SME
Sobota, 12. jún, 2021 | Meniny má ZlatkoKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 3. APRÍL

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 So zlomenou nohou (Brno) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Taká strata krvi – ŠD Ívery, MKC Školská 14

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 4. APRÍL

10.00 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.00 a 19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Pobrežie – Div. a.ha., MKC Školská 14

19.00 Z muzikálu do muzikálu – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 5. APRÍL

11.00 Narodil sa chrobáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Luisa Miller – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Krehká nežnosť – West, Kolárska 3

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Krása a půvab perverzit (Praha) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Hráči – Mestské divadlo, Biela 6

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Sen o ruži (muzikál) – DK Ružinov, Ružinovská 28

21.00 Smetisko (pantomíma) – ARTcentrum, Zadunajská 10

NEDEĽA 6. APRÍL

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cyrano – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 3

19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, vtedy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 J. Liptáková: Démon – V-klub, Nám. SNP 12

PONDELOK 7. APRÍL

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Túžby z ulice – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Dvaja – Div. a.ha., MKC Školská 14

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

UTOROK 8. APRÍL

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krcheň Nesmrteľný – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Maya uvádza: Smiechoty – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

20.00 Čo bude zajtra (Voľné zoskupenie) – Stoka, Pribinova 1

STREDA 9. APRÍL

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Buď zdráv starý brachu (Matka) – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Túžby z ulice – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Izbička – Mestské divadlo, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 3. APRÍL

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 16.00, 18.00

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 15.00, 20.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00

Ľudské telo – Orange Imax, 17.00

Ohňostroj – FK Igric, 19.00

Búrlivá svadba – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Amarcord (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Muž bez minulosti (Projekt 100) – FK Galéria, 18.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 16.30; Polus, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Kristove roky + Mlčení – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Baby to chcú tiež – Polus, 15.00; Palace/Aupark, 16.10, 22.30

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

8 žien – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Polus, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30; Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45

Sexy párty – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Sny Akira Kurosawu – FK Za zrkadlom, 18.04

Sex a Lucia – ARTkino Lúky, 20.00

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

PIATOK 4. APRÍL

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 16.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 21.00

Leví kráľ – Orange Imax, 17.00

Búrlivá svadba – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Ostrov (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Amarcord (Projekt 100) – FK Galéria, 18.30

Rok diabla – Zora, 19.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 16.30; Polus, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka I. – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Muž bez minulosti – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

8 žien – Isota, 17.30, 20.00

Daredevil – Polus, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30, 23.20; Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45, 23.00

Sexy párty – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 15.00; Palace/Aupark, 16.10, 22.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

SOBOTA 5. APRÍL

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 16.00

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 19.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 17.45, 21.00

Rýchly bežec – Nivy, 16.00, 19.00

Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00, Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 13.15, 19.20, 21.40

Ostrov (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Pred svadbou nie! – Zora, 17.00

Swing – Zora, 19.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 16.55, 21.55

Tri farby: Modrá – FK Tatra, 22.45

Čert vie prečo – Istropolis, 14.30, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 12.05, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Jazerná kráľovná – FK ic.sk, 16.00

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka I. – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00

8 žien – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Polus, 11.40, 12.30, 13.50, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30, 23.20; Palace/Aupark, 11.30, 12.35, 13.45, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45, 23.00

Sexy párty – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 11.45, 13.45, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.00, 12.40, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 11.05, 13.05, 15.00; Palace/Aupark, 12.05, 16.10, 22.30

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 12.15, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

NEDEĽA 6. APRÍL

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.00, 15.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 16.00, 19.50

Myšiak Stuart Little 2 – DK Ružinov, 15.00

Hovor s ňou – FK DK Ružinov, 18.00

Som agent – FK Igric, 19.00

Kokaín – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; ARTkino Za zrkadlom, 19.34; Palace/Aupark, 13.15, 19.20, 21.40

Ostrov (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Pred svadbou nie! – Zora, 17.00

Swing – Zora, 19.30

Čarovný meč – Tatra, 14.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 14.30, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 12.05, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Kinečko: Jazerná kráľovná – FK ic.sk, 16.00

Krátkometrážna tvorba D. Hanáka I. – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Dvaja pátrači – Istota, 10.00, 15.00

Na pokraji smrti – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Daredevil – Polus, 11.40, 12.30, 13.50, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30; Palace/Aupark, 11.30, 12.35, 13.45, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45

Sexy párty – Polus, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 11.40, 13.45, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 11.00, 12.40, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 11.05, 13.05, 15.00; Palace/Aupark, 12.05, 16.10, 22.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Analyzuj znova – Lúky, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 12.15, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

PONDELOK 7. APRÍL

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 16.00, 19.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 18.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 17.00, 20.00

Swing – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Idioti (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Ples príšer – Múzeum, 18.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 16.30; Polus, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 14.15, 16.25

Zbehovia a pútnici + Čekají na Godota – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Cesta – FK Nostalgia, 18.30

Federico Fellini – FK Nostalgia, 20.45

Naqoyqatsi – Istota, 17.30, 20.00

Daredevil – Polus, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30; Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45

Sexy párty – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 15.00; Palace/Aupark, 16.10, 22.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Rok diabla – ARTkino Za zrkadlom, 19.34

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25

UTOROK 8. APRÍL

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.00, 21.00

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 17.00

Pán si neželal nič – Kino SNG, 18.00

Zem nikoho – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Swing – Mladosť, 20.00

Idioti (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 16.30; Polus, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Zbehovia a pútnici + Čekají na Godota – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 18.30

Diktátor – FK ic.sk, 19.00

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Loď duchov – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Daredevil – Polus, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30; Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45

Sexy párty – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 15.00; Palace/Aupark, 16.10, 22.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Pán prsteňov: Dve veže – FK Lúky, 19.00; Palace/Aupark, 15.50

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

STREDA 9. APRÍL

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 15.00, 18.00, 21.00

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 17.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.00, 20.00

Kruh – Hviezda, 18.00, 20.30

Intacto – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.25, 22.35; Palace/Aupark, 19.20, 21.40

Idioti (Projekt 100) – Mladosť, 17.30

Ostrov (Projekt 100) – FK Galéria, 18.30

Blanche – kráľovná zbojníkov – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.40; Palace/Aupark, 16.55, 21.55

Čert vie prečo – Istropolis, 16.30; Polus, 15.25, 17.35; Palace/Aupark, 14.15, 16.25

8. míľa – Istropolis, 17.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20

Smradi – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Zbehovia a pútnici + Čekají na Godota – FK ic.sk, 17.00

Pornografický vzťah – FK ic.sk, 18.00

Cool&Crazy – FK ic.sk, 18.15

Výlet – FK ic.sk, 11.00, 18.30

Amarcord – FK ic.sk, 19.00

Daredevil – Polus, 14.40, 16.00, 16.50, 18.10, 19.00, 20.20, 21.10, 22.30; Palace/Aupark, 14.45, 16.00, 17.05, 18.15, 19.30, 20.30, 21.50, 22.45

Děvčátko – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 20.15

Zem nikoho – FK ic.sk, 20.30

Mliečna dráha – FK Nostalgia, 18.30

Noční hovory s matkou – FK Nostalgia, 20.45

Loď duchov – Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25

Sexy párty – Polus, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 15.50, 17.55, 20.00, 22.05

Kniha džunglí 2 – Polus, 14.30, 16.20; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45

Na pokraji smrti – Polus, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 18.35, 20.40, 22.50

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 15.10, 17.50; Palace/Aupark, 14.15, 19.10

Baby to chcú tiež – Polus, 15.00; Palace/Aupark, 16.10, 22.30

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 18.15; Palace/Aupark, 14.05, 18.10, 20.20

Kruh – Polus, 19.50, 22.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10

Naqoyqatsi – ARTkino Za zrkadlom, 19.34

Hovor s ňou – ARTkino Lúky, 20.00

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Anjeli univerza – Palace/Aupark, 14.20, 18.45, 20.45

Nebo nad Berlínom – Palace/Aupark, 16.20, 22.45

Pán prsteňov: Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 3. APRÍL

8.00-15.00 Deň zdravia, konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

9.00-18.00 Jarné variácie, výstava aranž. suchých kvetov a ikebán J. Uhera – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Erik Rothenstein band, džezový koncert – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Traditional club, jazz – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 V. Vizár Jazz Quartet – Rosnička, Dolné Krčace

19.00 Skupina Setback, pop, rock – Café De Zwaan, Panská 7

20.30 Peter Lipa&Band – Mamut Pub, Cintorínska ul.

PIATOK 4. APRÍL

9.00-18.00 Jarné variácie, výstava aranž. suchých kvetov a ikebán J. Uhera – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00 Mineralogické dni, výstava minerálov, fosílií a šperkov – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Koncert metalových kapiel, Sighisoara, Mortal infected, Cryptosy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Deň narcisov, benefičný koncert – DK Kramáre, Stromová ul.

19.00 Tri Fame – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Tariška&Krajňák, jazzduo – Woch, music club, Františkánske nám. 7

21.00 Karpatské chrbty (rock), Vrbovskí víťazi (alternatívny pop) – Bastion Pub, Trnavské mýto, Tržnica

SOBOTA 5. APRÍL

9.00-18.00 Jarné variácie, výstava aranž. suchých kvetov a ikebán J. Uhera – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00 Mineralogické dni, výstava minerálov, fosílií a šperkov – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00-18.00 Medzinárodná výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

16.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Goldies – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Evergreen‘s night, M.Stanislavová-spev, I. Bázlik-klavír – Woch, music club, Františkánske nám. 7

20.00 Hvozd, koncert – Stoka, Pribinova 1

21.00 Instant, rock – Bastion Pub, Trnavské mýto, Tržnica

NEDEĽA 6. APRÍL

9.00-18.00 Jarné variácie, výstava aranž. suchých kvetov a ikebán J. Uhera – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00-18.00 Medzinárodná výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

10.30 J. S. Bach, C. Debussy, V. Lacková-klavír – Galéria mesta Bratislavy – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

17.00 Venček Tanečnej školy PKO – PKO, Nábr. arm. gen. Svobodu 3

19.00 Zo srdca – Sľuk, Balkánska 31

19.00 Hráme Vinyl – Cafe studio club, Laurinská ul.

PONDELOK 7. APRÍL

18.00 Ó hlava ubolená – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Gabriel, piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

UTOROK 8. APRÍL

10.00 a 11.00 O čom sa hovorí: Drogy – MKC Gaštanová

14.00 Pascha a Veľká noc, beseda o tradíciách – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Moyzesovo kvarteto – Malá sála SF, Palackého 2

19.00 Moje najmilšie, monodrámy DAB Nitra – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Gabriel, piano – Cafe studio club, Laurinská ul.

STREDA 9. APRÍL

9.00 JASR, veľtrh štud. spoločností – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Varíme zdravo a chutne – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.30 Predstavujú sa, žiaci ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Božstvá v tibetskom budhizme, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Amnesty International, sloboda prejavu a médiá v Rusku – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Generačné koncerty „Tóny na Dunaji“ – Zichyho palác, Ventúrska ul.

19.00 P. Cardarellis comfort zone, jazz – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Tomáš Döme, one man-piano-show – Woch, music club, Františkánske nám. 7

19.00 Skupina Silent duo, pop, rock – Café De Zwan, Panská 7

PRE DETI

ŠTVRTOK 3. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

11.00, 11.45 Zdravie zo záhrady, prednáška pre 5. roč. ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

11.00 Stačí povedať: Nie! – Div./Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Požičovňa rozprávkových tiel, výtv. dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Kvetinové variácie, výtv. dielňa – M-Klub, Rovniankova 3

PIATOK 4. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.00 Malý princ – Div./Škola Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Rozprávkové veľkonočné vajíčka, tvorivá dielňa – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 5. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 1. apríl – Festival radosti, zábavné a tvorivé popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

NEDEĽA 6. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.30 Ako sa po zime zajačkovci rozjarili, Div. Maškrta – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 O zvedavom sloníkovi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Smiechulienka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Popoluška, Alkana – PKO, Nábr. arm. gen. Svobodu 3

PONDELOK 7. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Červená čiapočka, kreativita – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

UTOROK 8. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Veľkonočná mandala, tvorivá dielňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Krasličky I., výtv. dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Rytmus v tele (súťaž), zdobíme kraslice (dielne) – DK Lúky, Vígľašská 1

STREDA 9. APRÍL

Vyčistime svet, výtv. dram. hry – environmentálna výchova pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 a 14.00 Ľadová krása, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

10.30 a 11.00 Robinson – Div./Škola Ludus, Tupolevova 7/a

10.30 a 14.00 Veľká noc ide…, zvyky, detské folkl. súbory – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 3. APRÍL

Sisas food – koncert rockovej formácie – Hlava XXII, Bazová 9

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

The Best of Rock, Pop and Ska, DJ Matthew&DJ Joly – Club 39, Mlynská dolina

Tanečná škola Latino s Rolandom, DJ Tuso – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Blues Live – Aligator, Laurinská 7

PIATOK 4. APRÍL

Zuzana Suchánková&Band, swing – Hlava XXII, Bazová 9

Disko mix music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Saturday night fever, DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Kocky sú hodené, DJ Kaikos – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

SOBOTA 5. APRÍL

Disco, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Red Bull Party, Nočné krídla – Club 39, Mlynská dolina

Noc bláznivých vajec (súťaž), DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Oldies Party: skupina Sweet Life – DK Lúky, Vígľašská 1

Crazy Night – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

NEDEĽA 6. APRÍL

Detská diskotéka s tanečnou skupinou Ata, DJ Gabo – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 7. APRÍL

Bluesovanie s J. Turtevom&jeho priatelia – Hlava XXII, Bazová 9

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Začiatok jari s džezom, Gabo Jonáš a sestry Gregušové – Demar klub, Pri šajbách 12

UTOROK 8. APRÍL

Rock Live: Grexa – Aligator, Laurinská 7

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Country so skupinou Túlaví – Demar klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 9. APRÍL

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Vitra Designe Museum Charles Ray Eames – SNG, Dvorana MK, Nám. SNP 33, do 5. mája

Peter Rónai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 27. apríla

Hanne Darboven: Zmena 80 – GMB, Mirbachov palác, do 27. apríla

Permanentný romantizmus – GMB, Pálffyho palác, do 6. apríla

Ľubomír Ďurček – GMB, Pálffyho palác, do 6. apríla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

E. Vargová, P. Kovačovský, P. Ondrušek – GMB Pálffyho palác, do 18. mája

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. apríla

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 13. apríla

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Mišo Bak: Fotografie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 6. apríla

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla

Marek Škripeň: Togo a Momo – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 2. mája

Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla

János Saxon Szász: Polydimenzionálne polia – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 13. apríla

Bláznivý svet Dušana Polakoviča – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 17. apríla

Taste čiže Chuť – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 4. apríla

Alena Kušnierová, výstava fotografií – MKC Školská 14. do 30. mája

Euforické smútky, D. Kminiaková a F. Jablonovský – galéria UniBanky, Vajnorská 21, do 12. apríla

Staré textilné techniky, Ateliér voľnej textilnej tvorby VŠVU – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 11. apríla

Anton Čierny – CC Centrum, po – pia 9.00 – 18.00, do 17. apríla

Pavol Kráľ: Klavírny koncert v daždi – Libresso História, Hrad, ut – ne 9.00 – 16.30, do 14. apríla

Výstava kresleného humoru – galéria Minislovensko, Mýtny dom 1 na Starom moste, denne 12.00 – 18.00, do 31. júna

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  7. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov
  8. Od zmesi plynov po sofistikovanú kvapalinu
  9. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát
  10. Tipy a triky na spracovanie letného ovocia
  1. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  4. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Prešovský McDonald’s podržal zamestnancov počas pandémie
  8. Hrajte futbal ako Valábik! Lopty rozdáva po celom Slovensku
  9. Medzi zateplením minerálnou vlnou a PUR penou sú veľké rozdiely
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 9 826
  2. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 8 900
  3. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 487
  4. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 180
  5. Osem výnimočných slovenských hotelov pre zaslúžený odpočinok 7 861
  6. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 644
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 7 621
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 7 167
  9. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 7 118
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 953
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu