SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 6. MAREC

14.00 Sedmokráska – Divadlo a škola Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Na koho to slovo padne – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 7. MAREC

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Sen o jeseni – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Mandarínková izba – West, Kolárska 3

19.00 Balada pre banditu – Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Dvaja – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

SOBOTA 8. MAREC

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Žltá ľalia – Astorka Korzo, Suché mýto

19.00 Cirkus Homo Sapiens – West, Kolárska 3

19.00 Balada pre banditu – Klub Čierny havran, Biela 6

NEDEĽA 9. MAREC

10.00 a 14.30 Nafukovacia rozprávka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

Skryť Vypnúť reklamu

15.00 Štedrý divadelný večer L. Angeles – RND, Škultétyho 5

15.30 Modrý buldozér – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 3

20.00 Okná, brehy, pozostalosti (voľné zoskupenie) – Stoka, Pribinova 1

19.00 Deus ex machina – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PONDELOK 10. MAREC

19.00 Popoluška – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Deň do noci – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 11. MAREC

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Život na trikrát – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Buď zdráv, starý brachu (Matka) – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.30 Cirostratus – GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 12. MAREC

9.00 Stačí povedať: Nie! – Divadlo a škola Ludus, Tupolevova 7/a

11.00 Tajomný kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Svätenie jari, Requiem – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Astorka Korzo, Nám. SNP 3

19.30 Cirostratus – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 6. MAREC

3D mánia – Orange Imax, 11.55, 19.20

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex – Orange Imax, 20.25

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Statočný zlodej – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 17.30, 21.30

Zem nikoho – Istota, 17.30, 20.00

Princezná a bojovník – Café/City Center, 16.00, 18.00

Pán prsteňov: Dve veže – FK Igric, 18.00; Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 15.55

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 15.30, 19.30

PIATOK 7. MAREC

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.55, 19.20

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35

3D mánia – Orange Imax, 20.25

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Swing – Múzeum, 20.00

Cool and Crazy – Múzeum, 17.30

Svet podľa Prota – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Polnočná omša – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 17.30, 21.30

Zem nikoho – Istota, 17.30, 20.00

Cesta z města – FK Nostalgia, 18.30

Pasti, pasti, pastičky – FK Nostalgia, 20.45

Don‘s Plump Bar – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 15.55

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 15.30, 19.30

SOBOTA 8. MAREC

Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 14.45, 20.25

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.35

3D mánia – Orange Imax, 21.30

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Swing – Múzeum, 17.30

Cool and Crazy – Múzeum, 20.00

Road to Perdition – Zora, 16.30

Hovor s ňou – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 11.45, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Harry Potter a kameň mudrcov – FK ic.sk, 15.00

Polnočná omša – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 13.30, 17.30, 21.30

Kým sa zotmie – FK Pod Tatrou, 22.30

Dvaja pátrači – Istota, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Don‘s Plum Bar – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 11.15, 13.25, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 13.20, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 12.30, 15.55

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 13.30, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 11.30, 15.30, 19.30

NEDEĽA 9. MAREC

Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.45, 17.35

3D mánia – Orange Imax, 20.25

T-Rex – Orange Imax, 21.30

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Swing – Múzeum, 20.00

Cool and Crazy – Múzeum, 17.30

Road to Perdition – Zora, 16.30; FK Igric, 19.00

Hovor s ňou – Zora, 19.00

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 11.45, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Harry Potter a kameň mudrcov – FK ic.sk, 15.00

Polnočná omša – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 15.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 13.30, 17.30, 21.30

Dvaja pátrači – Istota, 10.00, 15.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.25

Don‘s Plum Bar – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 11.15, 13.25, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 13.20, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 11.55, 13.45, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 12.55, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 12.30, 15.55

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 13.30, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 11.30, 15.30, 19.30

PONDELOK 10. MAREC

T-Rex – Orange Imax, 12.35, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.40, 20.25

3D mánia – Orange Imax, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange Imax, 15.50, 17.35

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Swing – Múzeum, 17.30

Ohňostroj – Múzeum, 20.00

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Obchod na Korze – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Canterburské poviedky – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00Život Briana – FK Nostalgia, 18.30, 20.45; ART/Palace/Aupark, 17.30, 21.30

V tieni upíra – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dbing); Palace/Aupark, 15.55

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 15.30, 19.30

UTOROK 11. MAREC

T-Rex – Orange Imax, 12.35, 20.25

3D mánia – Orange Imax, 13.40

Virtuálny svet – Orange Imax, 14.45, 19.20, 21.30

Leví kráľ – Orange Imax, 15.50, 17.35

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Obchod na Korze – FK ic.sk, 16.30

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Arizona Dream – FK ic.sk, 18.45

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 17.30, 21.30

Rýchly bežec – Istota, 19.00

V tieni upíra – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 15.55

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 15.30, 19.30

Dokumentárny film II – SNG, 18.00

STREDA 12. MAREC

Virtuálny svet – Orange Imax, 12.35, 20.25

3D mánia – Orange Imax, 13.40, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 14.45, 19.20

Leví kráľ – Orange Imax, 15.50, 17.35

K-19 – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 19.15, 21.55; Palace/Aupark, 18.55, 21.40

Smradi – Mladosť, 15.30, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.15, 18.20, 20.25, 22.30

Posledná lúpež – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 20.30, 22.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10

Hollywood Ending – Istopolis ARTkino, 17.30, 20.00

Búrlivá svadba – FK ic.sk, 11.00, 20.30

Obchod na Korze – FK ic.sk, 16.30

Baby to chcú tiež – FK ic.sk, 18.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15

Brak – FK ic.sk, 18.15, 20.00

Dážď – FK ic.sk, 18.30, 20.15

Arizona Dream – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00; ART/Palace/Aupark, 17.30, 21.30

Rýchly bežec – Istota, 19.00

Mulholland Drive – FK Nostlagia, 18.30

V tieni upíra – Café/City Center, 16.00, 18.00

Opití láskou – Polus, 17.35, 19.30; Palace/Aupark, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Solaris – Polus, 15.30, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Palace/Aupark, 15.45, 18.30, 21.15

Dva týždne na zaľúbenie – Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kruh – Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50

Národná bezpečnosť – Polus, 15.35, 17.25; Palace/Aupark, 19.10, 21.05

Pán prsteňov: Dve veže – Polus, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.15, 18.40, 22.10

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Palace/Aupark, 15.55

Dvaja pátrači – Palace/Aupark, 14.20, 16.25

Analyzuj znova – Palace/Aupark, 18.35, 20.45, 22.50

Pred svadbou nie! – Palace/Aupark, 16.30

Děvčátko – ART/Palace/Aupark, 15.30, 19.30

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 6. MAREC

8.00 – 15.00 Deň zdravia – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.00 A kto by nechcel byť štíhlejší? diskusie – Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21

19.00 Svet Keltov, prednáška – DK Ružinov, Ružinovská 28

PIATOK 7. MAREC

9.30 Modely fungovania div. systémov v Európe, seminár – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

18.00 Koncert rockových kapiel – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Koncert modlitieb a chvál venovaný Pánovi Ježišovi Kristovi – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Slovenský komorný orch. B. Warchala – Koncertná sieň SF, Palackého 2

SOBOTA 8. MAREC

15.30 Škola hudby – DK Kramáre, Stromová 18

16.00 Slovenská filharmónia, koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Koncert modlitieb a chvál venovaných Pánovi Ježišovi Kristovi – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Škola módy IV. – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Koncert: Hvozd – Stoka, Pribinova 1

20.30 Večer s Luciou Bílou alias Monikou Slezákovou – ART Centrum, Zadunajská 10

NEDEĽA 9. MAREC

9.00 1. nedeľa v pôstnom období, chorál z Matúšových pašií… – Kostol sv. Jána z Methy (trinitárov), Župné nám.

10.30 Dychové kvarteto I Fiati – Galéria mesta Bratislavy, Mirbachov palác

16.00 Predĺžená Tanečnej školy PKO – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PONDELOK 10. MAREC

8.00 a 10.00 Kriminalita mládeže, prednáška – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

19.00 Zdá sa, že sa znova začína čítať poézia…, D. Hevier uvádza mladých básnikov – Stoka, Pribinova

UTOROK 11. MAREC

14.00 O čom sa hovorí…, agresivita u detí – MKC, Gaštanová ul.

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Afrika, prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Filmový večer na veľkoplošnej obrazovke – Demar klub, Pri šajbách 12

20.30 Príležitosť pre talenty: Scesta – Mamut pub, Cintorínska ul.

STREDA 12. MAREC

9.00 Dialógy, otázky z oblasti etiky a psych. pre žiakov ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

9.00 Literárny happening: Láska nikdy nekončí, poézia v literatúre – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Literárne revy Dada Nagya: J. Kirschner, J. Rudiš – Česká kniha, Župné nám. 7

19.00 Klub nového Slova, o ekonomike – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Bakalársky vokálny koncert – ZS Primaciálneho paláca

19.00 Punkrockový koncert – Labyrint pub, Saratovská 9

19.00 Tóny na Dunaji, koncert profesorov a študentov konzervatória – MKC Zichyho palác, Ventúrska 9

20.00 Streda s country skupinou Marina Band – Demar klub, Pri šajbách 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 6. MAREC

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Zahrajme sa na rozprávku, kreatívne podujatie – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Jar sa zobúdza – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Ja čítam, ty kreslíš, výtvarné stvárnenie čítanej rozprávky – M-Klub, Rovniankova 3

14.00 Kolážové dielka, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 7. MAREC

14.00 Jarné prebúdzanie, kreatívne podujatie – M-Klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 9. MAREC

10.00 Fašiangové dopoludnie, tvorivé podujatie – Vodné kasárne SNG, Rázusovo nábr. 2

10.00 a 14.30 Nafukovacia rozprávka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 O prechladnutom drakovi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

13.30 Detská diskotéka aj pre mamičky, DJ Tusom, tanečná skupina Ata – Demar klub, Pri šajbách 12

15.00 Šípková princezná – muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Mravoučné príbehy tetky Betky – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Čarujeme farbičkami, tvorivé dopoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

UTOROK 11. MAREC

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

14.00 Ako prišla na svet rozprávka, posedenie so spisovateľom – M-Klub, Rovniankova 3

STREDA 12. MAREC

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, minimuzikál – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Športovať nás baví – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 a 14.00 Paťa pátra – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

14.00 Perla šťastia, dramatizácia rozprávky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O tom, ako sa zrodila kniha – M-Klub, Rovniankova 3

14.00 Detské literárne dielne: Pozvanie do jedného mesta – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 6. MAREC

Thursday Tequila, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

K.COM., koncert džez-funkovej skupiny – Hlava XXII, Bazová 9

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox Rock – Corona bar, Gbelská 6

Diskotéka v novom štýle, DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Vlado Vizár Jazz Quartet – Rosnička, Dolné Krčace

PIATOK 7. MAREC

Mini Live! Show I., DJ Majco, moderuje: JOPO – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Metro disco, DJ Jaro – Metro music club, Suché mýto 6

Metaxa párty, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Becher párty, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Menton párty – Corona bar, Gbelská 6

Beefeater párty, DJ Kajkos – Demar klub, Pri šajbách 12

Atak (country), DJ Zolo – Mamut pub, Cintorínska ul.

Leidseplein Session 2 – IC klub (ex-Charlies), Špitálska 4

SOBOTA 8. MAREC

Mini Live! Show II., DJ Majco, moderuje: JOPO – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Metro Sun Party: Metaxa slnečné turné 2003, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Dámska jazda (pánska módna prehliadka, striptíz, súťaž o boy mokré tričko), DJ Tusom – Demar klub, Pri šajbách 12

Disko, DJ Paolo & Stanley – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

Saturday Night Fever by DJ Zolo – Mamut pub, Cintorínska ul.

NEDEĽA 9. MAREC

Jukebox Rock – Corona bar, Gbelská 6

PONDELOK 10. MAREC

Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock párty – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

Džezový večer so skupinou Take One – Demar klub, Pri šajbách 12

Vlado Vizár Jazz Quartet – Pizzeria Primo piano, Obchodná ul.

UTOROK 11. MAREC

Metro music café, veľkoplošná projekcia – Metro music club, Suché mýto 6

Citrusová noc, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

STREDA 12. MAREC

Metro live: Cliché (rock) – Metro music club, Suché mýto 6

S. Josifovská & Band – Cafe Stena, Záhradnícka 93

Back to 80, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Jukebox rock – Corona bar, Gbelská 6

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Vitra Designe Museum Charles Ray Eames – SNG, Dvorana MK, Nám. SNP 33, do 27. apríla

Skice a návrhy 18. – 20. storočia – SNG, Vodné kasárne, do 8. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00, do 30. marca

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Permanentný romantizmus – GMB, Pálffyho palác, do 6. apríla

Salón európskej karikatúry – Slovenské národné múzeum, do 9. marca

Liptovskí murári pomáhali stavať Budapešť – Slovenské národné múzeum, do 16. marca

Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 13. apríla

Viktor Hulík: Variability – Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ulica 3, ut – pia 12.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 17.00, do 24. apríla

Mišo Bak: Fotografie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 6. apríla

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Patrik Illo Paľo Macho: For sale – Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, vernisáž dnes o 18.00

Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca

Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca

Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca

Beáta Varmužová: Spod sukní – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 10. marca

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 7. marca

Otlačky pražskej architektúry v odevných kreáciách a dizajne – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, do 28. marca

Ján Hlavatý, Alexej Kraščenič, Ján Kelemen – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, do 30. apríla

Sit down, please!, nábytkový dizajn Rastislava Čeleďu – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, do 20. marca

Vladimír Birgus, retrosp. tvorby českého reportéra a dokumentaristu – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. marca

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  2. Zázračná škola so zelenou strechou
  3. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Crème de la crème po slovensky
  7. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  8. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  9. Po Slovensku na motorke
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Crème de la crème po slovensky
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 27 635
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 11 717
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 050
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 490
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 7 287
  6. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 6 188
  7. Po Slovensku na motorke 6 170
  8. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 5 334
  9. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 273
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 3 774
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu