-klub, Nám. SNP 12

NEDEĽA 13. APRÍL

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 3

19.00 You – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Slečna Júlia – Mestské divadlo, Biela 6

PONDELOK 14. APRÍL

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Interview – Divadlo A.HA, MKC, Školská 14

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.00 Dnes večer Lola Blau – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 15. APRÍL

19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Narodeniny – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

20.00 Okná, brehy, pozostalosti (Voľné zoskupenie) – Stoka, Pribinova 1

STREDA 16. APRÍL

16.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rosmersholm – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Sen o jeseni – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

20.00 Ach, architekti! (Predst. Združenia MED) – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

ŠTVRTOK 10. APRÍL

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Projekt 100: Idioti – Mladosť, 17.30

Swing – Múzeum, 18.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Galéria, 18.30

Zem nikoho – Zora, 19.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30

Matrix 1 – Istota, 20.00

Dážď – Igric, DK Dúbravka, 19.00

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Blíženci – FK Za zrkadlom, 18.00

Hovor s ňou – Artkino Lúky, 20.00

Zbehovia a pútnici + Čekají na Godota – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 16.55, 21.55; Polus, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Amarcord – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 15.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00

Sexy párty – Palace/Aupark, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 18.00

Ľudské telo – Orange Imax, 17.00

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.30, 16.20

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Daredevil – Palace/Aupark, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.55; Polus, 15.25, 17.35

8. míľa – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Intacto – Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 20.40

PIATOK 11. APRÍL

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Nočné hovory s matkou – Mladosť, 17.30

Cool and Crazy – Múzeum, 18.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Galéria, 18.30

Monthy Python: Svätý Grál – Zora, 19.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30

Matrix 1 – Istota, 20.00

Matka kráľov – FK Nostalgia, 18.30

Náhoda – FK Nostalgia, 20.45

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka II. – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 16.55, 21.55; Polus, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Sexy párty – Palace/Aupark, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30, 23.25

Ostrov – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 19.50

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.30, 16.20

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Daredevil – Palace/Aupark, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10, 23.20

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.55; Polus, 15.25, 17.35

8. míľa – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 20.40

SOBOTA 12. APRÍL

Gangy v New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 11.00, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Nočné hovory s matkou – Mladosť, 17.30

Hovor s ňou – Zora, 19.30

Smradi – Zora, 17.00; Nivy, 16.00, 19.00

Kniha džunglí 2 – Istota, 15.00

Sex Pistols – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Tri farby: Červená – FK Pod Tatrou, 22.45

Kinečko: Shrek – FK IC.SK, 16.00

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka II. – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 11.55, 16.55, 21.55; Polus, 12.00, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 13.15, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Ostrov – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 21.00

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 17.45, 21.00

Sexy párty – Palace/Aupark, 11.55; 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 11.25, 13.25, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30, 23.25

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 11.10, 12.50, 14.30, 16.20

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Daredevil – Palace/Aupark, 11.30, 13.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10, 23.20

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 12.40, 14.55; Polus, 11.15, 13.20, 15.25, 17.35

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 11.40, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 12.10, 20.40

NEDEĽA 13. APRÍL

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 11.00, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Nočné hovory s matkou – Mladosť, 17.30

Hovor s ňou – Zora, 17.00

Smradi – Zora, 19.30; Artkino Za Zrkadlom, 19.45

Mačky a psy – Tatra, 14.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Kniha džunglí 2 – Istota, 10.00, 15.00; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 11.10, 12.50, 14.30, 16.20

Děvčátko – Igric, DK Dúbravka, 19.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Pred svadbou nie – Lúky, 20.00

Kinečko: Shrek – FK IC.SK, 16.00

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka II. – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 11.55, 16.55, 21.55; Polus, 12.00, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 13.15, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Ostrov – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.50

Sexy párty – Palace/Aupark, 11.55, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 11.25, 13.25, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Daredevil – Palace/Aupark, 11.30, 13.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 12.40, 14.55; Polus, 11.15, 13.20, 15.25, 17.35

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 11.40, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 12.10, 20.40

PONDELOK 14. APRÍL

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Brazil – Mladosť, 17.30

Búrlivá svadba – Múzeum, 18.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Federico Fellini – FK Nostalgia, 18.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Rýchly bežec – Artkino Za zrkadlom, 19.00

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka II. – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 16.55, 21.55; Polus, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Ostrov – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 21.00

Sexy párty – Palace/Aupark, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25; Polus, 14.30, 16.20

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Daredevil – Palace/Aupark, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.55; Polus, 15.25, 17.35

Pán prsteňov – dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 20.40

UTOROK 15. APRÍL

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Brazil – Mladosť, 17.30

Muž, ktorý nebol – Múzeum, 18.30

Nevesta hôľ – Kino SNG, 18.00

Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

8. míľa – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder – Kino Café, 16.00, 18.00 h

Prekliatie žltozeleného škorpióna – FK Lúky, 19.00

Vtáčkovia, siroty a blázni + O. Nepela – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 16.55, 21.55; Polus, 14.05, 16.15, 18.25

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 18.30

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 21.00

Sexy párty – Palace/Aupark, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.30, 16.20

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Deredevil – Palace/Aupark, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Kruh – Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.55; Polus, 15.25, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 20.40

STREDA 16. APRÍL

Gangy New Yorku – Hviezda, 17.00, 20.00; Istropolis, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.20, 18.30, 21.40; Polus, 14.10, 17.25, 20.45

Pornografický vzťah – Mladosť, 15.30, 20.00

Brazil – Mladosť, 17.30

Projekt 100: Idioti – FK Galéria, 18.30

Nezvratný osud 2 – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 21.30, 22.20; Polus, 18.10, 20.20, 22.30

8 žien – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Kruh – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 19.45, 22.05

Naqoyqatsi – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Ostrovné správy – Kino Café, 16.00, 18.00

Mulholland Drive – Artkino Lúky, 20.00

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 11.00, 18.30

Vtáčkovia, siroty a blázni + O. Nepela – FK IC.SK, 17.00

Blanche – kráľovná zbojníkov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 16.55, 21.55; Polus, 14.05, 16.15

Intacto – FK IC.SK, 18.15; Palace/Aupark, 19.20, 21.40; Polus, 19.30, 21.40

Monty Python: Zmysel života – FK IC.SK, 19.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.15

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 20.30

To je moje telo – FK IC.SK, 21.00

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 14.10, 20.25

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.30, 16.20

Sexy párty – Palace/Aupark, 16.15, 18.20, 22.35; Polus, 15.30, 17.30, 19.25, 21.30

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 19.35, 21.45; Polus, 20.35, 22.45

Deredevil – Palace/Aupark, 16.00, 17.05, 18.15, 19.15, 20.30, 22.45; Polus, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 14.20, 18.35

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.55; Polus, 15.25, 17.35

8. míľa – Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 14.15, 19.10; Polus, 14.15, 16.55

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 16.30, 22.50

Buena Vista Social Club – Palace/Aupark, 20.40

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 10. APRÍL

10.00 Nové myšlienkové prúdy – SD Trávniky, Nevädzová 4

11.00 Prezentácia zdobenia kraslíc – ÚĽUV, Dvor remesiel, Obchodná 64

14.00 Klub Tretieho veku – M Klub, Rovniankova 3

17.00 Senior Party, tanečné podujatie – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.30 Liečivá príroda – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Koncert Slovenského filharmonického zboru – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Oldřich Janota, koncert – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Rockový koncert – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Antoine De Saint-Exupéry, prednáška a divadelné predstavenie – Nová Akropolis, Hurbanovo nám. 5

19.00 Dedinka v údolí, operetný večer – DK Kramáre, Stromova 18

19.00 Epi klub – M Klub, Rovniankova 3

20.00 Zóna A, koncert – Stoka, Pribinova 1

20.00 Dan Brantingan Quartet, koncert – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 11. APRÍL

11.00 Prezentácia zdobenia kraslíc – ÚĽUV, Dvor remesiel, Obchodná 64

15.00 Pingpong – Klub 22, Vavilovova 22

19.00 Koncert Slovenského filharmonického zboru – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Stredoslovenské tance – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Hot jazz Ambassadors, viedenskí muzikanti – Woch music club, Františkánske nám. 7

19.30 Music Club, slovenský rap – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Vyhlásenie výsledkov súťaže Poviedka 2003 – Stoka, Pribinova 1

SOBOTA 12. APRÍL

9.00 Dni zdravia, festival ezoterických stretnutí – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00 – 24.00 Festival: Oživené tance – Istropolis, Trnavské mýto 1

10.00 Biely kameň, bojovka na motívy dobrodruž. príbehov – Občianske združenie Dúha, Biely kameň, Svätý Jur

16.00 a 21.00 Čaj o štvrtej, tanečné popoludnie so skupinou Zamat – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Večer pre nás dvoch, so skupinou Senzus – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, tanečná zábava – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Ragač jazz trio – Woch music club, Františkánske nám. 7

20.00 Princovia, koncert – Stoka, Pribinova 1

20.00 Kostramosta, hudobná produkcia v štýle Hip-Hop – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

22.00 Ako sa robí tanec po premiére – Art centrum, Zadunajská 10

NEDEĽA 13. APRÍL

9.00 Dni zdravia, festival ezoterických stretnutí – DK Ružinov, Ružinovská 28

9.00 Dúhová liga športov, športový turnaj – Lekárska fak. UK, Mlynská dolina

10.30 Eva Páleníková, študenti VŠMU, koncert – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Pašie, predveľkonočné hry – Istra centrum, Istrijská 6

19.00 Veľkonočný bakalársky koncert, študenti VŠMU – Klarisky, Farská 4

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert taneč. a džezovej hudby – SD Trnávka, Bulharská 60

PONDELOK 14. APRÍL

17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie – M Klub, Rovniankova 3

UTOROK 15. APRÍL

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.30 Klub nového Slova, Slovensko a európ. integrácia – V-klub, Nám. SNP 12

17.00 Klub Venuša – DK Kramáre, Stromová 18

17.00 Frivolitky, čipka – M Klub, Rovniankova 3

17.30 Hviezdy do vrecka, astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Koncert Musica Aeterna – Malá sála SF, Palackého 2

19.00 Tradičná kultúra a súčasnosť, o živote amerických Indiánov – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Night Of The Dance, írska tanečná šou – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Tanečný dom – tance zo Zuberca a Terchovej – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 16. APRÍL

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Koncert Symfonického orchestra Konzervatória v Bratislave – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Wabi Daněk, folkový koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Tomáš Döme, šou – Woch music club, Františkánske nám. 7

PRE DETI

ŠTVRTOK 10. APRÍL

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, pre deti MŠ – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Ako Jurko šťastie hľadal – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Namaľuj si svoju kraslicu, výtvarná dielňa pre družinu ZŠ Vrútocká, exteriér – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Krasličky I, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Čáry máry fuč punč priania – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Zmeny a zámeny – Bibiana, Panská 14

14.00 Jarné šantenie, súťažno-zábav. popoludnie – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Netradičné veľkonočné vajíčka, tvorivá dielňa – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 11. APRÍL

10.00 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

10.00 Čiara – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Než príde šibačka, zdobíme veľkonočné vajíčka pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Kým prídu kúpači, ľudové zvyky – M Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 12. APRÍL

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

15.30 Veľkonočné všeličo, veselé popoludnie pre deti – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 13. APRÍL

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarno-tvorivé dielne pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Kamarát nad zlato (divadlo Happy) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Hry jari, detské divadelné predst. – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

16.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 14. APRÍL

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Krasličky II., výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

UTOROK 15. APRÍL

9.00 Rozprávočka pre najmenších, divadelné predst. pre MŠ na Trnávke – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

14.00 Kozliatka a vlk, podujatie pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Veľkonočné kraslice, tvorivé výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 16. APRÍL

10.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, pre matky s deťmi predškol. veku – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Robinson – Divadlo/Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Hospodárske zvieratá, beseda pre deti ŠKD Mierová – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 O najkrajšiu kraslicu, súťaž – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Veľká noc na dedine, ľudové zvyky – M Klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 10. APRÍL

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

The Best of Rock, Pop and Ska presented by DJ Matthew y DJ Joly – Club 39, Mlynská dolina

Štvrtková diskotéka, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Nothing But Swing – Hlava XXII., Bazová 9

Náhoda (country) – Mamut Pub, Rajská ul.

PIATOK 11. APRÍL

Oldie‘s Disco – Tatra club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Aligator rock Night – Aligator, Laurinská 7

Žalman Brothers (blues-rock) – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Citrusová noc, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Amundsen Vodka Party – Club 39, Mlynská dolina

Visací zámek: 20 let – Corona bar, Gbelská 6

Diskotéka, polnočné prekvapenie, brušná tanečnica Shirin, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebaroborová 1/a

L. T. Quartet – Hlava XXII., Bazová 9

Discopríbeh: Michal David, Live, skupina Breakdown, DJ Rastislav Lehotský & DJ Live! – Live! club, Aupark, Einsteinova 18

DJ Zolo – Mamut Pub, Rajská ul.

Music Factory Club, DJ Džulo & DJ Krto – Hotel Junior, Drieňová 14

Koncert skupiny Puding pani Elvisovej – Terminal (Ex-Charlies), Špitálska 4

SOBOTA 12. APRÍL

Doctor Party – Aligator, Laurinská 7

En Avant (hudba 80-tych – 90-tych rokov) – Bastion Pub, Tržnica, Trnavské mýto

Citrusová noc, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Brandy Party – Corona bar, Gbelská 6

Havana Beach Party, havanské tanečnice Tropical, DJ Kaikos – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Luod Speakers (SR), Ginga (Rak.), artrockové skupiny – Hlava XXII., Bazová 9

Funk Your Mind, DJ Big J (USA) y DJ Carlo, Live Act: Dara Rolins, Misha, Robo Papp, Best of Pragues GoGo – Live! club, Aupark, Einsteinova 18

DJ Zolo – Mamut Pub, Rajská ul.

Music Factory Club, DJ Pierre – Hotel Junior, Drieňová 14

House Successful, DJs Lapsus kolektiv, Dee M, Titan – Terminal (Ex-Charlies), Špitálska 4

NEDEĽA 13. APRÍL

Miss Dance a Boys Dance, DJ Gabo – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 14. APRÍL

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Začiatok jari s džezom, Gabo Jonáš a sestry Gregušové – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Bluesovanie s J. Turtevom – Hlava XII., Bazová 9

V. Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.

UTOROK 15. APRÍL

Rock Live: Dorian Gray – Aligator, Laurinská 7

Tequila Party, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Country so skupinou Túlaví – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

STREDA 16. APRÍL

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Peter Rónai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 27. apríla

Hanne Darboven: Zmena 80 – GMB, Mirbachov palác, do 27. apríla

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. apríla

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 13. apríla

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla

Marek Škripeň: Togo a Momo – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. mája

Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla

János Saxon Szász: Polydimenzionálne polia – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 13. apríla

Bláznivý svet Dušana Polakoviča – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 17. apríla

Alena Kušnierová, výstava fotografií – MKC Školská 14, do 30. mája

Euforické smútky, D. Kminiaková a F. Jablonovský – galéria UniBanky, Vajnorská 21, do 12. apríla

Staré textilné techniky, Ateliér voľnej textilnej tvorby VŠVU – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 11. apríla

Anton Čierny – CC Centrum, po – pia 9.00 – 18.00, do 17. apríla

Pavol Kráľ: Klavírny koncert v daždi – Libresso História, Hrad, ut – ne 9.00 – 16.30, do 14. apríla

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Filip Kulisev: Amazing planet – Kaffe Jasmin, OD Ružinov, do 31. mája

Štefan Bubán: Súborné dielo 1962 – 2002 – výstavná sieň Átrium, Slovenský rozhlas, Mýtna 1

Ivan Kováčik: Ja nič, ja muzikant – Filharmonický klub Reduta, Medená 3, do 2. mája

Adriana Ličková: Výber z tvorby – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 25. mája

Svet japonských bábik – Kokeshi – Stará radnica, Primac. nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, vernisáž dnes o 17.00

Viera Kraicová – galéria Nova, Baštová 2, do 30. apríla

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  1. Kamery do auta: Čo dokážu a akú by ste si mali vybrať?
  2. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  3. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  4. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  5. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  7. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  8. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 548
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 817
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 413
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 885
  5. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 4 649
  6. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 614
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 823
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 119
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 20 127
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 12 272
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 976
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 9 108
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 920
  6. Post Bellum SK: Návrat mohol byť ťažší ako útek 3 206
  7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 204
  8. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 147
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu