SME
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

tipy na víkend

SOBOTA 15. MAREC

DIVADLÁ

19.00 Aida - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon - DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo, 2. premiéra - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj - Štúdio L&S, Nám. 1. mája 5

19.00 Traja na hojdačke - West, Nám. SNP 14

19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, Vtedy (hostia OZ Spoločnosť pre divadlo a film S. Beckett) - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Cirkus svet - Istropolis/VS, Trnavské mýto 1

KINÁ

Skryť Vypnúť reklamu

Virtuálny svet - Orange IMAX, 10.50, 19.20

3D mánia - Orange IMAX, 11.55, 13.00, 20.25

Leví kráľ - Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex - Orange IMAX, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš - Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi - Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Rozprávka rozprávok - Múzeum, 17.30

Big Lebowski - Múzeum, 19.00

Druhá mladosť - Zora, 16.30

Ľúbi ma, neľúbi ma - Zora, 19.00

Posledná lúpež - Polus, 20.25, 22.35

Loď duchov - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 - Istropolis, 14.30, 16.00, 17.30; Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Skryť Vypnúť reklamu

Luna Papa - FK Pod Tatrou, 22.30

Princezná a bojovník - Kino Café, 16.00, 18.00

Děvčátko - Nivy, 16.00, 19.00

Doba ľadová - FK IC.SK, 16.00

Ľudia z maringotiek - FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža - FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou - FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež - FK IC.SK, 18.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.05, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Muž bez minulosti - FK IC.SK, 18.45

Ples príšer - FK IC.SK, 20.00

Tri farby: Modrá - FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie - FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Rok diabla - FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.15, 20.15

Kruh - Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Skryť Vypnúť reklamu

K-19 - Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov - Dve veže - Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata - Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 12.30, 16.10; Tatra, 13.30

Dvaja pátrači - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Analyzuj znova - Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou - Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť - Palace/Aupark, 12.55, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah - Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti - Istroplis, 20.15

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Dúhová liga športov - Dúha, telocvičňa Lekárskej fakulty UK, Mlynská dolina

10.00 Rodan Cup, súťaž v tanečnom športe - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

13.00 Grand Prix S. Stračinu, tvorivá dielňa - V-klub, Nám. SNP 12

16.30 Livin Blues 2003, XI. ročník MF blues - DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Večer pre nás dvoch - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú s DH Vištučanka - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert talentovaných žiakov slov. umeleckých škôl - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Koncert mladých MP Trio - DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Jazz - Korzo kaviareň, Hviezdoslavovo nám. 11

20.30 Večer Chachalandu, zmes smiechu a zábavy - Artcentrum, Zadunajská 10

PRE DETI

14.00 Skús to s nami - M-klub, Rovniankova 3

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti - SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.30 Aladinova zázračná lampa, bábkové predstavenie - DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Ballantine Oldies Party, DJ Pizza - Casey, Botanická 35

Narodeniny Clubu 39 - Club 39, Mlynská dolina

Club Counds, DJ Pufo - Corona Bar, Gbelská 6

Ballantines Night, DJ Tusom - Demar klub, Na šajbách 12

Aeolus Metaxa Party II. - Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Senzus - Mamut Pub, Rajská ul.

Black Night, DJ Horny - Metro music club, Suché mýto 6

Aeolus Metaxa Party II., DJ AQUA - Live! Club, Aupark, Eisteinova 18

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/9

NEDEĽA 16. MAREC

DIVADLÁ

19.00 Tančiareň - DPOH, Laurinská 21

19.00 Bude ako nebolo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť - West, Nám. SNP 14

19.00 Pobrežie - Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

KINÁ

3D mánia - Orange IMAX, 10.50, 21.30

Virtuálny svet - Orange IMAX, 11.55, 19.20

T-Rex - Orange IMAX, 13.00, 20.20

Leví kráľ - Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš - Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi - Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Rozprávka rozprávok - Múzeum, 17.30

Jackie Brownová - Múzeum, 19.00

Druhá mladosť - Zora, 16.30

Ľúbi ma, neľúbi ma - Zora, 19.00

Posledná lúpež - Polus, 20.25, 22.35

Loď duchov - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 - Istropolis, 14.30, 16.00, 17.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Polus, 11.00, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov - Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla - Istropolis Artkino, 20.00; FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata - Tatra, 13.30; Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 12.30, 16.10

8 žien - Istota, 20.00

Don‘s Plum Bar - Kino Café, 16.00, 18.00

Zem nikoho - FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Swing - FK Ružinov, 18.00; Artkino Za zrkadlom, 19.30

Spy Kids - Lúky, 16.00, 18.00; Artkino Lúky, 16.00, 18.00

Spiderman - Lúky, 20.00

Doba ľadová - FK IC.SK, 16.00

Muž, ktorý luže - FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža - FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou - FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež - FK IC.SK, 18.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.05, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Muž bez minulosti - FK IC.SK, 18.45

Ples príšer - FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá - FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie - FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh - Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 - Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov - Dve veže - Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Dvaja pátrači - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Analyzuj znova - Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou - Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť - Palace/Aupark, 12.55, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah - Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti - Istropolis, 20.15

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Hans Leo Hasser: Missa secunda, Jozef Rošinský: O bone Jesu, Anonymus: O mi Jesu vulnerate, Zoltán Kodályi: Stabat Mater, Alojz Rosa - organ, Daniel Hlásny - dirigent - CC centrum Jiráskova 3, Cirkevná hudba v Kostole sv. Jána

10.30 C. Debussy, M. Ravel, na klavíri hrá M. Šťuka - Hudobné centrum, Michalská 10

13.00 Deň astronómie: Stretnutie s kozmonautom - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

14.00 Deň astronómie: Vesmír plný života - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert - SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Červená čiapočka, divadlo pre deti - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Slovenská ľudová rozprávka, detská divadelná scéna - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

13.00 Deň astronómie: Vesmír očami detí - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti - SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn, kúzelnícky triler pre deti - GUnaGU, Pribinova 1

16.00 Karneval - Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Pokračovenie na IV. strane

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 28 082
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 847
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 8 339
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 668
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 6 836
  6. Po Slovensku na motorke 6 361
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 297
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 4 668
  9. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 4 658
  10. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 4 653
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu