SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 13. MAREC

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy – Malá scéna, Dostojevského rad 7

10.00 Bude ako nebolo, verejná generálka – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Bude ako nebolo, predpremiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Historky z Viedenského lesa – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Túžby z ulice – Divadlo Nota bene, Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Čechov – Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Voľné zoskupenie: Čo bude zajtra – Stoka, Pribinova 1

SkryťVypnúť reklamu

PIATOK 14. MAREC

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám.1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo 1. premiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Krv – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Túžby z ulice – Divadlo Nota bene, Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Cirkus svet, šou – Istropolis/VS, Trnavské mýto 1

SOBOTA 15. MAREC

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Bude ako nebolo, 2. premiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Traja na hojdačke – West, Nám. SNP 14

19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, Vtedy (hostia OZ Spoločnosť pre divadlo a film S. Beckett) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.30 Cirkus svet – Istropolis/VS, Trnavské mýto 1

NEDEĽA 16. MAREC

SND, Malá scéna – Nehrá sa

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Bude ako nebolo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť – West, Nám. SNP 14

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

PONDELOK 17. MAREC

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

19.30 Gotika – GUnaGU, Pribinova 1

UTOROK 18. MAREC

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Armagedon na Grbe – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Táňa – Táňa (VŠMU O. Machinová) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 Gotika – GUnaGU, Pribinova 1

STREDA 19. MAREC

19.00 Krútňava – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Meniny – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 Gotika – GUnaGU, Pribinova 1

KINÁ

ŠTVRTOK 13. MAREC

3D mánia – Orange IMAX, 12.35, 21.30

T-Rex – Orange IMAX, 13.40, 20.25

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange IMAX, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Brak – FK Mladosť, 18.00

Posledná lúpež – Polus, 20.30, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30, Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 16.00, 17.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla – Istropolis Artkino, 20.00; FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 16.15, 20.15

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Búrlivá svadba – FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Nevera – Artkino Za zrkadlom, 19.30

Mexická jazda – Artkino Lúky, 20.00

Ľudia z maringotiek – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Arizona Dream – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata (dabing) – Polus, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti – Istropolis, 20.15

PIATOK 14. MAREC

3D mánia – Orange IMAX, 12.35, 21.30

T-Rex – Orange IMAX, 13.40, 20.25

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange IMAX, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 17.30

Ghost Dog – Múzeum, 19.00

Hollywood, Hollywood – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Polus, 20.30, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 16.00, 17.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Konštanta – FK Nostalgia, 18.30

Yesterday – FK Nostalgia, 20.45

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Ľudia z maringotiek – FK IC.SK, 16.30

Fantóm z Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Arizona Dream – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 16.15, 20.15

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti – Istropolis, 20.15

SOBOTA 15. MAREC

Virtuálny svet – Orange IMAX, 10.50, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 11.55, 13.00, 20.25

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 17.30

Big Lebowski – Múzeum, 19.00

Druhá mladosť – Zora, 16.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Polus, 20.25, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 14.30, 16.00, 17.30; Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Luna Papa – FK Pod Tatrou, 22.30

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Děvčátko – Nivy, 16.00, 19.00

Doba ľadová – FK IC.SK, 16.00

Ľudia z maringotiek – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.05, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Muž bez minulosti – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.15, 20.15

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 12.30, 16.10; Tatra, 13.30

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 12.55, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti – Istroplis, 20.15

NEDEĽA 16. MAREC

3D mánia – Orange IMAX, 10.50, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 11.55, 19.20

T-Rex – Orange IMAX, 13.00, 20.20

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 17.30

Jackie Brownová – Múzeum, 19.00

Druhá mladosť – Zora, 16.30

Ľúbi ma, neľúbi ma – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Polus, 20.25, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 11.55, 13.55, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 14.30, 16.00, 17.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Polus, 11.00, 11.55, 12.50, 13.45, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 11.45, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla – Istropolis Artkino, 20.00; FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 12.15, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Tatra, 13.30; Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 12.30, 16.10

8 žien – Istota, 20.00

Don‘s Plum Bar – Kino Café, 16.00, 18.00

Zem nikoho – FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Swing – FK Ružinov, 18.00; Artkino Za zrkadlom, 19.30

Spy Kids – Lúky, 16.00, 18.00; Artkino Lúky, 16.00, 18.00

Spiderman – Lúky, 20.00

Doba ľadová – FK IC.SK, 16.00

Muž, ktorý luže – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.05, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Muž bez minulosti – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 12.55, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Kruté radosti – Istropolis, 20.15

PONDELOK 17. MAREC

T-Rex – Orange IMAX, 12.35, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 13.40, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange IMAX, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Mladosť, 17.30

Večer dokumentu – Múzeum, 19.00

Posledná lúpež – Polus, 20.30, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 16.00, 17.30, Istota, 17.30; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla – Istropolis Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Tatra, 13.30; Polus, 14.10, 17.20

8 žien – Istota, 20.00; Palace/Aupark, 16.10

Monty Python: Zmysel života – FK Nostalgia, 18.30 a 20.45

Don‘s Plum Bar – Kino Café, 16.00, 18.00

Vyhnaní z raja – Artkino Za zrkadlom, 19.30

Muž, ktorý luže – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Idioti – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Výlet – Istropolis, 20.15

UTOROK 18. MAREC

Slovenský film 1970 – 1985: Animovaný krátkometrážny film – Kino SNG, 18.00

T-Rex – Orange IMAX, 12.35, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 13.40

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45, 19.20, 21.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Mladosť, 17.30

Búrlivá svadba – Múzeum, 17.30, 20.00

Posledná lúpež – Polus, 20.30, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 16.00, 17.30; Istota, 17.30; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla – Istropolis Artkino, 20.00; Palace/Aupark, 16.15, 20.15

Hovor s ňou – Istota, 20.00

Don‘s Plum Bar – Kino Café, 16.00, 18.00

Buena Vista Social Club – FK Lúky, 20.00

Muž, ktorý luže – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Idioti – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: modrá – FK IC.SK, 20.15

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Pán prsteňov – Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 16.10

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Výlet – Istropolis, 20.15

STREDA 19. MAREC

Virtuálny svet – Orange IMAX, 12.35, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 13.40, 21.30

T-Rex – Orange IMAX, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange IMAX, 15.50, 17.35

Chyť ma, ak to dokážeš – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Smradi – Mladosť, 15.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Projekt 100: Muž bez minulosti – FK Mladosť, 17.30

Búrlivá svadba – Múzeum, 17.30, 20.00

Posledná lúpež – Polus, 20.30, 22.35

Loď duchov – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.40; Palace/Aupark, 15.55, 17.55, 19.55, 21.55

Kniha džungle 2 – Istropolis, 16.00, 17.30; Polus, 14.35, 15.35, 16.25, 17.25; Palace/Aupark, 14.05, 15.55, 17.45, 19.35

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.45

Rok diabla – Istropolis Artkino, 20.00; FK IC.SK, 21.00; Palace/Aupark, 16.15, 20.15

Medzinárodný festival frankofónneho filmu – Istota

Idioti – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

Princezná a bojovník – Artkino Za zrkadlom, 19.30

Pán prsteňov – Dve veže – Artkino Lúky, 19.00; Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Hovor s ňou – FK IC.SK, 11.00

Pán si neželal nič – FK IC.SK, 16.30

Fantóm Paríža – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15

Baby to chcú tiež – FK IC.SK, 18.30; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.05, 17.05, 19.05, 21.05

Muž, ktorý padol na zem – FK IC.SK, 18.45

Ples príšer – FK IC.SK, 20.00

Tri farby: červená – FK IC.SK, 20.15

K-19 – Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Dva týždne na zaľúbenie – FK IC.SK, 20.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 18.10, 20.30, 22.45; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Palace/Aupark, 16.10

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Opití láskou – Palace/Aupark, 19.25, 21.35

Národná bezpečnosť – Palace/Aupark, 14.55, 16.55

Pornografický vzťah – Palace/Aupark, 14.15, 18.15, 22.15

Výlet – Istropolis, 20.15

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 13. MAREC

9.00 Pár minút pre seba, relax. cvičenie – MKC, Gaštanová 19

14.00 Klub tretieho veku – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Comeniuspart, stretnutie učiteľov – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Epi klub – M-klub, Rovniankova 3

18.30 Večer pre Pannu Máriu – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Vlado Vizár Jazz Quartet – Rosnička

19.30 Grand Prix S. Stračinu, audiovizuálny večer – V-klub, Nám. SNP 12

PIATOK 14. MAREC

17.00 Krúžok tvorby z drôtu – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

18.00 Srdce na dlani – Staré Mesto, Zichyho palác, Ventúrska 9

19.00 G. Mahler: Symfónia č. 9 – KS SF, Palackého 2

19.30 Grand Prix S. Stračinu, audiovizuálny večer – V-klub, Nám. SNP 12

19.30 Music club – RAP: Nevieme – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Jednofázové kvasenie, koncert – Divadlo F7, Františkánske nám.

20.00 Tornádo Lue, koncert – Stoka, Pribinova 1

SOBOTA 15. MAREC

9.00 Dúhová liga športov – Dúha, telocvičňa Lekárskej fakulty UK, Mlynská dolina

10.00 Rodan Cup, súťaž v tanečnom športe – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

13.00 Grand Prix S. Stračinu, tvorivá dielňa – V-klub, Nám. SNP 12

16.30 Livin Blues 2003, XI. ročník MF blues – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú s DH Vištučanka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert talentovaných žiakov slov. umeleckých škôl – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Koncert mladých MP Trio – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Jazz – Korzo kaviareň, Hviezdoslavovo nám. 11

20.30 Večer Chachalandu, zmes smiechu a zábavy – Artcentrum, Zadunajská 10

NEDEĽA 16. MAREC

9.00 Hans Leo Hasser: Missa secunda, Jozef Rošinský: O bone Jesu, Anonymus: O mi Jesu vulnerate, Zoltán Kodályi: Stabat Mater, Alojz Rosa – organ, Daniel Hlásny – dirigent – CC Centrum Jiráskova 3, Cirkevná hudba v Kostole sv. Jána

10.30 C. Debussy, M. Ravel, na klavír hrá M. Šťuka – Hudobné centrum, Michalská 10

13.00 Deň astronómie: Stretnutie s kozmonautom – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

14.00 Deň astronómie: Vesmír plný života – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 17. MAREC

16.00 Krúžok ručných prác Izabella – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Dnes večer Lola Blau, muzikál – V-klub, Nám. SNP 12

18.30 Theiard de Chardin: Výzvy a inšpirácie – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

UTOROK 18. MAREC

15.00 Životné jubileá – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.30 Slnečné hodiny, astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.15 Jarný koncert gitarovej triedy J. Koblišku – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Tajomstvá svetla pre moderného človeka – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Tradičná kultúra a súčasnosť, ľudový tanec – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Douglas Ashley (USA), klavírny recitál: C. Schumann, L. Liebermann, J. Corigliano, L. van Beethoven, R. Schumann, F. Liszt – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.30 Folklórne zrkadlenie, vystúpenie FS Skaličan – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 19. MAREC

10.00 Predstavujeme vám…, koncert Talitha Kumi – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Jednoduché varenie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 Ružinovská Zlatá vrana: Predstavujú sa, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Matica slovenská – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Pôvod kresťanského nároku – Staré Mesto, Zichyho palác, Ventúrska 9

19.00 Regtime Jazz Band, hudba s tancom – V-klub, Nám. SNP 12

20.00 Buty, koncert – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PRE DETI

ŠTVRTOK 13. MAREC

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Vodník Čľup, ekologická rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Karneval, zvuky a hudba – Bibiana, Panská 41

14.00 Kolážové dielka, výtvarné dielne – CC centrum, Jiráskova 3

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

PIATOK 14. MAREC

10.00 Aladinova čarovná lampa, divadelné predstavenie – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Čo dokáže ceruzka, progr. pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Krúžok z tvorby drôtu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

SOBOTA 15. MAREC

14.00 Skús to s nami – M-klub, Rovniankova 3

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.30 Aladinova zázračná lampa, bábkové predstavenie – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 16. MAREC

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Červená čiapočka, divadlo pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Slovenská ľudová rozprávka, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

13.00 Deň astronómie: Vesmír očami detí – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn, kúzelnícky thriler pre deti – GUnaGU, Pribinova 1

16.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 17. MAREC

10.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa k výstave Premeny dreva – Bibiana, Panská 41

14.00 Rozprávková požičovňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Vzduch je svieži, jar k nám beží, zábav. popoludnie – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Paličkovaná čipka – M-klub, Rovniankova 3

19.00 Georg Kreisler: Dnes večer Lola Blau, premiéra muzikálu pre jednu herečku – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 18. MAREC

10.00 Prvé lásky – Ludus, Tupolevova 7/a

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa k výstave Premeny dreva – Bibiana, Panská 41

14.00 Veľká kolektívna mandala, tvorivé popoludnie pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Rozprávková požičovňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Čajovňa babky bylinkárky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Detské literárne dielne – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Frivolitky – M-klub, Rovniankova 3

STREDA 19. MAREC

9.00 Hudobné rozprávky pre deti – MKC, Gaštanová 19

9.00 Ružinovská Zlatá vrana, súťaž v speve – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Zmeny a zámeny – Bibiana, Panská 41

10.00 Hugo, Frigo, Bublina – Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Kde bolo, tam nebolo – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Filmové premietanie pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Vynesieme Marmurienu pod zelený háj, ľudové zvyky s kreativitou detí – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Anna, malá čarodejnica, progr. pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Rozprávková požičovňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Veselé veľkonočné vajíčka, tvorivé dielne – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

15.30 Vyčistíme svet, výtvarno-dramatické hry pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

DISCO

ŠTVRTOK 13. MAREC

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

The best of Rock, Pop & Ska, DJ Mathew & DJ Joly – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox Rock – Corona Bar, Gbelská 6

Oldies Disco s tombolou, DJ Kajkos – Demar klub, Pri šajbách 12

Gabo Jonáš Trio, džezový koncert – Hlava XXII, Bazová 9

Music Is Everything – IC Klub, Špitálska 4

En Avant, hudba 60-tych 90-tych rokov live – Irish Pub

Lagrima, flamenco – Mamut Pub, Rajská ul.

Slovenské tance + slovenský 3BOJ, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PIATOK 14. MAREC

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Club Sounds, DJ Pufo – Corona Bar, Gbelská 6

Kravatová párty, DJ Kajkos – Demar klub, Pri šajbách 12

Feed The Cat, džez-funkový koncert – Hlava XXII, Bazová 9

DJ Yukimura, Regae Dance-hall, párty – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Aeolus Metaxa Party I. – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Arion (country), DJ Zolo – Mamut Pub, Rajská ul.

Rockové pódium: Imperous Malevolence (Braz.), Malediction (Maď.), Bentth (Maď.), Morgain (SR) – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

Metro Disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Aeolus Metaxa Party I., DJ Live! – Live! Club, Aupark, Eisteinova 18

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Eminem 8 mile show – IC klub, Špitálska ul.

SOBOTA 15. MAREC

Ballantine Oldies Party, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Narodeniny Clubu 39 – Club 39, Mlynská dolina

Club Counds, DJ Pufo – Corona Bar, Gbelská 6

Ballantines Night, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Aeolus Metaxa Party II. – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Senzus – Mamut Pub, Rajská ul.

Black Night, DJ Horny – Metro music club, Suché mýto 6

Aeolus Metaxa Party II., DJ AQUA – Live! Club, Aupark, Eisteinova 18

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

NEDEĽA 16. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 17. MAREC

Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock párty – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

Džezový večer so skupinou Take One – Demar klub, Pri šajbách 12

Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo piano, Obchodná ul.

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

UTOROK 18. MAREC

Metro musci café – special 80‘s retro, Depeche Mode 101 – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

STREDA 19. MAREC

DODO Party, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Back to 80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Vitra Designe Museum Charles Ray Eames – SNG, Dvorana MK, Nám. SNP 33, do 27. apríla

Peter Rónai – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 27. apríla

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00, do 30. marca

Permanentný romantizmus – GMB, Pálffyho palác, do 6. apríla

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Liptovskí murári pomáhali stavať Budapešť – Slovenské národné múzeum, do 16. marca

Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 13. apríla

Mišo Bak: Fotografie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 6. apríla

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla

Patrik Illo, Paľo Macho: For sale – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 31. marca

Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca

Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca

Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca

Otlačky pražskej architektúry v odevných kreáciách a dizajne – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, do 28. marca

Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla

Vladimír Birgus, retrosp. tvorby českého reportéra a dokumentaristu – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. marca

Záboj Bohuslav Kuľhavý: Obrazy – Nový Pálffyho palác, Zámocká ul., do 28. marca

Andrej Bán: Iné Slovensko 2002 – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. marca

János Saxon Szász: Polydimenzionálne polia – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 13. apríla

Bláznivý svet Dušana Polakoviča – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po 13.00 – 18.00, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.00 – 15.00, do 17. apríla

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Večer stál chlieb dvojnásobok ako ráno. Ako hyperinflácia pripravila ľudí o úspory?
  2. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  5. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  6. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  7. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Študenti spoznali nové výrobné trendy v Schaeffler Skalica
  2. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
  3. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  4. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine
  5. Spoločnosť Mars inšpiruje: Lepší svet pre domácich miláčikov
  6. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek
  7. Modernizácia VÚSCH rozšíri a skvalitní zdravotnú starostlivosť
  8. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 11 200
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 351
  3. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 5 441
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 950
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 745
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 148
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 1 833
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 191
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 464
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 428
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 892
  4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 918
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 531
  6. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 3 390
  7. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 3 385
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 111
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu