SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

KAM SA VYBRAŤ ZA KULTÚROU, ZÁBAVOU A SPOLOČNOSŤOU

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 27. MAREC

19.00 Očakávanie, Plášť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka, Nám. SNP 33

19.30 Cirostratus – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Strom, tanečné divadlo – SĽUK, Balkánska 31

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 28. MAREC

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou vo Sv. Peterburgu – Astorka, Nám. SNP 33

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 29. MAREC

19.00 Falstaff – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov – Astorka, Nám. SNP 33

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Život na trikrát – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Posledný z … milencov – West, Nám. SNP 14

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 L‘Eden Cinema/Kino Eden – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Zábava – Mestské divadlo, Biela 6

NEDEĽA 30. MAREC

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cirkus Homo sapiens – West, Nám. SNP 14

19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

20.00 From a Distance (Performance in English) – Stoka, Pribinova 1

PONDELOK 31. MAREC

19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Jako jedna rodina – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha, Školská 14

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 Lara – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Ach, architekt! (Združenie MED) – Stoka, Pribinova 1

UTOROK 1. APRÍL

19.00 Bohémia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

STREDA 2. APRÍL

19.00 Zvonár z Notre Dame – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

ŠTVRTOK 27. MAREC

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 16.45, 20.30

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.30

Leví kráľ – Orange Imax, 15.00, 17.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 20.10

Projekt 100: Zväčšenina – FK Mladosť, 17.30

Kniha džunglí 2 – Istropolis, 16.30; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Na pokraji smrti – Istropolis, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Čert vie prečo – Istropolis, 15.30, 17.15; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 15.45, 17.55, 20.05

Intacto – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Hovor s ňou – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Don‘s Plum Bar – Kino Café, 16.00, 18.00

Storytelling – Igric/DK Dúbravka, 19.00

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 16.15, 19.45; Palace/Aupark, 15.50

Kosenie jastrabej lúky – FK IC.SK, 16.30

Loď duchov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Swing – FK IC.SK, 18.15

Brazil – FK IC.SK, 18.45

Charlotte Gray – FK IC.SK, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Dekameron – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Spiklenci slasti – FK Za zrkadlom, 18.00

8 žien – Artkino Lúky, 20.00

Pornografický vzťah – FK Galéria, 18.30

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 16.20, 20.35

Kruh – Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10; Polus, 14.10

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 14.00, 16.00, 18.05

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Polus, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

PIATOK 28. MAREC

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 19.30, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 16.45, 20.30

3D mánia – Orange Imax, 14.00

Leví kráľ – Orange Imax, 15.00, 17.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 20.10

Projekt 100: Diktátor – FK Mladosť, 17.30

Kniha džunglí 2 – Istropolis, 16.30; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Na pokraji smrti – Istropolis, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Čert vie prečo – Istropolis, 15.30, 17.15; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 15.45, 17.55, 20.05

Intacto – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Hovor s ňou – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

V tieni upíra – FK Nostalgia, 18.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Upír Nosferatu – FK Nostalgia, 20.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 16.15, 19.45; Palace/Aupark, 15.50

Ty, ktorý si na nebesiach – FK IC.SK, 16.30

Loď duchov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Swing – FK IC.SK, 18.15

Brazil – FK IC.SK, 18.45

Charlote Gray – FK IC.SK, 20.00

Dekameron – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Pornografický vzťah – FK Galéria, 18.30

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 16.20, 20.35

Charlotte Gray – Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Kruh – Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10; Polus, 14.10

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 14.00, 16.00, 18.05

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Polus, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

SOBOTA 29. MAREC

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 15.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.00, 14.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 19.45

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 20.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.50, 16.00, 20.10

Projekt 100: Diktátor – FK Mladosť, 17.30

Bozk draka – Zora, 16.30, 19.00

Kniha džunglí 2 – Istropolis, 14.30, 16.30; Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 11.05, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Na pokraji smrti – Istropolis, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Čert vie prečo – Istropolis, 15.30, 17.15; Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05

Intacto – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Hovor s ňou – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30, FK „Pod Tatrou“, 22.30

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

Scooby Doo – FK IC.SK, 16.00

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 16.15, 19.45; Palace/Aupark, 15.50

Ty, ktorý si na nebesiach – FK IC.SK, 16.30

Loď duchov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Swing – FK IC.SK, 18.15

Brazil – FK IC.SK, 18.45

Charlotte Gray – FK IC.SK, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

8 žien – Nivy, 16.00, 19.00

Dnes neumieraj – Lúky, 17.30, 20.00

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 12.10, 16.20, 20.35

Kruh – Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10; Polus, 11.10, 14.10

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 12.10, 14.00, 16.00, 18.05

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 19.20, 21.30; Polus, 12.20, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 13.50, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

NEDEĽA 30. MAREC

Leví kráľ – Orange Imax, 10.15, 15.00, 17.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.00, 14.00, 18.45

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 19.45

T-Rex – Orange Imax, 16.00, 20.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 11.00, 13.10, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.50, 16.00, 20.10

Projekt 100: Diktátor – FK Mladosť, 17.30

Bozk draka – Zora, 16.30, 19.00

Kniha džunglí 2 – Istropolis, 14.30, 16.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 11.05, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Na pokraji smrti – Istropolis, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Čert vie prečo – Istropolis, 15.30, 17.15; Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05

Intacto – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Hovor s ňou – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

8 žien – Igric/DK Dúbravka, 19.00

Scooby Doo – FK IC.SK, 16.00

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 16.15, 19.45; Palace/Aupark, 15.50

Ty, ktorý si na nebesiach – FK IC.SK, 16.30

Loď duchov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Swing – FK IC.SK, 18.15

Brazil – FK IC.SK, 18.45

Charlote Gray – FK IC.SK, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Buena Vista Social Club – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Opití láskou – Artkino Za zrkadlom, 19.30; Palace/Aupark, 12.10, 16.20, 20.35

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Kruh – Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 12.15, 16.10; Polus, 11.10, 14.10

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 12.10, 14.00, 16.00, 18.05

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 19.20, 21.30; Polus, 12.20, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 13.50, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

PONDELOK 31. MAREC

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 16.45, 20.30

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 19.30

Leví kráľ – Orange Imax, 15.00, 17.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 20.10

Projekt 100: Amarcord – FK Mladosť, 17.30

Múzeum od 23. do 31. marca nepremieta.

Kniha džunglí 2 – Istropolis, 16.30; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Na pokraji smrti – Istropolis, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Čert vie prečo – Istropolis, 15.30, 17.15; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 15.45, 17.55, 20.05

Intacto – Istropolis, 18.00, 20.30; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; FK IC.SK, 21.00

Strach a hnus v Las Vegas – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 16.15, 19.45; Palace/Aupark, 15.50

Ty, ktorý si na nebesiach – FK IC.SK, 16.30

Loď duchov – FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Swing – FK IC.SK, 18.15

Život Briana – FK IC.SK, 18.45

Charlotte Gray – FK IC.SK, 20.00, Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Opus Pána Hollanda – FK IC.SK, 20.15

Analyzuj znova – Artkino Za zrkadlom, 19.30; Palace/Aupark, 19.35, 21.45

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 16.20, 20.35

Kruh – Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10; Polus, 14.10

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 14.00, 16.00, 18.05

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Polus, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

UTOROK 1. APRÍL

T-Rex – Orange Imax, 12.00, 16.45, 20.30

3D mánia – Orange Imax, 13.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.00, 19.30, 21.30

Leví kráľ – Orange Imax, 15.00, 17.45

Slovenský film 1970 – 1985: Ľalie poľné – Kino SNG, 18.00

Rok diabla – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 16.00, 20.10

Projekt 100: Amarcord – Mladosť, 17.30

8 žien – Múzeum, 18.30

Intacto – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 19.35, 21.45

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 15.45, 17.55, 20.05

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 16.20, 20.35

Charlotte Gray – Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Kruh – Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10; Polus, 14.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 14.00, 16.00, 18.05

Pán prsteňov – Dve veže – Palace/Aupark, 15.50

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Polus, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Samotáři – Palace/Aupark, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

STREDA 2. APRÍL

Virtuálny svet -Orange Imax, 12.00, 16.45, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 19.30

3D mánia – Orange Imax, 14.00, 20.30

Leví kráľ – Orange Imax, 15.00, 17.45

Rok diabla – Tatra, 16.30, 18.30, 20.30

Analyzuj znova – DK Ružinov, 18.00; Palace/Aupark, 19.35, 21.45

8. míľa – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Polus, 15.20, 17.40, 20.00, 22.25

Naqoyqatsi – Mladosť, 15.30, 20.00

Projekt 100: Amarcord – Mladosť, 17.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Galéria, 18.30

Intacto – Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Polus, 20.10, 22.30

Kniha džunglí 2 – Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25

Čert vie prečo – Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.50; Polus, 15.45, 17.55, 20.05

K-19 – Palace/Aupark, 21.00; Polus, 19.15, 21.55

Opití láskou – Palace/Aupark, 16.20, 20.35

Charlotte Gray – Palace/Aupark, 14.10, 18.25, 22.40

Kruh – Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50; Polus, 18.10, 20.30, 22.45

Na pokraji smrti – Palace/Aupark, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15; Polus, 17.20, 19.30, 21.40

Harry Potter a tajomná komnata – Palace/Aupark, 16.10; Polus, 14.10

Loď duchov – Palace/Aupark, 19.25, 21.25; Polus, 18.40, 22.50

Baby to chcú tiež – Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20; Polus, 14.00, 16.00, 18.05

Pán prsteňov – Palace/Aupark, 15.50

Dva týždne na zaľúbenie – Palace/Aupark, 19.20, 21.30; Polus, 14.25, 16.30, 20.40

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Naqoyquatsi – Palace/Aupark, 16.00, 20.10

Samotáři – Palace/Aupark, 18.00, 22.10

Posledná lúpež – Polus, 22.15

KONCERTY A INÉ PODUJATIA

ŠTVRTOK 27. MAREC

14.00 Kyselica kyselá, za koho si visela, ľudové zvyky – M-Klub, Rovniankova 3

14.00 Klub tretieho veku – M-klub, Rovniankova 3

17.00 Manželská láska a plodnosť – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

17.30 Svetový deň meteorológie, prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 „Z“ klub cestovateľov – MKC, Zichyho palác, Ventúrska 9

18.00 Koncert skupín Horkýže slíže, Ateliér 11, Vanilla Club, Acomhoek, Krtinec – Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Diskusia – Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21

19.00 Koncert: Berlioz, M. von Weber, R. Strauss, A. Roussel – Koncertná sieň SF, Palackého 21

19.00 Folk z prvej ruky, hudobno-diskusný večer M. Turčana – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Bokomara, folkový koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 Ivo Weiss a spol, koncert – Divadlo F 7, Františkánske nám. 7

20.00 Remedios, Balkan Express, dvojkoncert world music – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 28. MAREC

14.00 Vanderfest 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

15.00 Pingpong – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Jarné a veľkonočné dekorácie – SD Trávniky, Nevädzová 4

16.30 Mandala ako cesta k úspechu – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Večeradlo – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

18.00 Miniseminár „Modrá planéta“, energie pre zdravie – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Háčkovaný rok – jar, hostia Došeková – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.30 Večer sv. Filipa Nériho – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Jazz – Korzo kaviareň, Hviezdoslavovo nám. 11

19.00 Koncert: Berlioz, M. von Weber, R. Strauss, A. Roussel – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Svet muzikálov, ukážky muzikálov – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Nová vlna, priestor pre talenty – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert punkových skupín – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Večer autentického folklóru: Minčol Kyjov, Šarišan, heligonkár Juraj Dirga – DK Petržalka, Rovniakova 3

19.00 Uragán, zábav. progr. – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.30 Za rohom, koncert (Music Club) – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 29. MAREC

9.00 Dom otvorených dverí – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

9.00 Jarné a veľkonočné dekorácie – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Vanderfest 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, DH Trnava – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Koncert Scesta, Časti strojov, Romantik – DK Dúbravská, Saratovská 2/A

19.00 Tradičný country bál na Dunaji – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

21.00 Hot evenings, vystúpenie kapely Funny Felows, úryvky z divadelného predstavenia Malé zemiakové blues – Art centrum, Zadunajská 10

NEDEĽA 30. MAREC

9.00 Jarné a veľkonočné dekorácie – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Vanderfest 2003 – DK Ružinov, Ružinovská 26

16.00 Predĺžená Tanečnej školy PKO – PKO, spol. hala, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Momentum Musicum, cyklus komorných koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3

UTOROK 1. APRÍL

8.00 Zdravie zo záhrady, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nové myšlienkové prúdy, ezoterická literatúra – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Liečivá príroda, rastliny, kamene – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Čína, Tibet, prednášky – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 MIG 21, koncert – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

STREDA 2. APRÍL

8.00 Deň zdravia, osobné konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Liečivá príroda, rastliny, kamene – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 Nové myšlienkové prúdy, ezoterická literatúra – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Rodičovský klub, výchova – SD Trávniky, Nevädzová 4

20.00 Vladimír Merta, koncert – Stoka, Pribinova 1

PRE DETI

ŠTVRTOK 27. MAREC

10.00 Drogy a ich následky, prednáška pre deti – MKC, Gaštanová 19

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

Pokračovanie na IV. strane

Dokončenie z III. strany

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, tvorivé dielne pre deti – M-Klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Ne/mám rád II – Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Rozprávková požičovňa – II. gotika – CC centrum, Jiráskova 3

PIATOK 28. MAREC

11.00 O pyšnej princeznej (generálka), o 19.00 (predpremiéra) – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Vodník čľup, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 29. MAREC

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Skús to s nami – M-Klub, Rovniankova 3

15.30 Ako sa zajačikovia na jar rozjarili, progr. pre deti – DK Kramáre, Stromová 18

17.00 O pyšnej princeznej – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

18.00 Hájenka + Jarabinka, detské folklórne súbory – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

NEDEĽA 30. MAREC

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.30 Čo sa stalo jedného dňa – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Ľadová krása, detský rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

14.30 Maugli – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

15.00 Popoluška, rozprávka pre deti – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU, Františkánske nám. 7

15.30 O pyšnej princeznej – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

16.00 Zmeny a zámeny – Bibiana, Panská 41

16.30 Aladinova čarovná lampa - Istra centrum, Istrijská 6

PONDELOK 31. MAREC

10.00 Maugli – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Robinson – Ludus, Tupolevova 7/a

UTOROK 1. APRÍL

8.00 Bratislavské metamorfózy, súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy a v tvorbe divadiel poézie I. – III. – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

STREDA 2. APRÍL

8.00 Bratislavské metamorfózy, súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy a v tvorbe divadiel poézie I. – III. – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 27. MAREC

Senior Party – DK Ružinov, Ružinovská 28

Blues Live: Bluesweiser – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox Rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock My Soul, DJ Tusom – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Funny Fellows – Hlava XXII, Bazová 9

Remedios, Balkan Jazz Express, world music – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Boboš Procházka & Frozen Dozen, blues – Mamut Pub, Rajská ul.

CS Party špeciál Elán, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

DJs Subsist, Vask & Mbruyant, VJs Sick & Waco – Spojka, Prešermova 4

PIATOK 28. MAREC

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

The Brothers, bluesrocková skupina – Bastion, Tržnica, Trnavské mýto

Ruská noc, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Red Dog párty – Club 39, Mlynská dolina

Fernet Stock Party, DJ Disco – Corona bar, Gbelská 6

Česť práci a zábave!, DJ Kaikos – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Kenvelo Dekahity Livet, DJs Aqua, Milan 105 kg, Live Act: Cocodrillz, Žena z lesoparku, DX Sons – Live! club, Aupark, Einsteinova 18

Wanted, DJ Zolo – Mamut Pub, Rajská ul.

Metro Disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Loop Doozer (drum&bass), DJs Reverb, Signall All, Galagha, Minkz – Spojka, Prešermova 4

Oldie‘s Disco – Tatra club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

SOBOTA 29. MAREC

Disco, DJ s Paolo + Stanley – DK Lúky, Vígľašská 1

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Fest, rocková skupina – Bastion, Tržnica, Trnavské mýto

Ruská noc, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Desperados párty – Club 39, Mlynská dolina

Fernet Stock Party, DJ Disco – Corona bar, Gbelská 6

DJ Tusom – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Grants In Action – Live! club, Aupark, Einsteinova 18

Tequila Night, DJ Horny – Metro music club, Suché mýto 6

Oldie‘s Disco – Tatra club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 30. MAREC

Jukebox Rock – Corona bar, Gbelská 6

Čáry-máry-fuk!, detská diskotéka – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

PONDELOK 31. MAREC

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox Rock – Corona bar, Gbelská 6

Večer pri jazzíku: Gabo Jonáš a sestry Gregušové – Demar Klub, Pri šajbách 12

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Bluesovanie s Jurajom Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria primo piano, Obchodná ul.

UTOROK 1. APRÍL

Tomáš Döme – Music club Woch, Františkánske nám. 7

Rock live – Aligator, Laurinská 7

Rock music, hudobná produkcia – Bastion, Tržnica, Trnavské mýto

Whisky párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies párty, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 2. APRÍL

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Vitra Designe Museum Charles Ray Eames – SNG, Dvorana MK, Nám. SNP 33, do 27. apríla

Peter Rónai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 27. apríla

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00, do 30. marca

Permanentný romantizmus – GMB, Pálffyho palác, do 6. apríla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti

živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 13. apríla

Priateľ tieň – Bibiana, do 20. júla

Mišo Bak: Fotografie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 6. apríla

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla

Patrik Illo, Paľo Macho: For sale – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. marca

Otlačky pražskej architektúry v odevných kreáciách a dizajne – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, do 28. marca

Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla

Vladimír Birgus, retrosp. tvorby českého reportéra a dokumentaristu – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. marca

Záboj Bohuslav Kuľhavý: Obrazy – Nový Pálffyho palác, Zámocká ul., do 28. marca

Andrej Bán: Iné Slovensko 2002 – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. marca

János Saxon Szász: Polydimenzionálne polia – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 13. apríla

Bláznivý svet Dušana Polakoviča – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 17. apríla

Taste čiže Chuť – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 4. apríla

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  5. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  1. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  2. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  3. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  4. Novinka medzi prefabrikátmi
  5. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  6. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  7. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  8. The future of M&A in Europe
  9. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  10. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 045
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 433
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 763
  4. Aká je chémia vôní 10 535
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 476
  6. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 435
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 811
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 776
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 175
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 757
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu